x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Sky Style Senkki Karan

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Sky Style Senkki Karan
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Sky Style Senkki Karan
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Sky Style Senkki Karan
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149725782.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206713071.jpg?ts=1
Sky Style Sky Style Senkki Karan Senkki Karan Senkki Karan (1)
  • 04250950261525
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
    • Materiaalit: Puu
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 160 cm
    • Korkeus: 80 cm
    • Syvyys: 44 cm
    • Paino: 80 kg
  • 1623.99 1623.99 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      1623.99, 1-2 kk (offer_sdt_2_months)
      1
  • 0 0
    • Lundia Fuuga senkki, 128 cm, seinäkiinnitys, cashmere - Terrazzo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228783961.jpg?ts=1
      Lundia Lundia Fuuga senkki, 128 cm, seinäkiinnitys, cashmere - Terrazzo Fuuga senkki, 128 cm, seinäkiinnitys, cashmere - Terrazzo Fuuga senkki, 128 cm, seinäkiinnitys, cashmere - Terrazzo Lundian Fuuga-senkki on kaunis ja käytännöllinen säilytysratkaisu kodin eri tiloihin. Kahdesta moduulista koostuvan senkin silkkinen pinnoite hylkii sormenjälkiä ja kestää elämää. Tilavat kaapit säädettävine hyllytasoineen tekevät seinään kiinnitettävästä Fuuga-senkistä monipuolisen säilytyskalusteen, ja yhtenäinen Terrazzo-kansitaso sekä painamalla avattavat pystyovet huolehtivat siististä yleisilmeestä. Lundian Fuuga on modulaarisista osista rakentuva, vähäeleisen hienostunut säilytysjärjestelmä, jonka on suunnitellut muotoiluduo Helorinne & Kallio. Voit rakentaa Fuuga-kokoelman kalusteista yhtenäisen kokonaisuuden tai käyttää niitä yksinään sarjan rauhallinen ja riisuttu luonne sopii helposti yhteen monenlaisten huonekalujen kanssa sekä kodin eri huoneissa että julkisissa tiloissa. (1)
      Lundia Fuuga senkki, 128 cm, seinäkiinnitys, cashmere - Terrazzo
      • 06438529003747
      1
    • Beliani Lipasto vaalea puu 51 x 106 x 38 cm lastulevy MDF-levy metalli 4 laatikkoa Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175103596.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223857592.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209702588.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Lipasto vaalea puu 51 x 106 x 38 cm lastulevy MDF-levy metalli 4 laatikkoa Beliani Lipasto vaalea puu 51 x 106 x 38 cm lastulevy MDF-levy metalli 4 laatikkoa Beliani Lipasto vaalea puu 51 x 106 x 38 cm lastulevy MDF-levy metalli 4 laatikkoa Beliani Suorakulmainen muoto ja teollinen muotoilu antavat tälle lipastolla yksilöllisen ilmeen. Lipasto tarjoaa runsaasti säilytystilaa ilman, että se kuitenkaan vie suurta tilaa huoneesta. Tämä käytännöllinen lipasto sopii kaikkiin kodin huoneisiin tai vaikka toimistoon. Kaksi pienempää ja kaksi suurempaa laatikkoa, joissa on kapeat mustasta metallista valmistetut kahvat. MDF-runkoa tukee musta jauhemaalattu metallikehys. Metallin ja puun kiehtova väri- ja materiaaliyhdistelmä antaa lipastolle trendikästä karismaa ja se näyttää todella hyvältä sekä moderneissa ja teollisissa sisustustyypeissä että maalaismaiseen tunnelmaan yhdistettynä. Säilytystilaa kauneimmassa muodossaan! Materiaali: lastulevy. Lisämateriaali: MDF-levy, metalli. Paino: 32 Asennus: kokonaan koottava Jalka korkeus: 22 (1)
      Beliani Lipasto vaalea puu 51 x 106 x 38 cm lastulevy MDF-levy metalli 4 laatikkoa Beliani
      • 04260586351804
      1
      deal
    • Artistiq Living Lipasto Panama
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205754618.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102628327.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202511139.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237136725.jpg?ts=1
      Artistiq Living Artistiq Living Lipasto Panama Lipasto Panama Lipasto Panama (1)
      Artistiq Living Lipasto Panama
      • 04055195920905
      1
    • SIT Möbel Vitriinikaappi CORAL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105072833.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237263361.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237263363.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185254282.jpg?ts=1
      SIT Möbel SIT Möbel Vitriinikaappi CORAL Vitriinikaappi CORAL Vitriinikaappi CORAL (1)
      SIT Möbel Vitriinikaappi CORAL
      • 04055195440205
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 1589.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1589.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1589.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1623.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1623.99
    • info@vertaa.fi