x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, green

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, green
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, green
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, green
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164691461.jpg?ts=1
INOOK INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, green - Odyssey - Lumikengät 35-47, green - Odyssey - Lumikengät 35-47, green Inook Odyssey Lumikengät: Väri: Green; Koko: 35-47; Käyttötarkoitus: Lumikenkävaellus; Lisää INOOK-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
  • 03760009641136
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Vihreä
    • Materiaalit: Muovi
  • 142.46 189.95 EUR 1
    1
    • Bergfreunde.fi Bergfreunde.fi
      Inook Odyssey Lumikengät: Väri: Green; Koko: 35-47; Käyttötarkoitus: Lumikenkävaellus; Lisää INOOK-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - ...
      142.46, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Tubbs Säärystimet Miehet, musta One Size 2022 Damaskit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131929353.jpg?ts=1
      Tubbs Tubbs Säärystimet Miehet, musta One Size 2022 Damaskit Säärystimet Miehet, musta One Size 2022 Damaskit Säärystimet Miehet, musta One Size 2022 Damaskit Kaikkiin kenkiin ja monoihin sopivat täyspitkät säärystimet. Kevyet ja hyvin paikoillaan pysyvät. Vedenpitävää ja hengittävää nylonia. Gaiter säärystimet ovat helpot säätää sopiviksi ylävarren remmistä ja nilkan kuminauhasta. Jalan alta kulkee kuminauha. Materiaali: - Nylonia - Vedenpitävä: Kyllä - Hengittävä Kyllä - Korkeus: 45 cm (4)
      Tubbs Säärystimet Miehet, musta One Size 2022 Damaskit
      • 00886745011101
      1
    • Tubbs Journey 36, lumikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147900792.jpg?ts=1
      Tubbs Tubbs Journey 36, lumikengät Journey 36, lumikengät Journey 36, lumikengät Lumikengät pitkiin vaelluksiin. Kevyet mutta vahvat hampaat pitävät lumella hyvin. Kantanousu tekee vaelluksesta mukavampaa jyrkässä ja epätasaisessa maastossa. Paino: 2,6 kg. Tubbs Journey 36 -lumikengät sopivat pitkille vaelluksille. Ne ovat kevyet ja niissä on vahvat hampaat, jotka pitävät lumella hyvin. Journey-lumikengissä on vahvat Cobra-hampaat edessä ja Tubbs Heel Crampon takana. Hampaat toimivat jäärautojen tavoin ja takaavat hyvän pidon lumella. Ne pitävät myös jyrkässä ja epätasaisessa maastossa. Journey 36 -lumikengissä on myös kantanousu, joka voidaan nostaa ylös tarvittaessa. Kantanousu, joka estää jalkaa painumasta täysin lumikenkään, mikä vähentää jalkaan kohdistuvaa kuormitusta sekä parantaa tasapainoa ja hallintaa jyrkässä maastossa liikuttaessa. 180 EZ -siteissä on helppokäyttöinen mekanismi. Se helpottaa lumikenkien pukemista ja riisumista myös kylmettyneillä sormilla. Tubbsin tarina ulottuu aina vu (1)
      Tubbs Journey 36, lumikengät
      • 00886745848462
      1
    • TSL Outdoor Highlander Original Boa Sininen M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209298478.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259080707.jpg?ts=1
      TSL Outdoor TSL Outdoor Highlander Original Boa Sininen M Highlander Original Boa Sininen M Highlander Original Boa Sininen M Huippuluokan lumikengät vaativaankin käyttöön. (1)
      TSL Outdoor Highlander Original Boa Sininen M
      • 03436500416152
      1
    • MSR - Kid's Shift 19 - Lumikengät sininen/harmaa/musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255366417.jpg?ts=1
      MSR MSR - Kid's Shift 19 - Lumikengät sininen/harmaa/musta - Kid's Shift 19 - Lumikengät sininen/harmaa/musta - Kid's Shift 19 - Lumikengät sininen/harmaa/musta MSR Shift 19 ovat lumikengät talviretkille. (1)
      MSR - Kid's Shift 19 - Lumikengät sininen/harmaa/musta
      • 00040818106259
      1
    • min
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 142.46
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 142.46
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 142.46
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 142.46
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 142.46
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 142.46
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 142.46
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 142.46
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 142.46
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 142.46
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 142.46
    • info@vertaa.fi