x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Spokey Levytanko Spokey Arteus, 213 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Spokey Levytanko Spokey Arteus, 213 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Spokey Levytanko Spokey Arteus, 213 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Spokey Levytanko Spokey Arteus, 213 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217388161.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227814634.jpg?ts=1
Spokey Spokey Levytanko Spokey Arteus, 213 cm Levytanko Spokey Arteus, 213 cm Levytanko Spokey Arteus, 213 cm (1)
  • 05907640843613
2
good_buy
  • 78.48 86.89 EUR 2
    2
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      78.48, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Traininn.com/fi Traininn.com/fi
      86.89, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Capital Sports Pantherbar - levypainotanko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197520895.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233998313.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233998315.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233998314.jpg?ts=1
      Capital Sports Capital Sports Pantherbar - levypainotanko Pantherbar - levypainotanko Pantherbar - levypainotanko levypainotanko painonnostoon, penkkipunnerrukseen, toiminnalliseen harjoitteluun ja moneen muuhun, painot erittäin helppo laittaa tankoon laadukkaan laakeroinnin ansiosta: 3 neulalaakerikehää, joista jokaisessa 6 neulaa, erittäin kestävä; maksimikantavuus jopa 450 kg, vastaa olympia-standardia: pituus 201 cm, paino 15 kg, levypainoille tarkoitetun osuuden halkaisija 50 mm, otepinnassa laadukas kuparipinnoite, tangon päät kromatut (1)
      Capital Sports Pantherbar - levypainotanko
      • 04260435910503
      1
      deal
    • Odin Olympic Levytanko 220 cm, 20kg, 50mm, Vihreä/Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212234028.jpg?ts=1
      Odin Odin Olympic Levytanko 220 cm, 20kg, 50mm, Vihreä/Musta Olympic Levytanko 220 cm, 20kg, 50mm, Vihreä/Musta Olympic Levytanko 220 cm, 20kg, 50mm, Vihreä/Musta Professionaalinen olympiapaino vihreänä. Tästä saat mukavan ja tehokkaan tangon, joka erottuu muista salin tai kuntosalin tangoista. Odin olympiapaino sopii kaupalliseen käyttöön ja sitä voidaan käyttää kaikkien 50 mm:n painolevyjen kanssa. OL-seinäpalkin avulla saat mahdollisuuden moniin voimaharjoitteluharjoituksiin - tämä on yksi kuntosaleilla käytetyimmistä harjoitusvälineistä. Yhdistämällä tangon kyykky- tai penkkipunnerrustelineeseen saat hyvän ja tehokkaan treenin.Odin olympiapainotang... (1)
      Odin Olympic Levytanko 220 cm, 20kg, 50mm, Vihreä/Musta
      • 05714237005091
      1
      deal
    • Titan Gym Barbell Pad
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212489958.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212911205.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163075912.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163075911.jpg?ts=1
      Titan Titan Gym Barbell Pad Gym Barbell Pad Gym Barbell Pad TITAN LIFEn Gym Barbell Padillä vähennät ikävää painetta niskassa ja voit sen sijaan keskittyä suorittamaan liikkeet hyvällä tekniikalla. (1)
      Titan Gym Barbell Pad
      • 05701000023161
      2
      deal
    • Gymstick Aerobic Bar 8 Kg Musta 8 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128140737.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90311817.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215260629.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122468420.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Aerobic Bar 8 Kg Musta 8 kg Aerobic Bar 8 Kg Musta 8 kg Aerobic Bar 8 Kg Musta 8 kg Aerobic -voimatanko tuo lihaskuntoharjoitteluusi monipuolisuutta ja tehoa. Aerobic-tankoa voi käyttää apuvälineenä esimerkiksi venyttelyssä. Välineellä on mahdollista tehdä kymmeniä toiminnallisia harjoitteita koko keholle. Harjoittelu kehittää lihaskuntoa, tasapainoa ja liikkuvuutta. Aerobic -tankoharjoittelun voi yhdistää halutessaan kätevästi myös steppi -harjoitteluun. Aerobic-tanko on päällystetty miellyttävällä ja pitävällä EVA-materiaalilla. Saatavana: 3-, 4-, 6- ja 8-kiloisina. Sisältää (1)
      Gymstick Aerobic Bar 8 Kg Musta 8 kg
      • 06430016902953
      4
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 64.25
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 64.25
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.25
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.25
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 64.25
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 64.25
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 64.25
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 65.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 78.48
    • info@vertaa.fi