x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Helly Hansen lippis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Helly Hansen Crew Lakki, valkoinen 2022 Lippikset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219691832.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175973892.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Crew Lakki, valkoinen 2022 Lippikset Crew Lakki, valkoinen 2022 Lippikset Crew Lakki, valkoinen 2022 Lippikset Nopeasti kuivuva perinteinen lippis. (1)
      Helly Hansen Crew Lakki, valkoinen 2022 Lippikset
      • 07040055455342
      2
      27.89 EUR
    • Helly Hansen Logo Valkoinen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134514196.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Logo Valkoinen Mies Logo Valkoinen Mies Logo Valkoinen Mies Puuvillainen visiiri HH-logolla. (1)
      Helly Hansen Logo Valkoinen Mies
      • 07040055455403
      2
      20.89 EUR
    • Helly Hansen Logo, lippis unisex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133474678.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97219754.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107975633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157780839.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Logo, lippis unisex Logo, lippis unisex Logo, lippis unisex Mukava klassinen lippis, jossa on tyylikäs Helly Hansen -logo edessä. Puuvillasta valmistettu lippis on yhden koon malli. Lippa suojaa silmiä tehokkaasti auringolta. Materiaali: - 100 % puuvillaa (1)
      Helly Hansen Logo, lippis unisex
      • 07040051863950
      2
      24.89 EUR
    • Helly Hansen Brand Cap Sininen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221988500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134780773.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156251211.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138005830.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137457930.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Brand Cap Sininen Mies Brand Cap Sininen Mies Brand Cap Sininen Mies (1)
      Helly Hansen Brand Cap Sininen Mies
      • 07040055834659
      1
      34.39 EUR
    • Helly Hansen Lippalakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109223425.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175694672.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Lippalakki Lippalakki Lippalakki (1)
      Helly Hansen Lippalakki
      • 07040055455359
      1
      27.89 EUR
    • Helly Hansen Ball Cap Punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175022496.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Ball Cap Punainen Ball Cap Punainen Ball Cap Punainen Puuvillalippis HH-logolla. (1)
      Helly Hansen Ball Cap Punainen
      • 07040056255712
      1
      35.90 EUR
    • Helly Hansen Logo Sininen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175022454.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Logo Sininen Mies Logo Sininen Mies Logo Sininen Mies (1)
      Helly Hansen Logo Sininen Mies
      • 07040055455410
      1
      20.89 EUR
    • Helly Hansen Lippalakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134778218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175696886.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Lippalakki Lippalakki Lippalakki (1)
      Helly Hansen Lippalakki
      • 07040055455366
      1
      27.89 EUR
    • Helly Hansen Logo, lippis unisex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231100186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135330204.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157781458.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111964443.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Logo, lippis unisex Logo, lippis unisex Logo, lippis unisex (1)
      Helly Hansen Logo, lippis unisex
      • 07040051863905
      1
      24.89 EUR
    • Helly Hansen Brand Cap Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151623683.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155029632.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175694843.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138005826.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Brand Cap Musta Mies Brand Cap Musta Mies Brand Cap Musta Mies (1)
      Helly Hansen Brand Cap Musta Mies
      • 07040055697926
      1
      31.89 EUR
    • Helly Hansen Roam Cap Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232899626.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Roam Cap Musta Mies Roam Cap Musta Mies Roam Cap Musta Mies (1)
      Helly Hansen Roam Cap Musta Mies
      • 07040056719191
      1
      25.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • New Era DEFAULT
        • new_era
      • Patagonia DEFAULT
        • patagonia
      • Fila DEFAULT
        • fila
      • Snapback DEFAULT
        • snapback
      • Flat Cap DEFAULT
        • flat_caps
      • Visor DEFAULT
        • sun_visors
      • Lapset DEFAULT
        • lapset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Gant (gant)
      • Under armour (under_armour)
      • FOX (fox)
      • 2XU (2xu)
      • 8 B Plus (8_b_plus)
      • 8BPLUS (8bplus)
      • 47 (47)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • A.Lab (a_lab)
      • ABOUT YOU (about_you)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alprausch (alprausch)
      • ALÉ (ale_)
      • Anar (anar)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • Bauer (bauer)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boland (boland)
      • Borderlands (borderlands)
      • Br (br)
      • Brandit (brandit)
      • Brixton (brixton)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bronson (bronson)
      • Browning (browning)
      • Buff (buff)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Buttericks (buttericks)
      • Callaway (callaway)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Capslab (capslab)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carinthia (carinthia)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Catsson Int Group LTD (catsson_int_group_ltd)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CC Hobby (cc_hobby)
      • CCM (ccm)
      • Cep (cep)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Cerdá (cerda_)
      • Chaskee (chaskee)
      • Chevalier (chevalier)
      • Ciele (ciele)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creature (creature)
      • Cresta (cresta)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • DeLOCK (delock)
      • DGK (dgk)
      • Dickies (dickies)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Episode (episode)
      • Espa (espa)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Extremities (extremities)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flexfit (flexfit)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Friluftsfrämjandet (friluftsfra_mjandet)
      • FW Apparel (fw_apparel)
      • G-Star (g_star)
      • Gamakatsu (gamakatsu)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Genzo (genzo)
      • Giro (giro)
      • Globe (globe)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Helikon Tex (helikon_tex)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Hotspot titanium (hotspot_titanium)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hurley (hurley)
      • Husqvarna (husqvarna)
      • Hydrapak (hydrapak)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Itemlab (itemlab)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JJXX (jjxx)
      • Kappa (kappa)
      • Karpos (karpos)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kazane (kazane)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KylskåpsPoesi (kylska_pspoesi)
      • Kühl (ku_hl)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Martina (la_martina)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MADCAT (madcat)
      • Magenta (magenta)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Masterdis (masterdis)
      • Microsoft (microsoft)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Monet Skateboards (monet_skateboards)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Muumi (muumi)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Narcos (narcos)
      • Nautica (nautica)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • Norrøna (norr_na)
      • Numskull (numskull)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxbow (oxbow)
      • Oxdog (oxdog)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paterson (paterson)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pig Wheels (pig_wheels)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pip studio (pip_studio)
      • POC (poc)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Poler (poler)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • PrAna (prana)
      • Projob (projob)
      • Puma (puma)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Rapala (rapala)
      • REALWEAR (realwear)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • REELL (reell)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salon (salon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Savage Gear (savage_gear)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Seeland (seeland)
      • Sinner (sinner)
      • Skogstad (skogstad)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Snickers Workwear (snickers_workwear)
      • Spessut (spessut)
      • Spiderwire (spiderwire)
      • Sportful (sportful)
      • Spro (spro)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Star Wars (star_wars)
      • State Of Wow (state_of_wow)
      • Stetson (stetson)
      • Sunday Afternoons (sunday_afternoons)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tentree (tentree)
      • The Dudes (the_dudes)
      • The Indian Face (the_indian_face)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trespass (trespass)
      • Uller (uller)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Upfront (upfront)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Welcome (welcome)
      • Westin (westin)
      • Wheat (wheat)
      • Widmann (widmann)
      • Wilbers (wilbers)
      • Wilson (wilson)
      • Worble (worble)
      • Wrangler (wrangler)
      • XXL (xxl)
      • Your Highness (your_highness)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 22 € (budget)
      • 22 € - 29 € (price_2)
      • 29 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 44 (44)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 53x54 (53x54)
      • 54/55 (54_55)
      • 56 (56)
      • 57 (57)
      • 58 (58)
      • 59 (59)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XS/S (xs_s)
      • XXL (xxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Hatun tyyppi (hatun_tyyppi):
      • 5 Panel cap (5_panel_cap)
      • Army Caps (army_caps)
      • Aurinkohattu (aurinkohattu)
      • Bucket hattu (bucket_hattu)
      • Flat caps (flat_caps)
      • Snapback (snapback)
      • Sportcap (sportcap)
      • Strapback (strapback)
      • Sun visors (sun_visors)
      • Trucker cap (trucker_cap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Korkkipuu (korkkipuu)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Olki (olki)
      • Paperi (paperi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi