x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Alibi Snowboards lumilauta

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Alibi Snowboards Soulfire 135 + Burton Smalls L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166244014.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Soulfire 135 + Burton Smalls L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Soulfire 135 + Burton Smalls L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Soulfire 135 + Burton Smalls L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (4)
      Alibi Snowboards Soulfire 135 + Burton Smalls L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • 09009044766935
      1
      good_buy
      deal
      249.95 EUR
    • Alibi Snowboards Soulfire 130 + Burton Smalls L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166261323.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Soulfire 130 + Burton Smalls L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Soulfire 130 + Burton Smalls L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Soulfire 130 + Burton Smalls L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Alibi Soulfiressä on sopivat ominaisuudet, mahdollistaen lapsille laskemisen vaikeammassakin maastossa. Hybrid Rocker profiili on anteeksiantava, silti vakaa laskea. Täydellinen kombinaatio hauskanpitoon ja kehittymiseen. Täydellinen jokapaikan lauta nuoremmalle sukupolvelle. Burton Smalls siteet - Isoveljen suorituskykyä nuorille laskijoille hiottuna Kenttätestatuin ja mukavin lasten lumilautailuside Burton Smalls tarjoaa pehmeämmin joustavan, mutta täysin kompromissittoman paketin, joka tar... (1)
      Alibi Snowboards Soulfire 130 + Burton Smalls L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • 09009044766928
      1
      deal
      249.95 EUR
    • Alibi Snowboards Motive 159W + Burton Infidel L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166261384.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Motive 159W + Burton Infidel L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Motive 159W + Burton Infidel L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Motive 159W + Burton Infidel L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Motive 159W + Burton Infidel L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • 09009044766843
      1
      deal
      299.95 EUR
    • Alibi Snowboards Soulfire 154 + Burton Infidel M 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166261324.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Soulfire 154 + Burton Infidel M 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Soulfire 154 + Burton Infidel M 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Soulfire 154 + Burton Infidel M 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Soulfire 154 + Burton Infidel M 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • 09009044766911
      1
      deal
      299.95 EUR
    • Alibi Snowboards Motive 155 + Burton Infidel M 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166261791.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Motive 155 + Burton Infidel M 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Motive 155 + Burton Infidel M 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Motive 155 + Burton Infidel M 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Motive 155 + Burton Infidel M 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • 09009044766812
      1
      deal
      299.95 EUR
    • Alibi Snowboards Motive 159 + Burton Infidel L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166261781.jpg
      Alibi Snowboards Alibi Snowboards Motive 159 + Burton Infidel L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Motive 159 + Burton Infidel L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Motive 159 + Burton Infidel L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Alibi Snowboards Motive 159 + Burton Infidel L 2021 Snowboard Set uni Koko Uni
      • 09009044766836
      1
      deal
      299.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • K2 DEFAULT
        • k2
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Gnu (gnu)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Never Summer (never_summer)
      • Nidecker (nidecker)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • SP (sp)
      • The Bakery (the_bakery)
      • Union (union)
      • Vimana (vimana)
      • Yes (yes)
    • Hinta (price):
      • < 320 € (budget)
      • 320 € - 400 € (price_2)
      • 400 € - 500 € (price_3)
      • ≥ 500 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 150 cm (pituus_cm_1)
      • 150 cm - 160 cm (pituus_cm_2)
      • 160 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 160 cm (pituus_cm_4)
    • Tyyli (lumilaudan_tyyppi):
      • All-mountain (all_mountain)
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Flight Attendant (burton_flight_attendant)
      • Burton Instigator (burton_instigator)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • K2 Afterblack (k2_afterblack)
      • K2 Lime Lite (k2_lime_lite)
      • K2 Party Platter (k2_party_platter)
      • K2 Standard (k2_standard)
      • K2 Wildheart (k2_wildheart)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Ride Back Talk (ride_back_talk)
      • Ride Berzerker (ride_berzerker)
      • Ride Burnout (ride_burnout)
      • Salomon Craft (salomon_craft)
      • Salomon Grail (salomon_grail)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
    • Väri (va_ri):
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Muoto (lumilaudan_muoto):
      • Directional (directional)
      • Directional Twin (directional_twin)
      • Twin (twin)
    • Lumilaudan profiili (lumilaudan_profiili):
      • Camber (camber)
      • Flat (flat)
      • Rocker (rocker)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi