x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

FABER S.p.A. Tratto Isola SP Energy X

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut FABER S.p.A. Tratto Isola SP Energy X
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot FABER S.p.A. Tratto Isola SP Energy X
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
FABER S.p.A. Tratto Isola SP Energy X
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155993499.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155993500.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222173273.jpg?ts=1
FABER S.p.A. FABER S.p.A. Tratto Isola SP Energy X Tratto Isola SP Energy X Tratto Isola SP Energy X (1)
  • 08015139036464
  • 110.0157.074
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Liesituulettimen tyyppi: Seinäkiinnitteinen
    • Liesituuletinsysteemi: Huoneilmaan palauttava
    • Intensiivinen nopeus: Kyllä
    • Kotelon materiaali: Ruostumaton teräs, Lasi
  • Suorituskyky
    • Poiston enimmäisteho: 660 m³/h
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 89.8 cm
    • Syvyys: 65 cm
    • Korkeus: 83 cm
    • Tuotteen korkeus: 830 mm
  • Suodatus
    • Rasvasuotimen malli: Metalli
    • Irroitettava suodatin: Kyllä
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 4
  • Ominaisuudet
    • Keittiökoneen ominaisuudet: Konepestävä suodatin, Aktiivihiilisuodatin, Valaistus
  • Suunnittelu
    • Sisältää moottorin: Kyllä
    • Väri: Harmaa, Hopea
    • Moottorien määrä: 1
  • Ergonomia
    • Konepestävä suodatin: Kyllä
  • Teho
    • Moottorin teho (W): 250 W
  • Tekniset tiedot
    • Hehkulampun tyyppi: Halogeeni
    • Korkeus (max): 1050 mm
    • Lamppujen lukumäärä: 4
    • Lampun teho: 20 W
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet
    • Poistoilman yhteyden halkaisija: 120 mm
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • 654.49 654.49 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      654.49, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Klarstein Kronleuchter - saarekeliesituuletin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157571547.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222008304.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222008303.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Kronleuchter - saarekeliesituuletin Kronleuchter - saarekeliesituuletin Kronleuchter - saarekeliesituuletin luksustason saarekemallinen liesituuletin kattokiinnitykseen vapaasti seisovien keittotasojen yläpuolelle, tehokas ja sopii suuriin keittiöihin: max. ilmavirta 600m³/h, yksinkertainen ohjaus yksipainikkeisella kosketusnäytöllä, hienostunut design: kokonaan lasitettu, 45 cm kuutio peilaavilla sivuilla ja valkoisella etu- ja takapuolella, kestävä kiinnitys: ripustus teräsvaijereilla, jotka ankkuroitu tukevasti kattolevyyn (1)
      Klarstein Kronleuchter - saarekeliesituuletin
      • 04260486153775
      1
    • Klarstein Valeria -saarekeliesituuletin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157570030.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218593673.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218593676.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222076982.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218593671.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Valeria -saarekeliesituuletin Valeria -saarekeliesituuletin Valeria -saarekeliesituuletin keskellä tapahtumia: saarekeliesituuletin PureAmbience-konseptilla katseenvangitsijaksi keskelle keittiötä, kaikki näkyvillä: tehokas liesitason valaistus kuudella LED-lampulla, puhdasta ilmaa: rasvanpoistoaste 70 % ja mahdollisuus kiertoilmakäyttöiseksi muuttamiseen aktiivihiilisuodattimilla, säästeliäs: ympäristöystävällinen energiatehokkuusluokka A, voimakas: moottorin teho 230 W jopa 650 m³/h ilmankiertoon kolmella tehoportaalla, helppo käyttää: kosketuspaneeli LED-näytöllä, ylellinen: 90... (3)
      Klarstein Valeria -saarekeliesituuletin
      • 04060656105968
      1
    • Klarstein Purista -liesituuletin kiertoilmasetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157570827.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222009103.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222008814.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222009102.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222009104.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Purista -liesituuletin kiertoilmasetti Purista -liesituuletin kiertoilmasetti Purista -liesituuletin kiertoilmasetti ihanteellinen liesitasojen ylle: liesituuletin, jossa 60 cm:n leveys ja kolme tehoporrasta, pieniin keittiöihin: maksimi-ilmanpoistoteho jopa 190 m³/h, kaikki nähtävillä: erikseen kytkettävä halogeenivalaistus ja avattava kirkaslasipaneeli, sisältää: 2 aktiivihiilisuodatinta kiertoilmakäyttöiseksi muuttamiseen (1)
      Klarstein Purista -liesituuletin kiertoilmasetti
      • 04060656099304
      1
    • Klarstein Aurelia -liesituuletin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157570999.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222077364.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222077366.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222077363.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Aurelia -liesituuletin Aurelia -liesituuletin Aurelia -liesituuletin Erittäin tehokas: tehokas saarekeliesituuletin virtausdynamiikan teholuokalla A, Kestävä: säästeliäs ja ympäristöystävällinen energialuokan A ansiosta, Selkeä käyttö: valittavissa 3 tehotasoa integroidun kosketuskäyttöpaneelin ja digitaalisen näytön avulla, Voimakkaasti käryä vastaan: max. tuuletusteho 600 m3/h, Hyvä näkyvyys: haluttaessa päälle kytkettävä, valaisuteholuokan A keittotasovalaistus neljällä LED-valolla, Helppo muuntaa: voidaan muuttaa kiertoilmalla toimivaksi mukana toimitettav... (1)
      Klarstein Aurelia -liesituuletin
      • 04060656156342
      1
    • min
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 636.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 636.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 636.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 648.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 648.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 641.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 641.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 654.49
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 654.49
    • info@vertaa.fi