x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Helly Hansen lippis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Helly Hansen Crew Lakki, valkoinen 2022 Lippikset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219691832.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175973892.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Crew Lakki, valkoinen 2022 Lippikset Crew Lakki, valkoinen 2022 Lippikset Crew Lakki, valkoinen 2022 Lippikset Nopeasti kuivuva perinteinen lippis. (1)
      Helly Hansen Crew Lakki, valkoinen 2022 Lippikset
      • 07040055455342
      3
      29.89 EUR
    • Helly Hansen Crew Lakki, sininen 2022 Lippikset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109223425.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175694672.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Crew Lakki, sininen 2022 Lippikset Crew Lakki, sininen 2022 Lippikset Crew Lakki, sininen 2022 Lippikset Helly Hansen Crew Cap suojaa silmiä tehokkaasti auringolta.Tuotetiedot: Malli: Säädettävä Materiaali: Puuvilla 100%Muut ominaisuudet: Pesty look Takaa säädettävä HH-logo edessä Lippa (1)
      Helly Hansen Crew Lakki, sininen 2022 Lippikset
      • 07040055455359
      2
      29.89 EUR
    • Helly Hansen Logo Valkoinen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134514196.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Logo Valkoinen Mies Logo Valkoinen Mies Logo Valkoinen Mies Puuvillainen visiiri HH-logolla. (1)
      Helly Hansen Logo Valkoinen Mies
      • 07040055455403
      2
      24.89 EUR
    • Helly Hansen Logo, lippis unisex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231100186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135330204.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157781458.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111964443.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Logo, lippis unisex Logo, lippis unisex Logo, lippis unisex Mukava klassinen lippis, jossa on tyylikäs Helly Hansen -logo edessä. Puuvillasta valmistettu lippis on yhden koon malli. Lippa suojaa silmiä tehokkaasti auringolta. Materiaali: - 100 % puuvillaa (1)
      Helly Hansen Logo, lippis unisex
      • 07040051863905
      2
      24.89 EUR
    • Helly Hansen Logo, lippis unisex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133474678.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97219754.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107975633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157780839.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Logo, lippis unisex Logo, lippis unisex Logo, lippis unisex Mukava klassinen lippis, jossa on tyylikäs Helly Hansen -logo edessä. Puuvillasta valmistettu lippis on yhden koon malli. Lippa suojaa silmiä tehokkaasti auringolta. Materiaali: - 100 % puuvillaa (1)
      Helly Hansen Logo, lippis unisex
      • 07040051863950
      2
      24.89 EUR
    • Helly Hansen HH Brand Lakki, sininen 2022 Lippikset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221988500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134780773.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156251211.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138005830.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137457930.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen HH Brand Lakki, sininen 2022 Lippikset HH Brand Lakki, sininen 2022 Lippikset HH Brand Lakki, sininen 2022 Lippikset (1)
      Helly Hansen HH Brand Lakki, sininen 2022 Lippikset
      • 07040055834659
      1
      34.39 EUR
    • Helly Hansen Ball Cap Punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175022496.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Ball Cap Punainen Ball Cap Punainen Ball Cap Punainen Puuvillalippis HH-logolla. (1)
      Helly Hansen Ball Cap Punainen
      • 07040056255712
      1
      35.90 EUR
    • Helly Hansen Logo Sininen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175022454.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Logo Sininen Mies Logo Sininen Mies Logo Sininen Mies (1)
      Helly Hansen Logo Sininen Mies
      • 07040055455410
      1
      23.89 EUR
    • Helly Hansen Logo, lippis unisex
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135330066.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Logo, lippis unisex Logo, lippis unisex Logo, lippis unisex Mukava klassinen lippis, jossa on tyylikäs Helly Hansen -logo edessä. Puuvillasta valmistettu lippis on yhden koon malli. Lippa suojaa silmiä tehokkaasti auringolta. Materiaali: - 100 % puuvillaa (1)
      Helly Hansen Logo, lippis unisex
      • 07040055789317
      1
      24.89 EUR
    • Helly Hansen Crew Lakki, musta 2022 Lippikset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134778218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175696886.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Crew Lakki, musta 2022 Lippikset Crew Lakki, musta 2022 Lippikset Crew Lakki, musta 2022 Lippikset (1)
      Helly Hansen Crew Lakki, musta 2022 Lippikset
      • 07040055455366
      1
      28.89 EUR
    • Helly Hansen Logo Lakki, musta 2022 Lippikset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259388396.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203181650.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Logo Lakki, musta 2022 Lippikset Logo Lakki, musta 2022 Lippikset Logo Lakki, musta 2022 Lippikset (1)
      Helly Hansen Logo Lakki, musta 2022 Lippikset
      • 07040051863967
      1
      27.89 EUR
    • Helly Hansen Roam Cap Musta Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232899626.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Roam Cap Musta Mies Roam Cap Musta Mies Roam Cap Musta Mies (1)
      Helly Hansen Roam Cap Musta Mies
      • 07040056719191
      1
      25.48 EUR
    • Helly Hansen HH Brand Lakki, musta 2022 Lippikset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151623683.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155029632.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175694843.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138005826.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen HH Brand Lakki, musta 2022 Lippikset HH Brand Lakki, musta 2022 Lippikset HH Brand Lakki, musta 2022 Lippikset (1)
      Helly Hansen HH Brand Lakki, musta 2022 Lippikset
      • 07040055697926
      1
      31.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • New Era DEFAULT
        • new_era
      • Patagonia DEFAULT
        • patagonia
      • Fila DEFAULT
        • fila
      • Snapback DEFAULT
        • snapback
      • Flat Cap DEFAULT
        • flat_caps
      • Visor DEFAULT
        • sun_visors
      • Lapset DEFAULT
        • lapset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Gant (gant)
      • Under armour (under_armour)
      • FOX (fox)
      • 2XU (2xu)
      • 8 B Plus (8_b_plus)
      • 47 (47)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abystyle (abystyle)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anar (anar)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armedangels (armedangels)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • Bauer (bauer)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Bjällra of Sweden (bja_llra_of_sweden)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Borderlands (borderlands)
      • Br (br)
      • Brandit (brandit)
      • Brixton (brixton)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bronson (bronson)
      • Browning (browning)
      • Buff (buff)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Burton Snowboards (burton_snowboards)
      • Callaway (callaway)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • Cep (cep)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Chaskee (chaskee)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Ciele (ciele)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creature (creature)
      • Cresta (cresta)
      • Dakine (dakine)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • DeLOCK (delock)
      • DGK (dgk)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Episode (episode)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Extremities (extremities)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flexfit (flexfit)
      • FOX Rage (fox_rage)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Friluftsfrämjandet (friluftsfra_mjandet)
      • G-Star (g_star)
      • Gamakatsu (gamakatsu)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • GIBBON (gibbon)
      • Giro (giro)
      • Glovii (glovii)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Grupo Erik (grupo_erik)
      • Guardians Of The Galaxy (guardians_of_the_galaxy)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Helikon Tex (helikon_tex)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Hotspot titanium (hotspot_titanium)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hydrapak (hydrapak)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Itemlab (itemlab)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JJXX (jjxx)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Katin (katin)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kazane (kazane)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laksen (laksen)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leatt (leatt)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lock & Co Hatters (lock_co_hatters)
      • Looney Tunes (looney_tunes)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Magenta (magenta)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Marvel (marvel)
      • Masterdis (masterdis)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millet (millet)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mitchell & ness (mitchell_ness)
      • Monet Skateboards (monet_skateboards)
      • Montane (montane)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Muumi (muumi)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Narcos (narcos)
      • Nathan (nathan)
      • Nautica (nautica)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nixon (nixon)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • Norrøna (norr_na)
      • Numskull (numskull)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxdog (oxdog)
      • Oyuki (oyuki)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paterson (paterson)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Poler (poler)
      • POW Protect Our Winters (pow_protect_our_winters)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rapala (rapala)
      • REALWEAR (realwear)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • REELL (reell)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salon (salon)
      • Salon Lakkitehdas Oy (salon_lakkitehdas_oy)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Santini (santini)
      • Sasta (sasta)
      • Savage Gear (savage_gear)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Seeland (seeland)
      • Skogstad (skogstad)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Snickers (snickers)
      • Snickers Workwear (snickers_workwear)
      • Spessut (spessut)
      • Spiderwire (spiderwire)
      • Sportful (sportful)
      • Spro (spro)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Stance (stance)
      • Star Wars (star_wars)
      • State Of Wow (state_of_wow)
      • Stetson (stetson)
      • Sunday Afternoons (sunday_afternoons)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Tentree (tentree)
      • The Dudes (the_dudes)
      • The Indian Face (the_indian_face)
      • The Mandalorian (the_mandalorian)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trespass (trespass)
      • Uller (uller)
      • Ulvang (ulvang)
      • Umbro (umbro)
      • Upfront (upfront)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Varlion (varlion)
      • Varsity Headwear (varsity_headwear)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Warner Games (warner_games)
      • Welcome (welcome)
      • Westin (westin)
      • Wheat (wheat)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Worble (worble)
      • Wrangler (wrangler)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • XXL (xxl)
      • Your Highness (your_highness)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Hinta (price):
      • < 24 € (budget)
      • 24 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 39 € (price_3)
      • ≥ 39 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 44 (44)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 53x54 (53x54)
      • 54/55 (54_55)
      • 56 (56)
      • 57 (57)
      • 58 (58)
      • 59 (59)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 116 (116)
      • L (l)
      • L/XL (l_xl)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XS/S (xs_s)
      • XXL (xxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Hatun tyyppi (hatun_tyyppi):
      • 5 Panel cap (5_panel_cap)
      • Army Caps (army_caps)
      • Aurinkohattu (aurinkohattu)
      • Flat caps (flat_caps)
      • Snapback (snapback)
      • Sportcap (sportcap)
      • Strapback (strapback)
      • Sun visors (sun_visors)
      • Trucker cap (trucker_cap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Korkkipuu (korkkipuu)
      • Kumi (kumi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Paperi (paperi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Spandex (spandex)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi