x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Amplid Lumilaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Amplid Creamer 158 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147773820.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146817291.jpg
      Amplid Amplid Creamer 158 2020 uni Koko Uni Creamer 158 2020 uni Koko Uni Creamer 158 2020 uni Koko Uni All-Mountain ja Freeride laskemisen kermaa.Etsitkö All-Mountain lautaa,ulkoilutettavaksi puuteripäiville? Saammeko esitellä:The Amplid Creamer. Vertaansa vailla olevat muodot ja lapiomainen nose,jotta voit laskea sivurinteitä,takamaastoa ja huollettuja rinteitä. Tyyli The Creamer on all-mountain,freeride lauta jolla yhtä hauskaa vetää carving käännöksiä ja laskea puuteria. Muoto Tapered Directional - Suora lauta on täydellinen all-mountain -vapaalaskuun. Nose on hieman leveämpi kuin tail, mik... (1)
      Amplid Creamer 158 2020 uni Koko Uni
      • 04250492912480
      1
      deal
      419.00 EUR
    • Amplid Milligram 158 Splitboard 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147737138.jpg
      Amplid Amplid Milligram 158 Splitboard 2020 uni Koko Uni Milligram 158 Splitboard 2020 uni Koko Uni Milligram 158 Splitboard 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Amplid Milligram 158 Splitboard 2020 uni Koko Uni
      • 04250492911773
      1
      deal
      999.00 EUR
    • Amplid Stereo 158 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147773868.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146720653.jpg
      Amplid Amplid Stereo 158 2020 uni Koko Uni Stereo 158 2020 uni Koko Uni Stereo 158 2020 uni Koko Uni A heap of fun for goofing about on, the Stereos supple torsional flex and cranky sidecut radius add real charisma to this park-to-pow cruiser. Spiced-up with a lick of carbon and a modest, easy-flexing camber, its skate-like snap will pop onto or over anything. Blunt, early-rising tips add real pow-shredding prowess to the Stereos repertoire. A true-twin for freestyle riders hunting for their next lip or transition to get airborne from, manicured or natural, in or outside of boundary ropes. F... (1)
      Amplid Stereo 158 2020 uni Koko Uni
      • 04250492912404
      1
      deal
      329.95 EUR
    • Amplid Stereo 155 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147773868.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146720933.jpg
      Amplid Amplid Stereo 155 2020 uni Koko Uni Stereo 155 2020 uni Koko Uni Stereo 155 2020 uni Koko Uni Leikkisä all-mountain -suorituskyky - Amplid Stereo sopii niin parkkiin kuin sen ulkopuolellekinAmplid Stereo on vastaus sellaisille laskijoille, jotka haluavat siteidensä soveltuvan kaikenlaiseen laskemiseen. Pitoatarkkoihin käännöksiin,vakautta kovissa nopeuksissa ja räjähtävää poppia.Stereon kanssa kontrolloit maastoa. True Twin-muotoilu vie sinut seuraavalle tasolle. Tyyli All-mountain/parkkilauta keskitason laskijoille. Lauta on varustettu kaikilla ominaisuuksilla, joita kunnianhimoinen ... (1)
      Amplid Stereo 155 2020 uni Koko Uni
      • 04250492912350
      1
      deal
      369.95 EUR
    • Amplid Pentaquark 158 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147736782.jpg
      Amplid Amplid Pentaquark 158 2020 uni Koko Uni Pentaquark 158 2020 uni Koko Uni Pentaquark 158 2020 uni Koko Uni Valmistaudu elämäsi koukuttavimpaan karvauskokemukseen Amplid Pentaquarkin kanssaOhjaa Pentaquarkia kierros kierroksen jälkeen ja tulet hymyilemään leveästi ja laskemaan kovaa. Mutta ole varovainen, sillä lauta voi aiheuttaa vierotusoireita ja epätyytyväisyyttä nykyistä lautaasi kohtaan. Sen korkealaatuinen rakenne, energiapitoinen camber-profiili, erittäin jäykkä jousto sekä veitsenterämäiset kantit tekevät Pentaquarkista kovan vauhdin karvausmonsterin. Tyyli Nopea karvauslauta ammattilaisil... (1)
      Amplid Pentaquark 158 2020 uni Koko Uni
      • 04250492912305
      1
      deal
      699.00 EUR
    • Amplid Milligram 153 Splitboard 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147736969.jpg
      Amplid Amplid Milligram 153 Splitboard 2020 uni Koko Uni Milligram 153 Splitboard 2020 uni Koko Uni Milligram 153 Splitboard 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Amplid Milligram 153 Splitboard 2020 uni Koko Uni
      • 04250492911766
      1
      deal
      869.00 EUR
    • Amplid Dada 154 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146817487.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147773880.jpg
      Amplid Amplid Dada 154 2020 uni Koko Uni Dada 154 2020 uni Koko Uni Dada 154 2020 uni Koko Uni Daily Driver Future Shapes-sarjastaAmplid Dada on poikkeuksellinen lauta. Muodosta hienostuneeseen rakenteellisiin yksityiskohtiin, monipuolinen Dada on epätavallinen dekki, mutta se on täydellinen päivittäiselle ajelulle. Tyyli Dada tuntuu kotoisalta profiilinsa ja muotonsa ansiosta melkein joka maastossa. Dada on lauta kaikkien rakastamille puuteripäiville. Muoto Dada on Tapered Twin. Laudan ulkolinjan muoto on silmiinpistävä, keskilinja on sumo-kokoinen ja kaikkien standardien mukaan, sen... (1)
      Amplid Dada 154 2020 uni Koko Uni
      • 04250492912282
      1
      deal
      449.00 EUR
    • Amplid Creamer 163 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147773820.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146817197.jpg
      Amplid Amplid Creamer 163 2020 uni Koko Uni Creamer 163 2020 uni Koko Uni Creamer 163 2020 uni Koko Uni The Creamer is the haul-ass freeride gun that blends Big-Mountain ambition with everyday practicality. Its imposing dimensions and shovel-like nose are the trademarks of a snowboard that bulldozes through chop and dances over powder. Now armed with Viscodamp too, its handling of hair-raising descents and sketchy conditions verges on aloof. An accomplished resort charger, but wired in Big-Mountain environments, the Creamer will soon have you yearning for higher mountains and wilder terrain. Fe... (1)
      Amplid Creamer 163 2020 uni Koko Uni
      • 04250492912343
      1
      deal
      439.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Stiga (stiga)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Drake (drake)
      • Funky Snowboards (funky_snowboards)
      • Gnu (gnu)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Lobster (lobster)
      • Never Summer (never_summer)
      • Niche (niche)
      • Nidecker (nidecker)
      • Palmer (palmer)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • Slash (slash)
      • Snurfer (snurfer)
      • TRANS (trans)
      • Vimana (vimana)
      • Yes (yes)
      • Äsmo (a_smo)
    • Hinta (price):
      • < 300 € (budget)
      • 300 € - 380 € (price_300_380)
      • 380 € - 450 € (price_380_450)
      • ≥ 450 € (price_450)
    • Lumilaudan tyyppi (lumilaudan_tyyppi):
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 120 cm (pituus_cm_120)
      • 120 cm - 140 cm (pituus_cm_120_140)
      • 140 cm - 150 cm (pituus_cm_140_150)
      • ≥ 150 cm (pituus_cm_150)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Chopper (burton_chopper)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Family Tree (burton_family_tree)
      • Burton Genie (burton_genie)
      • Burton Hideaway (burton_hideaway)
      • Burton Kilroy (burton_kilroy)
      • Burton Process (burton_process)
      • Burton Riglet (burton_riglet)
      • Burton Ripcord (burton_ripcord)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • Nitro Lectra (nitro_lectra)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Prime (nitro_prime)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
      • Salomon Oh Yeah (salomon_oh_yeah)
      • Salomon Pulse (salomon_pulse)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Muoto (muoto):
      • Twin (twin)
    • Pohja (lumilaudan_pohjan_tyyppi):
      • Ekstrudoitu (ekstrudoitu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi