x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Alibi Snowboards Lumilaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Alibi Snowboards Sicter 158W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742730.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Sicter 158W 2020 uni Koko Uni Sicter 158W 2020 uni Koko Uni Sicter 158W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Sicter 158W 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711843
      1
      deal
      239.95 EUR
    • Alibi Snowboards Sicter 150 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742479.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Sicter 150 2020 uni Koko Uni Sicter 150 2020 uni Koko Uni Sicter 150 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Sicter 150 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711829
      1
      deal
      229.95 EUR
    • Alibi Snowboards Muse 142 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742829.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Muse 142 2020 uni Koko Uni Muse 142 2020 uni Koko Uni Muse 142 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Muse 142 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711782
      1
      deal
      229.95 EUR
    • Alibi Snowboards Sicter 154 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742638.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Sicter 154 2020 uni Koko Uni Sicter 154 2020 uni Koko Uni Sicter 154 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Sicter 154 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711836
      1
      deal
      229.95 EUR
    • Alibi Snowboards Muse 154 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742471.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Muse 154 2020 uni Koko Uni Muse 154 2020 uni Koko Uni Muse 154 2020 uni Koko Uni Alibi Muse sopii täydellisesti laskijoille, jotka haluavat parantaa freestyle-taitojaan monipuolisesti rinteessä turhautumatta.Etsitkö ensimmäistä lautaasi vai haluatko lisätä kokoelmaasi monipuolisen laudan, joka on ystävällinen myös lompakollesi. Alibi Muse saattaa hyvinkin olla lauta, jota olet etsinyt.Tämä symmetrinen true twin -lauta hybrid rocker -profiililla mahdollistaa helpon kääntymisen, tarjoaa kelluvuutta puuterissa ja on erittäin anteeksiantava uusia trikkejä tehtäessä parkissa. ... (1)
      Alibi Snowboards Muse 154 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711775
      1
      deal
      229.95 EUR
    • Alibi Snowboards Muse 145 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742619.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Muse 145 2020 uni Koko Uni Muse 145 2020 uni Koko Uni Muse 145 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Muse 145 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711799
      1
      deal
      229.95 EUR
    • Alibi Snowboards Muse 147 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742816.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Muse 147 2020 uni Koko Uni Muse 147 2020 uni Koko Uni Muse 147 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Muse 147 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711805
      1
      deal
      229.95 EUR
    • Alibi Snowboards Sicter 160W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742720.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Sicter 160W 2020 uni Koko Uni Sicter 160W 2020 uni Koko Uni Sicter 160W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Sicter 160W 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711850
      1
      deal
      239.95 EUR
    • Alibi Snowboards Sicter 163W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742806.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Sicter 163W 2020 uni Koko Uni Sicter 163W 2020 uni Koko Uni Sicter 163W 2020 uni Koko Uni Alibi Sicter tuntuu leikkisältä ja liikkuvalta parkissa, sekä erittäin kelluvalta syvässä lumessa.Etsitkö ensimmäistä lautaasi vai haluatko lisätä kokoelmaasi monipuolisen laudan, joka on ystävällinen myös lompakollesi. Alibi Sicter saattaa hyvinkin olla lauta, jota olet etsinyt.Tämä symmetrinen true twin -lauta hybrid rocker -profiililla mahdollistaa helpon kääntymisen, tarjoaa kelluvuutta puuterissa ja on erittäin anteeksiantava uusia trikkejä tehtäessä parkissa. Alibi Sicter tarjoaa hauska... (1)
      Alibi Snowboards Sicter 163W 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711867
      1
      deal
      229.95 EUR
    • Alibi Snowboards Muse 150 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742795.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Muse 150 2020 uni Koko Uni Muse 150 2020 uni Koko Uni Muse 150 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Muse 150 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711812
      1
      deal
      229.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Stiga (stiga)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Drake (drake)
      • F2 (f2)
      • Funky Snowboards (funky_snowboards)
      • Gnu (gnu)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Light (light)
      • Lobster (lobster)
      • Never Summer (never_summer)
      • Niche (niche)
      • Nidecker (nidecker)
      • Palmer (palmer)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • Slash (slash)
      • Snurfer (snurfer)
      • TRANS (trans)
      • Vimana (vimana)
      • West Snowboards (west_snowboards)
      • Yes (yes)
      • Äsmo (a_smo)
    • Hinta (price):
      • < 340 € (budget)
      • 340 € - 430 € (price_340_430)
      • 430 € - 500 € (price_430_500)
      • ≥ 500 € (price_500)
    • Lumilaudan tyyppi (tuotetyyppi):
      • Alpine (alpine)
      • Freeride (freeride)
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 130 cm (pituus_cm_130)
      • 130 cm - 150 cm (pituus_cm_130_150)
      • 150 cm - 155 cm (pituus_cm_150_160)
      • ≥ 155 cm (pituus_cm_160)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Chopper (burton_chopper)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Deja Vu (burton_deja_vu)
      • Burton Family Tree (burton_family_tree)
      • Burton Genie (burton_genie)
      • Burton Hideaway (burton_hideaway)
      • Burton Kilroy (burton_kilroy)
      • Burton Paramount (burton_paramount)
      • Burton Process (burton_process)
      • Burton Riglet (burton_riglet)
      • Burton Ripcord (burton_ripcord)
      • Burton Socialite (burton_socialite)
      • Burton Stylus (burton_stylus)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • Nitro Lectra (nitro_lectra)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Prime (nitro_prime)
      • Nitro Santoku (nitro_santoku)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
      • Salomon Oh Yeah (salomon_oh_yeah)
      • Salomon Pulse (salomon_pulse)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Edistynyt (edistynyt)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tailin leveys (kannan_leveys):
      • 288 mm (kannan_leveys_288.0)
      • 297 mm (kannan_leveys_297.0)
      • 300 mm (kannan_leveys_300.0)
    • Kärjen leveys (ka_rjen_leveys):
      • 297 mm (ka_rjen_leveys_297.0)
      • 298 mm (ka_rjen_leveys_298.0)
      • 300 mm (ka_rjen_leveys_300.0)
    • Muoto (muoto):
      • Suunnattu (suunnattu)
      • Twin (twin)
    • Pohja (lumilaudan_pohjan_tyyppi):
      • Ekstrudoitu (ekstrudoitu)
      • Sintrattu (sintrattu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi