x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

BIG Liukumäki Fun

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut BIG Liukumäki Fun
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot BIG Liukumäki Fun
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
BIG Liukumäki Fun
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163300653.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171586856.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115713607.jpg?ts=1
BIG BIG Liukumäki Fun Liukumäki Fun Liukumäki Fun BIG Liukumäki Fun on todella hauska liukumäki kirkkailla ja kesäisillä väreillä, joka sopii kaikille vauhdista pitäville lapsille! Liukumäen yläosassa olevien kahvojen sekä leveiden tikkaiden avulla lapsen on helppo kiivetä ylös. Liukumäki on 152 cm pitkä ja se on todella helppo kasata mukana tulevien työkalujen avulla. Lapsesi tulee rakastamaan tätä hienoa liukumäkeä! Se sopii yhtä hyvin puutarhaan kuin sisäkäyttöön. Ikäsuositus: 3 vuotta + Mitat: 164 x 73 x 116 cm. Paino: 50 kg. Väri: Sinin... (1)
  • 04004943567107
2
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Slide options: Complete slide
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Punainen, Sininen
    • Materiaalit: Muovi
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 50 kg
  • 104.90 141.70 EUR 2
    2
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      BIG Liukumäki Fun on todella hauska liukumäki kirkkailla ja kesäisillä väreillä, joka sopii kaikille vauhdista pitäville lapsille! Liukum...104.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Virtasenkauppa.fi Virtasenkauppa.fi
      Liukumäki ulko- tai sisäkäyttöön.Pääasiassa lapsille suunniteltu iloisen värikäs 152 cm korkea liukumäki.Tuote kestää UV:n, joten se sopi...
      129.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Hörby Bruk Liukumäki Mini
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142205664.jpg?ts=1
      Hörby Bruk Hörby Bruk Liukumäki Mini Liukumäki Mini Liukumäki Mini Hörby Bruk Mini on hauska, klassisesti muotoiltu lasten liukumäki. Se on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, joten se kestää käyttöä vuodesta toiseen. Kesän pihaleikkien kohokohta! Ikäsuositus: 3 vuotta + Tarvittava tila: 1,9 x 1,10 m Pituus: 1,8 m. Korkeus: 0, 85 m. Paino: 9 kg. Enimmäiskuormitus: 35 kg. Väri: Turkoosi. Turvallisuus: - Tulee käyttää varoen putoamis- tai törmäysvahinkojen välttämiseksi. (1)
      Hörby Bruk Liukumäki Mini
      • 07318890040741
      1
    • Little Tikes Junior Activity Gym - Natural
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148800477.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125001193.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198104559.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158912118.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158912120.jpg?ts=1
      Little Tikes Little Tikes Junior Activity Gym - Natural Junior Activity Gym - Natural Junior Activity Gym - Natural (1)
      Little Tikes Junior Activity Gym - Natural
      • 00050743041396
      1
    • Little Tikes Leikkiteline, Clubhouse
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165106494.jpg?ts=1
      Little Tikes Little Tikes Leikkiteline, Clubhouse Leikkiteline, Clubhouse Leikkiteline, Clubhouse Little Tikesin Clubhouse on kesän hauskin leikkiteline, joka sopii kaikkiin ulkoleikkeihin! Kiipeilyteline sisältää kaksi hauskaa keinua, liukumäen, köysitikkaat ja kiipeilyseinän. Nauti hienosta säästä tässä superhauskassa leikkitelineessä leikkien! Leikkitelineessä lapset voivat kiipeillä, ryömiä, liukua ja keinua. Siinä on todella paljon koettavaa! - Vaatii kokoamisen. Ikäsuositus: 36 vuotta. Mitat: 365 x 173 x 193 cm. Materiaali: Muovi. Turvallisuus: - Tarkista säännöllisesti ripustus- ja... (1)
      Little Tikes Leikkiteline, Clubhouse
      • 00050743171093
      1
    • Smoby XL liukumäki, 7600310261
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217818076.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223553883.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222397033.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227479352.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227479355.jpg?ts=1
      Smoby Smoby XL liukumäki, 7600310261 XL liukumäki, 7600310261 XL liukumäki, 7600310261 Smoby Liukumäki XL Slide on hauska ja värikäs liukumäki, joka on täydellinen kesän ulkoleikkeihin. Liukumäki on UV-käsitelty, minkä ansiosta liukumäen värit eivät pääse haalistumaan. Smoby liukumäessä on erittäinen leveä jalusta, suojaavat kahvat sekä liukuesteiset tikkaat. Liukumäen pituus on 2,3 metriä. Liukumäkeä voi myös käyttää vesiliukumäkenä. Ikäsuositus: 2 vuotta + Mitat: 237 cm x 112 cm x 142 cm Väri: Punainen/Vihreä (2)
      Smoby XL liukumäki, 7600310261
      • 03032163102618
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 101.20
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 93.10
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 92.09
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 101.20
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 101.20
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 101.20
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 101.87
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 101.87
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 92.70
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 91.68
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 101.87
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 91.68
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 101.87
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 101.87
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 101.87
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 101.87
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 101.87
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 101.87
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 91.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 91.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 91.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 101.87
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 92.70
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 91.68
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 104.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 104.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 104.90
    • info@vertaa.fi