x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Björn Borg lippis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Björn Borg STHLM Logo Cap Lippalakki Black Beauty
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235265494.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235280389.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215579614.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214999513.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215734421.jpg?ts=1
      Björn Borg Björn Borg STHLM Logo Cap Lippalakki Black Beauty STHLM Logo Cap Lippalakki Black Beauty STHLM Logo Cap Lippalakki Black Beauty Björn Borg logo cap lippalakki black beauty. Säätösolki takana. (1)
      Björn Borg STHLM Logo Cap Lippalakki Black Beauty
      • 07321465347145
      1
      34.95 EUR
    • Björn Borg Sthlm Logo - Lippikset - 58
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220358807.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232091921.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215579612.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214999508.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215822321.jpg?ts=1
      Björn Borg Björn Borg Sthlm Logo - Lippikset - 58 Sthlm Logo - Lippikset - 58 Sthlm Logo - Lippikset - 58 Asusta luukkisi tyylillä! Lippis on valmistettu 100% kierrätetystä polyesterista Tässä hyvin hengittävässä lippiksessä on pehmeä sisäreuna takaamassa käyttömukavuuden ja säädettävä metallinen solki takana Edessä on tyylikäs Borg-logo Materiaali: 100% Puuvilla - Luomu (1)
      Björn Borg Sthlm Logo - Lippikset - 58
      • 07321465347176
      1
      32.70 EUR
    • Björn Borg STHLM Logo Cap Lippalakki Peacoat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232091825.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254611290.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214999510.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215730441.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215579613.jpg?ts=1
      Björn Borg Björn Borg STHLM Logo Cap Lippalakki Peacoat STHLM Logo Cap Lippalakki Peacoat STHLM Logo Cap Lippalakki Peacoat Björn Borg logo cap lippalakki peacoat. Säätösolki takana. (1)
      Björn Borg STHLM Logo Cap Lippalakki Peacoat
      • 07321465347183
      1
      34.95 EUR
    • Björn Borg Sportswear Cap, Lippalakki / visiirit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223318432.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223318433.jpg?ts=1
      Björn Borg Björn Borg Sportswear Cap, Lippalakki / visiirit Sportswear Cap, Lippalakki / visiirit Sportswear Cap, Lippalakki / visiirit Älä anna auringon estää sinua tenniskentällä. Sportswear-lippiksellä sinulla on täysi kontrolli pallosta. Borg-logo edessä ja hikinauhan sisällä täydellisen mukavuuden takaamiseksi. Valmistettu 100 % luomupuuvillasta. Saatavana valkoisena ja mustana eri painatuksilla. (1)
      Björn Borg Sportswear Cap, Lippalakki / visiirit
      • 07321465286215
      1
      deal
      34.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • New Era DEFAULT
        • new_era
      • Patagonia DEFAULT
        • patagonia
      • Fila DEFAULT
        • fila
      • Snapback DEFAULT
        • snapback
      • Flat Cap DEFAULT
        • flat_caps
      • Visor DEFAULT
        • sun_visors
      • Lapset DEFAULT
        • lapset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Gant (gant)
      • Under armour (under_armour)
      • FOX (fox)
      • 2XU (2xu)
      • 8 B Plus (8_b_plus)
      • 47 (47)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abystyle (abystyle)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alprausch (alprausch)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anar (anar)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • Bauer (bauer)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Borderlands (borderlands)
      • Br (br)
      • Brandit (brandit)
      • Brixton (brixton)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bronson (bronson)
      • Browning (browning)
      • Buff (buff)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • Cep (cep)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Ciele (ciele)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creature (creature)
      • Cresta (cresta)
      • Dakine (dakine)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • DeLOCK (delock)
      • DGK (dgk)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Episode (episode)
      • Erima (erima)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Extremities (extremities)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flexfit (flexfit)
      • FOX Rage (fox_rage)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Friluftsfrämjandet (friluftsfra_mjandet)
      • G-Star (g_star)
      • Gamakatsu (gamakatsu)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • GIBBON (gibbon)
      • Giro (giro)
      • Glovii (glovii)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Grupo Erik (grupo_erik)
      • Guardians Of The Galaxy (guardians_of_the_galaxy)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Helikon Tex (helikon_tex)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Hotspot titanium (hotspot_titanium)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hurley (hurley)
      • Hydrapak (hydrapak)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Itemlab (itemlab)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JJXX (jjxx)
      • Joma (joma)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Katin (katin)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kazane (kazane)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laksen (laksen)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lock & Co Hatters (lock_co_hatters)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • MADCAT (madcat)
      • Magenta (magenta)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Masterdis (masterdis)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millet (millet)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mitchell & ness (mitchell_ness)
      • Monet Skateboards (monet_skateboards)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Muumi (muumi)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Narcos (narcos)
      • Nautica (nautica)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • Norrøna (norr_na)
      • Numskull (numskull)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Oyuki (oyuki)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paterson (paterson)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pig Wheels (pig_wheels)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Poler (poler)
      • POW Protect Our Winters (pow_protect_our_winters)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rapala (rapala)
      • REALWEAR (realwear)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • REELL (reell)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salon (salon)
      • Salon Lakkitehdas Oy (salon_lakkitehdas_oy)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Savage Gear (savage_gear)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Seeland (seeland)
      • Sinner (sinner)
      • Skogstad (skogstad)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Snickers Workwear (snickers_workwear)
      • Spessut (spessut)
      • Spiderwire (spiderwire)
      • Sportful (sportful)
      • Spro (spro)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Stance (stance)
      • Star Wars (star_wars)
      • State Of Wow (state_of_wow)
      • Stetson (stetson)
      • Sunday Afternoons (sunday_afternoons)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tentree (tentree)
      • The Dudes (the_dudes)
      • The Indian Face (the_indian_face)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trespass (trespass)
      • Uller (uller)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Upfront (upfront)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Varlion (varlion)
      • Varsity Headwear (varsity_headwear)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Warner Games (warner_games)
      • Welcome (welcome)
      • Westin (westin)
      • Wheat (wheat)
      • Wilson (wilson)
      • Worble (worble)
      • Wrangler (wrangler)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • XXL (xxl)
      • Your Highness (your_highness)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 23 € (budget)
      • 23 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 44 (44)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 53x54 (53x54)
      • 54/55 (54_55)
      • 56 (56)
      • 57 (57)
      • 58 (58)
      • 59 (59)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 116 (116)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XS/S (xs_s)
      • XXL (xxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Hatun tyyppi (hatun_tyyppi):
      • 5 Panel cap (5_panel_cap)
      • Army Caps (army_caps)
      • Aurinkohattu (aurinkohattu)
      • Flat caps (flat_caps)
      • Snapback (snapback)
      • Sportcap (sportcap)
      • Strapback (strapback)
      • Sun visors (sun_visors)
      • Trucker cap (trucker_cap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Kashmir (kashmir)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Korkkipuu (korkkipuu)
      • Kumi (kumi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Olki (olki)
      • Paperi (paperi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi