x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Aperture Lumilaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Aperture Cosmo 142 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742794.jpg
      Aperture Aperture Cosmo 142 2020 uni Koko Uni Cosmo 142 2020 uni Koko Uni Cosmo 142 2020 uni Koko Uni Aperture Cosmo on monipuolinen lauta, joka sopii ensimmäisille käännöksille ja nopealle edistymiselle.Olitpa sitten vasta-alkaja tai jo tutustunut paikkakuntasi parkin tarjontaan, Aperture Spectrum tarjoaa kaiken, mitä tarvitset kehittymiseen. Lumilauta on valmistettu twin-muotoisella Sandwich-rakenteella ja hybrid handlebar rocker/camber profiililla.Tämä tekee siitä hyvin anteeksiantavan, samalla silti tarjoten loistavaa kanttipitoa jyrkissä rinteissä. Tyyli Helposti laskettava ja anteeksian... (1)
      Aperture Cosmo 142 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711706
      1
      deal
      199.95 EUR
    • Aperture Spectrum 163W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742552.jpg
      Aperture Aperture Spectrum 163W 2020 uni Koko Uni Spectrum 163W 2020 uni Koko Uni Spectrum 163W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Aperture Spectrum 163W 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711690
      1
      279.95 EUR
    • Aperture Spectrum 150 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146816955.jpg
      Aperture Aperture Spectrum 150 2020 uni Koko Uni Spectrum 150 2020 uni Koko Uni Spectrum 150 2020 uni Koko Uni Aperture Spectrum on loistava lauta ensimmäisille käännöksille ja nopealle edistymiselle, missä tahansa vuorillaOlitpa sitten vasta-alkaja tai jo tutustunut paikkakuntasi parkin tarjontaan, Aperture Spectrum tarjoaa kaiken, mitä tarvitset kehittymiseen. Lumilauta on valmistettu twin-muotoisella Sandwich-rakenteella ja hybrid handlebar rocker/camber profiililla.Tämä tekee siitä hyvin anteeksiantavan, samalla silti tarjoten loistavaa kanttipitoa jyrkissä rinteissä. Tyyli Helposti laskettava ja ... (1)
      Aperture Spectrum 150 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711652
      1
      deal
      219.95 EUR
    • Aperture Cosmo 147 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742614.jpg
      Aperture Aperture Cosmo 147 2020 uni Koko Uni Cosmo 147 2020 uni Koko Uni Cosmo 147 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Aperture Cosmo 147 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711720
      1
      deal
      199.95 EUR
    • Aperture Cosmo 145 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742649.jpg
      Aperture Aperture Cosmo 145 2020 uni Koko Uni Cosmo 145 2020 uni Koko Uni Cosmo 145 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Aperture Cosmo 145 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711713
      1
      deal
      199.95 EUR
    • Aperture Spectrum 157W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146817123.jpg
      Aperture Aperture Spectrum 157W 2020 uni Koko Uni Spectrum 157W 2020 uni Koko Uni Spectrum 157W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Aperture Spectrum 157W 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711676
      1
      deal
      239.95 EUR
    • Aperture Spectrum 159W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742736.jpg
      Aperture Aperture Spectrum 159W 2020 uni Koko Uni Spectrum 159W 2020 uni Koko Uni Spectrum 159W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Aperture Spectrum 159W 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711683
      1
      deal
      239.95 EUR
    • Aperture Spectrum 154 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146817167.jpg
      Aperture Aperture Spectrum 154 2020 uni Koko Uni Spectrum 154 2020 uni Koko Uni Spectrum 154 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Aperture Spectrum 154 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711669
      1
      deal
      229.95 EUR
    • Aperture Cosmo 154 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742717.jpg
      Aperture Aperture Cosmo 154 2020 uni Koko Uni Cosmo 154 2020 uni Koko Uni Cosmo 154 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Aperture Cosmo 154 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711744
      1
      deal
      199.95 EUR
    • Aperture Cosmo 150 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146742804.jpg
      Aperture Aperture Cosmo 150 2020 uni Koko Uni Cosmo 150 2020 uni Koko Uni Cosmo 150 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Aperture Cosmo 150 2020 uni Koko Uni
      • 09009044711737
      1
      deal
      199.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Stiga (stiga)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Drake (drake)
      • F2 (f2)
      • Funky Snowboards (funky_snowboards)
      • Gnu (gnu)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Light (light)
      • Lobster (lobster)
      • Never Summer (never_summer)
      • Niche (niche)
      • Nidecker (nidecker)
      • Palmer (palmer)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • Slash (slash)
      • Snurfer (snurfer)
      • TRANS (trans)
      • Vimana (vimana)
      • West Snowboards (west_snowboards)
      • Yes (yes)
      • Äsmo (a_smo)
    • Hinta (price):
      • < 320 € (budget)
      • 320 € - 400 € (price_320_400)
      • 400 € - 500 € (price_400_500)
      • ≥ 500 € (price_500)
    • Lumilaudan tyyppi (tuotetyyppi):
      • Freeride (freeride)
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 125 cm (pituus_cm_130)
      • 125 cm - 145 cm (pituus_cm_130_150)
      • 145 cm - 155 cm (pituus_cm_150_160)
      • ≥ 155 cm (pituus_cm_160)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Chopper (burton_chopper)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Family Tree (burton_family_tree)
      • Burton Genie (burton_genie)
      • Burton Hideaway (burton_hideaway)
      • Burton Kilroy (burton_kilroy)
      • Burton Paramount (burton_paramount)
      • Burton Process (burton_process)
      • Burton Riglet (burton_riglet)
      • Burton Ripcord (burton_ripcord)
      • Burton Socialite (burton_socialite)
      • Burton Stylus (burton_stylus)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • Nitro Lectra (nitro_lectra)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Prime (nitro_prime)
      • Nitro Santoku (nitro_santoku)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
      • Salomon Oh Yeah (salomon_oh_yeah)
      • Salomon Pulse (salomon_pulse)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Edistynyt (edistynyt)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tailin leveys (kannan_leveys):
      • 283 mm (kannan_leveys_283.0)
      • 288 mm (kannan_leveys_288.0)
      • 297 mm (kannan_leveys_297.0)
      • 300 mm (kannan_leveys_300.0)
    • Kärjen leveys (ka_rjen_leveys):
      • 283 mm (ka_rjen_leveys_283.0)
      • 297 mm (ka_rjen_leveys_297.0)
      • 298 mm (ka_rjen_leveys_298.0)
      • 300 mm (ka_rjen_leveys_300.0)
    • Muoto (muoto):
      • Suunnattu (suunnattu)
      • Twin (twin)
    • Pohja (lumilaudan_pohjan_tyyppi):
      • Ekstrudoitu (ekstrudoitu)
      • Sintrattu (sintrattu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi