x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Trixie Natural Living Playing Tower Window 30x30x10 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Trixie Natural Living Playing Tower Window 30x30x10 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Trixie Natural Living Playing Tower Window 30x30x10 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Trixie Natural Living Playing Tower Window 30x30x10 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/224737146.jpg?ts=1
Trixie Trixie Natural Living Playing Tower Window 30x30x10 cm Natural Living Playing Tower Window 30x30x10 cm Natural Living Playing Tower Window 30x30x10 cm - with 9 chambers, 2 flights of stairs and food bowl- with acrylic pane for watching the pets- bark woodWe put a lot of emphasis on the health of your pet. For this reason, our articles are made of softwoods without resin channels, as resin can be toxic for some animals. The woods we use do not resinate and are also dried thoroughly before processing. The glue we use is also non-toxic for animals. (1)
  • 04011905617091
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri
    • Materiaalit: Puu
  • 19.90 38.56 EUR 2
    2
    • ZOO.fi ZOO.fi
      Pieneläinten aktivointi - Labyrinttitorni Plexi19.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      - with 9 chambers, 2 flights of stairs and food bowl- with acrylic pane for watching the pets- bark woodWe put a lot of emphasis on the h...38.56, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Trixie Talis cushion square 90 × 65 cm grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217657209.jpg?ts=1
      Trixie Trixie Talis cushion square 90 × 65 cm grey Talis cushion square 90 × 65 cm grey Talis cushion square 90 × 65 cm grey Talis peti. HOME Edition. Kudottua kangasta. Polyesteripäällyste ja polyesterifleece-täyte, 8-12 cm. Irrotettava päällinen. Liukumaton pohja. Koko 90 x 65 cm. (1)
      Trixie Talis cushion square 90 × 65 cm grey
      • 04057589364821
      1
    • Barbour Quilted Dog Bed 24"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233506109.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165159400.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200955013.jpg?ts=1
      Barbour Barbour Quilted Dog Bed 24" Quilted Dog Bed 24" Quilted Dog Bed 24" Mukava ja tyylikäs koiranpeti Barbourin klassisella tartan-kuviolla. Tyyny voidaan irrottaa ja pestä. Tämä koko sopii pienemmille koirille, kuten esim mopsi, ranskanbulldog, mäyräkoira, jack-russell. Mitat 24 " : 64 x 53 x 26 cm. (1)
      Barbour Quilted Dog Bed 24"
      • 00192569297486
      2
    • Trixie Nero -suojapeitto - P 90 x L 70 x K 14 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215949022.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232779511.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185470131.jpg?ts=1
      Trixie Trixie Nero -suojapeitto - P 90 x L 70 x K 14 cm Nero -suojapeitto - P 90 x L 70 x K 14 cm Nero -suojapeitto - P 90 x L 70 x K 14 cm Jos loikoilet mielellään koirasi kanssa sohvalla, Trixie Nero -suojapeitto suojaa sohvan pehmusteita käytännöllisesti lialta ja koirankarvoilta. Samalla nelijalkaisesi voi nauttia peiton miellyttävistä ominaisuuksista. Trixie-koirapeitto tarjoaa suuren makuupaikan ja korkean reunan, jota vasten koirasi voi mukavasti nojailla. Peiton päällinen on karkeasti kudottua, hengittävää ja erittäin kestävää kangasta. Päällisen voi irrottaa vetoketjun avulla pesun ajaksi. Trixie Nero -suojapeitto pähkinänkuoressa: Käytännöllinen sohvaa suojaava peitto koirille Suuri makuupaikka: suojaa pehmusteita lialta ja karvoilta Helppohoitoinen päällinen: voidaan irrottaa vetoketjun avulla Korkea reuna: mukavaan nojailuun Kestävä ja hengittävä päällinen: karkeasti kudottua kangasta Pellavatyyli: kaunis design sopii kaikenlaisiin sisustustyyleihin Tikattu makuupaikka Väri: vaaleanharmaa Materiaali: 100% polyesteri Mitat yhteensä: Yhteensä: P 90 x S 70 x K 14 cm Makuupaikan mitat: P 35 x S 15 x K 40 cm Reunan (2)
      Trixie Nero -suojapeitto - P 90 x L 70 x K 14 cm
      • 04011905375779
      1
      deal
    • Ferplast Siesta Deluxe -koirankori, musta - koko 8: P 82 x L 59,5 x K 25 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231904802.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast Siesta Deluxe -koirankori, musta - koko 8: P 82 x L 59,5 x K 25 cm Siesta Deluxe -koirankori, musta - koko 8: P 82 x L 59,5 x K 25 cm Siesta Deluxe -koirankori, musta - koko 8: P 82 x L 59,5 x K 25 cm Ferplast Siesta Deluxe on käytännöllinen koirankori sisäkäyttöön. Muovikori on hygieeninen ja nopea puhdistaa. Korissa on korkea reunat, joita vasten lemmikkisi voi käpertyä. Matala sisäänkäynti helpottaa varsinkin iäkkäämpien tai pienikokoisten eläinten pääsyä petiin. Liukuestejalat pitävät korin paikallaan. Lisäksi ne kohottavat sitä hiukan lattiasta. Pohjan ilmanvaihtoaukot huolehtivat ilmavaihdosta ja vähentävät kuumuutta. Yhteensopivat Ferplast-pedinpäälliset löydät täältä: Sofà-päällyste Velvet Beige Ferplast Siesta Deluxe -koirankoriin Sofà-päällyste Anthracite Ferplast Siesta Deluxe -koirankoriin Sofà-päällyste Cities Ferplast Siesta Deluxe -koirankoriin Ferplast Siesta Deluxe -koirankori lyhyesti: tilava muovipeti koirille ja kissoille ilmanvaihtoaukot: kiertävä ilma vähentää kuumuutta matala sisäänkäynti: helpottaa sisäänpääsyä korkea reuna: optimaalinen nojaamiseen hygieeninen: helppo puhdistaa kaareva reuna, sopii: Ferplast Sofà -päällisen kiinnittämiseen liukuestejalat: va (1)
      Ferplast Siesta Deluxe -koirankori, musta - koko 8: P 82 x L 59,5 x K 25 cm
      • 08010690071909
      • 08010690071985
      • 08010690071961
      • 08010690071923
      • 08010690071978
      • 08010690071916
      • 419449
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 32.31
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 31.20
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 31.20
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 31.20
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 31.20
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 31.20
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 31.20
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 31.81
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 31.81
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 32.42
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 32.42
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 32.42
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 32.42
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 32.42
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 32.42
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 32.42
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 32.42
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 32.42
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 32.42
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 33.03
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 34.25
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.25
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.25
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.25
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.25
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.25
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.25
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 34.25
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 34.25
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 34.86
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 34.86
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.86
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.86
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 33.63
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 33.63
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 19.90
    • info@vertaa.fi