x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Little Tikes Leikkiteline, Climber

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Little Tikes Leikkiteline, Climber
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Little Tikes Leikkiteline, Climber
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Little Tikes Leikkiteline, Climber
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124142947.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163031600.jpg?ts=1
Little Tikes Little Tikes Leikkiteline, Climber Leikkiteline, Climber Leikkiteline, Climber Little Tikesin Climber on todella hauska kiipeilyteline, jossa on kaksi liukumäkeä, tunneli sekä muita jännittäviä aktiviteetteja! Yksi liukumäistä on aaltoileva ja yksi suora, joten voit vaihdella mäenlaskutapaa. Kurkistustunneli ja muut leikkitelineen osat tekevät kesästä todella hauskan! - Vaatii asennuksen Ikäsuositus: 18 vuotta Mitat: 144 x 160 x 153 cm. Paino: 30 kg. Turvallisuus: - Tarkista säännöllisesti ripustus- ja kiinnityskohdat vahinkojen välttämiseksi. - Tulee käyttää varoen put... (1)
  • 00050743042614
1
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 1-8
  • 320.90 320.90 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Little Tikesin Climber on todella hauska kiipeilyteline, jossa on kaksi liukumäkeä, tunneli sekä muita jännittäviä aktiviteetteja! Yksi l...320.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Smoby Liukumäki Funny
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219586993.jpg?ts=1
      Smoby Smoby Liukumäki Funny Liukumäki Funny Liukumäki Funny Smobyn perinteinen liukumäki luo puitteet monien tuntien lystikkäisiin leikkeihin! Tämä kaksi metriä pitkä liukumäki on käsitelty UV-suoja-aineella, jotta sen värit kestäisivät kirkkaina säässä kuin säässä. Liukumäki on vakaa ja turvallinen leveine jalustoineen, liukuesteisine portaineen ja ergonomisine ripoineen. Voit myös kytkeä vesiletkun mäen yläpäähän ja muuntaa sen vesiliukumäeksi kuumina kesäpäivinä. Hauska aktiviteetti kevään ja kesän ulkoleikkeihin! Ikäsuositus: 2 vuotta +. (3)
      Smoby Liukumäki Funny
      • 03032168204027
      1
    • Little Tikes Leikkiteline, Clubhouse
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165106494.jpg?ts=1
      Little Tikes Little Tikes Leikkiteline, Clubhouse Leikkiteline, Clubhouse Leikkiteline, Clubhouse Little Tikesin Clubhouse on kesän hauskin leikkiteline, joka sopii kaikkiin ulkoleikkeihin! Kiipeilyteline sisältää kaksi hauskaa keinua, liukumäen, köysitikkaat ja kiipeilyseinän. Nauti hienosta säästä tässä superhauskassa leikkitelineessä leikkien! Leikkitelineessä lapset voivat kiipeillä, ryömiä, liukua ja keinua. Siinä on todella paljon koettavaa! - Vaatii kokoamisen. Ikäsuositus: 36 vuotta. Mitat: 365 x 173 x 193 cm. Materiaali: Muovi. Turvallisuus: - Tarkista säännöllisesti ripustus- ja... (1)
      Little Tikes Leikkiteline, Clubhouse
      • 00050743171093
      1
    • Smoby Slide Red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124171666.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180578352.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179351461.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132366028.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179351459.jpg?ts=1
      Smoby Smoby Slide Red Slide Red Slide Red Smoby KS on keskikokoinen puutarhaliukumäki.Ominaisuudet:Rakenne on turvallinen ja kestävä.Varustettu suurilla, ergonomisilla kahvoilla ja liukumattomilla askelmilla.Liukumäki on helppo purkaa, mikä tarjoaa kompaktin säilytystilan.Mukana on myös letkukiinnike hauskaa vesiliukumäkitoimintoa varten.Muoviosat on käsitelty UV-säteilyä vastaan, mikä takaa hyvän kestävyyden ja värinkeston aurinkoisella säällä.Käyttäjän enimmäispaino: 50 kgPituus: 150 cmMitat koottuna: 159 x 68 x 100 cmIkäsuositus a... (1)
      Smoby Slide Red
      • 03032163102625
      4
    • Hörby Bruk Liukumäki Mini
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142205664.jpg?ts=1
      Hörby Bruk Hörby Bruk Liukumäki Mini Liukumäki Mini Liukumäki Mini Hörby Bruk Mini on hauska, klassisesti muotoiltu lasten liukumäki. Se on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, joten se kestää käyttöä vuodesta toiseen. Kesän pihaleikkien kohokohta! Ikäsuositus: 3 vuotta + Tarvittava tila: 1,9 x 1,10 m Pituus: 1,8 m. Korkeus: 0, 85 m. Paino: 9 kg. Enimmäiskuormitus: 35 kg. Väri: Turkoosi. Turvallisuus: - Tulee käyttää varoen putoamis- tai törmäysvahinkojen välttämiseksi. (1)
      Hörby Bruk Liukumäki Mini
      • 07318890040741
      1
    • min
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 241.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 241.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 270.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 270.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 320.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 320.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 320.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 320.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 320.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 320.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 320.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 320.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 320.90
    • info@vertaa.fi