x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Lakkapää HUKI Lumilinko 265 Höyläysleveys 265cm (V) Hydrauliset Luukut Keskipakoissiive

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Lakkapää HUKI Lumilinko 265 Höyläysleveys 265cm (V) Hydrauliset Luukut Keskipakoissiive
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Lakkapää HUKI Lumilinko 265 Höyläysleveys 265cm (V) Hydrauliset Luukut Keskipakoissiive
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Lakkapää HUKI Lumilinko 265 Höyläysleveys 265cm (V) Hydrauliset Luukut Keskipakoissiive
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/199965701.jpg
Lakkapää Lakkapää HUKI Lumilinko 265 Höyläysleveys 265cm (V) Hydrauliset Luukut Keskipakoissiive HUKI Lumilinko 265 Höyläysleveys 265cm (V) Hydrauliset Luukut Keskipakoissiive HUKI Lumilinko 265 Höyläysleveys 265cm (V) Hydrauliset Luukut Keskipakoissiive Huki lumilinko 265 Höyläysleveys 265cmLakkapäältä loistava lumilinko ammattikäyttöön hydraulisilla luukuilla. Järeitä Huki lumilinkoja on valmistettu vuodesta 1988 lähtien. Tämä lumilinko käy myös vaikeisiin olosuhteisiin kuten metsäautoteille.Huki Lumilinko 265 ominaisuuksia:- Erittäin vankka rakenne- Paino noin 800kg- Työleveys 265 cm- Hydrauliset luukut (1 tai 2 sylinteriä)- Hidastava suunnanvaihdin- 540 kierrosta/minuutissa: suhde 1.75:1- 1000 kierrosta/minuutissa: suhde 2.75:1- Keskipako... (1)
1
  • Suunnittelu
    • Puutarhavälineen tyyppi: Lumilingot
  • 8204.90 8204.90 EUR 1
    1
    • Lakkapää Lakkapää
      Huki lumilinko 265 Höyläysleveys 265cmLakkapäältä loistava lumilinko ammattikäyttöön hydraulisilla luukuilla. Järeitä Huki lumilinkoja on...8204.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Nettimyynti.fi Kaislaviikate 2-puolinen Ranta kuntoon laatutyökalulla!
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182805546.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181797192.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88361951.jpg
      Nettimyynti.fi Nettimyynti.fi Kaislaviikate 2-puolinen Ranta kuntoon laatutyökalulla! Kaislaviikate 2-puolinen Ranta kuntoon laatutyökalulla! Kaislaviikate 2-puolinen Ranta kuntoon laatutyökalulla! Kotimainen, korkealaatuinen kaislaviikate rantojen niittämiseen. Terä karkaistua hiiliterästä. (1)
      Nettimyynti.fi Kaislaviikate 2-puolinen Ranta kuntoon laatutyökalulla!
      • 06416071236080
      • 2015
      2
    • Arva Shovel Ski Trip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205703662.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203073562.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203073563.jpg
      Arva Arva Shovel Ski Trip Shovel Ski Trip Shovel Ski Trip Arva Shovel Ski Trip Lumivyörylapio: Väri: Blue/Grey; Käyttötarkoitus: Lasketteluretket; Lisää Arva-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Arva Shovel Ski Trip
      • 03700507911386
      2
    • TREJON AB Lumilinko Trejon Optimal 225/2 V-Malli (S*) Nivelakselilla, Höyläysleveys 225cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217763087.jpg
      TREJON AB TREJON AB Lumilinko Trejon Optimal 225/2 V-Malli (S*) Nivelakselilla, Höyläysleveys 225cm Lumilinko Trejon Optimal 225/2 V-Malli (S*) Nivelakselilla, Höyläysleveys 225cm Lumilinko Trejon Optimal 225/2 V-Malli (S*) Nivelakselilla, Höyläysleveys 225cm Lumilinko Trejon Optimal 225/2 V-Malli Nivelakselilla, Höyläysleveys 225cmNyt uudet V-mallin Optimal 225 lumilingot meiltä Lakkapäältä edullisesti ja hyvä Rahotus, 40kk koroton maksuaika! Trejon Optimal lumilinko 225-2 on suunniteltu pienille ja keskisuurille traktoreille lumen luontiin teiltä.Tekniset tiedot: Trejon Optimal 225-2Paino: 405 kgHöyläysleveys: 225 cm Työkorkeus: 75 cmRoottori Ø: 68 cmManuaali luukut: KylläKapasiteetti: 10-15 m3 / minKäännettävät tasaterät: KylläNivelakseli mukan... (2)
      TREJON AB Lumilinko Trejon Optimal 225/2 V-Malli (S*) Nivelakselilla, Höyläysleveys 225cm
      • 00000047561960
      1
    • Mammut Alugator Ride 3.0 Hoe - Lapio
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205233593.jpg
      Mammut Mammut Alugator Ride 3.0 Hoe - Lapio Alugator Ride 3.0 Hoe - Lapio Alugator Ride 3.0 Hoe - Lapio Mammut Alugator Ride 3.0 Hoe - Lapio (2620-00080-00516-1) (1)
      Mammut Alugator Ride 3.0 Hoe - Lapio
      • 07613357770408
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 8204.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 8204.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 8204.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 8204.90
    • info@vertaa.fi