x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Msr Lightning Tail

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Msr Lightning Tail
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Msr Lightning Tail
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Msr Lightning Tail
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/118623806.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/121112198.jpg?ts=1
Msr Msr Lightning Tail Lightning Tail Lightning Tail MSR Lightning Tail ovat lumikengät talviretkille. (1)
  • 00040818056486
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
    • Tilavuus: 0 L
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Koko
    • Vaatteen koko: Yksi koko
  • 69.80 85.80 EUR 1
    1
    • Outnorth Outnorth
      MSR Lightning Tail ovat lumikengät talviretkille.
      69.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • INOOK OXL Snow Shoes with Bag, valkoinen/musta EU 34-42 2022 Lumikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209227052.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99035897.jpg?ts=1
      INOOK INOOK OXL Snow Shoes with Bag, valkoinen/musta EU 34-42 2022 Lumikengät OXL Snow Shoes with Bag, valkoinen/musta EU 34-42 2022 Lumikengät OXL Snow Shoes with Bag, valkoinen/musta EU 34-42 2022 Lumikengät Inook Oxl Lumikengät: Väri: Harmaa/Musta/Valkoinen; Koko: 34-42; Käyttötarkoitus: Lumikenkävaellus; Lisää INOOK-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      INOOK OXL Snow Shoes with Bag, valkoinen/musta EU 34-42 2022 Lumikengät
      • 03760009630475
      1
      deal
    • Tubbs Xplore 25 W, naisten lumikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148514278.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165321340.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165321341.jpg?ts=1
      Tubbs Tubbs Xplore 25 W, naisten lumikengät Xplore 25 W, naisten lumikengät Xplore 25 W, naisten lumikengät Helppokäyttöiset naisten yleislumikengät. Siteet ovat helppokäyttöiset, ja ne istuvat jalassa hyvin. Jääraudat edessä ja takana takaavat hyvän pidon vaihtelevassa maastossa. Xplore 25 W ovat helppokäyttöiset ja monipuoliset naisten lumikengät kevyeen käyttöön tai vaikkapa mökille. Lumikengissä on Quickpull-siteet, jotka tekevät kävelystä luontevampaa. Quickpull-siteissä on helppokäyttöinen irrotus- ja kiristysmekanismi, joka helpottaa lumikenkien pukemista ja riisumista myös kylmettyneillä sormilla. Pohjassa olevat jääraudat takaavat hyvän pidon ja jarrutusvoiman ylä- ja alamäissä sekä liikuttaessa mäissä sivusuunnassa. Fit-Step-rungossa on kevyesti korotettu ja pyöristetty kanta, joka vähentää vartaloon kohdistuvaa kuormitusta sekä tekee kävelemisestä luontevampaa. Tubbsin tarina ulottuu aina vuoteen 1906 ja Yhdysvalloissa sijaitsevaan Norway-nimiseen kaupunkiin, jossa Walter F. Tubbs alkoi valmistaa lumikenkiä. Alkuun lumike (1)
      Tubbs Xplore 25 W, naisten lumikengät
      • 00886745819882
      1
    • Tubbs Flex Mtn M 24, lumikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148507144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157785399.jpg?ts=1
      Tubbs Tubbs Flex Mtn M 24, lumikengät Flex Mtn M 24, lumikengät Flex Mtn M 24, lumikengät Tubbs Flex MNT 24 -lumikengät sopivat päiväretkiin, tunturiin ja harjoitteluun. Niissä on vahvat hiilikuituteräksiset Viper 2.0 -jääraudat, jotka takaavat hyvän pidon erilaisilla alustoilla. Flex MTN 24 -lumikengissä on Custom Wrap -siteet ja BOA®-nauhajärjestelmä, jota on helppo käyttää myös käsineet kädessä. Teknologia pitää huolen siitä, että siteet istuvat jalkaan ihanteellisesti ja jakavat painon tasaisesti ja mukavasti koko jalkineelle. Flex Tail -teknologia saa lumikengän takaosan taipumaan käveltäessä, mikä vaimentaa ja saa aikaan pehmeän tunteen kovalla lumella ja alamäissä. Tubbsin tarina ulottuu aina vuoteen 1906 ja Yhdysvalloissa sijaitsevaan Norway-nimiseen kaupunkiin, jossa Walter F. Tubbs alkoi valmistaa lumikenkiä. Alkuun lumikenkiä valmistettiin valkosaarnesta, mutta mykyään materiaaleja ovat kestävä alumiini ja komposiitti, joita edelleen kehitetään innovatiivisesti. Tubbs on ollut Yhdysvaltain lumikenkäalan edelläkävijä ja on (1)
      Tubbs Flex Mtn M 24, lumikengät
      • 00886745860273
      1
    • MSR Shift 19
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255358252.jpg?ts=1
      MSR MSR Shift 19 Shift 19 Shift 19 MSR Shift 19 ovat lumikengät talviretkille. (1)
      MSR Shift 19
      • 00040818106242
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 77.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 82.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 82.80
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 90.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 90.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 90.80
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 85.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 85.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 85.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 85.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 85.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 85.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 85.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 85.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 85.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 85.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 85.80
    • info@vertaa.fi