x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Burton Lumilaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Burton After School Special 90 2020
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148773076.jpg
      Burton Burton After School Special 90 2020 After School Special 90 2020 After School Special 90 2020 Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (8)
      Burton After School Special 90 2020
      • 09009521462060
      2
      good_buy
      deal
      242.90 EUR
    • Burton Boys' Chopper Flat Top Snowboard
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164427227.jpg
      Burton Burton Boys' Chopper Flat Top Snowboard Boys' Chopper Flat Top Snowboard Boys' Chopper Flat Top Snowboard Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (8)
      Burton Boys' Chopper Flat Top Snowboard
      • 09009521865588
      2
      good_buy
      deal
      179.80 EUR
    • Burton Process Smalls Jr 18/19, lumilauta, nuoret
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123412638.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126376828.jpg
      Burton Burton Process Smalls Jr 18/19, lumilauta, nuoret Process Smalls Jr 18/19, lumilauta, nuoret Process Smalls Jr 18/19, lumilauta, nuoret Hauska lauta parkkiin ja irtolumelle. Kevyt twintip-lauta, erittäin helppo laskea, äärimmäisen vakaa, kestävä ja hallittava. Filet-O-Flex-rakenne. Process Smalls -laudassa on Flat Top, mikä tarkoittaa, että laudan profiili on siteiden välistä täysin tasainen. Se tuottaa rennon laskun ja hyvän hallinnan. Burtonin Filet-O-Flex-rakenteen ansiosta lauta on erittäin ohut siteiden välistä. Siksi se on kevyt ja tarjoaa erinomaisen kanttipidon. The Channel -sidekiskon ansiosta jalan asentoa voidaan s... (7)
      Burton Process Smalls Jr 18/19, lumilauta, nuoret
      • 09009521054227
      1
      good_buy
      179.00 EUR
    • Burton Day Trader 150 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161140134.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164486846.jpg
      Burton Burton Day Trader 150 2021 Snowboard no color Koko Uni Day Trader 150 2021 Snowboard no color Koko Uni Day Trader 150 2021 Snowboard no color Koko Uni Burton Women's Day Trader Flat Top Snowboard . Sopii naisille. (4)
      Burton Day Trader 150 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • 09009521864819
      2
      good_buy
      deal
      514.90 EUR
    • Burton Yeasayer Camber 19/20 Naisten, 144 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148772964.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146053488.jpg
      Burton Burton Yeasayer Camber 19/20 Naisten, 144 cm Yeasayer Camber 19/20 Naisten, 144 cm Yeasayer Camber 19/20 Naisten, 144 cm Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (5)
      Burton Yeasayer Camber 19/20 Naisten, 144 cm
      • 09009521462831
      1
      good_buy
      deal
      449.95 EUR
    • Burton Chopper 120 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124154026.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126376831.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145991295.jpg
      Burton Burton Chopper 120 cm Chopper 120 cm Chopper 120 cm Chopper on vasta-alkajalle erinomaisesti soveltuva lumilauta Burtonilta. Laudassa on kupera pohja, kevyesti kaartuvat reunat sekä pehmeä flex, mikä tekee siitä helppokäyttöisen nuorellekin lautailijalle. Flat top -mallisen lumilaudan easy ride -ominaisuus ehkäisee epämukavia ja odottamattomia iskuja. (3)
      Burton Chopper 120 cm
      • 09009521054180
      2
      good_buy
      129.90 EUR
    • Burton Chopper Kids 19/20, 130 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124154026.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126376831.jpg
      Burton Burton Chopper Kids 19/20, 130 cm Chopper Kids 19/20, 130 cm Chopper Kids 19/20, 130 cm Chopper on vasta-alkajalle erinomaisesti soveltuva lumilauta Burtonilta. Laudassa on kupera pohja, kevyesti kaartuvat reunat sekä pehmeä flex, mikä tekee siitä helppokäyttöisen nuorellekin lautailijalle. Flat top -mallisen lumilaudan easy ride -ominaisuus ehkäisee epämukavia ja odottamattomia iskuja. (4)
      Burton Chopper Kids 19/20, 130 cm
      • 09009521054203
      1
      good_buy
      129.90 EUR
    • Burton Feather, lumilauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165906104.jpg
      Burton Burton Feather, lumilauta Feather, lumilauta Feather, lumilauta Toista lautaansa ostavalle tai korkealle tähtäävälle aloitteilijalle. Uskomattoman helppo lauta laskea. Naisille suunniteltu. Laudassa on Burton Cruise Control, jonka ansiosta pääset nopeasti ajamisen iloon kiinni. Lumilauta on pohjamalliltaan V-Rockeri ja kuperan pohjan sekä pehmeämmän kanttihionnan ansiosta Feather on täydellinen lauta kun haluat kehittyä lautailijana nopeasti. Käännösten tekemistä on helpotettu pehmeällä fleksillä. The Channel -sidejärjestelmässä on useita mahdollisuuksia ... (3)
      Burton Feather, lumilauta
      • 09009519076644
      1
      200.00 EUR
    • Burton After School Special Package
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148773076.jpg
      Burton Burton After School Special Package After School Special Package After School Special Package Burton After School Special Package ovat laskettelumonot . Sopii lapsille. (2)
      Burton After School Special Package
      • 09009521462053
      2
      deal
      242.90 EUR
    • Burton The Throwback 130 Powder Surfer no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126579447.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165350838.jpg
      Burton Burton The Throwback 130 Powder Surfer no color Koko Uni The Throwback 130 Powder Surfer no color Koko Uni The Throwback 130 Powder Surfer no color Koko Uni A blast from the pastWhether it's the small hill behind the house or your home resort on a snowy day: the Burton Throwback gives you the pure surf feeling! With this retro classic, you can revive the past of snowboarding. FeaturesV-RockerFSC Certified PlyBiax® FiberglassExtruded BaseSuper Sap® Epoxy (2)
      Burton The Throwback 130 Powder Surfer no color Koko Uni
      • 09009521053558
      2
      deal
      149.80 EUR
    • Burton Process Smalls 134 cm 2020
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151617468.jpg
      Burton Burton Process Smalls 134 cm 2020 Process Smalls 134 cm 2020 Process Smalls 134 cm 2020 Kapea Burton-lumilauta haasteita rakastavalle mäenlaskijalle. Flat top -mallisessa laudassa on Twin flex, minkä ansiosta lauta suoriutuu erinomaisesti käännöksistä ja on siten helppo ohjailtava. (3)
      Burton Process Smalls 134 cm 2020
      • 09009521462275
      1
      179.90 EUR
    • Burton Talent Scout 149 2020 no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146317827.jpg
      Burton Burton Talent Scout 149 2020 no color Koko Uni Talent Scout 149 2020 no color Koko Uni Talent Scout 149 2020 no color Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (3)
      Burton Talent Scout 149 2020 no color Koko Uni
      • 09009521462633
      1
      deal
      499.95 EUR
    • Burton Men's Skeleton Key Camber Snowboard
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165822993.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164486747.jpg
      Burton Burton Men's Skeleton Key Camber Snowboard Men's Skeleton Key Camber Snowboard Men's Skeleton Key Camber Snowboard Burton Men's Skeleton Key Camber Snowboard . Sopii miehille. (2)
      Burton Men's Skeleton Key Camber Snowboard
      • 09009521864444
      2
      579.95 EUR
    • Burton Chopper Kids 19/20, 115 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126376831.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145991294.jpg
      Burton Burton Chopper Kids 19/20, 115 cm Chopper Kids 19/20, 115 cm Chopper Kids 19/20, 115 cm Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (2)
      Burton Chopper Kids 19/20, 115 cm
      • 09009521054173
      1
      169.95 EUR
    • Burton Riglet 90 2021 no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146916032.jpg
      Burton Burton Riglet 90 2021 no color Koko Uni Riglet 90 2021 no color Koko Uni Riglet 90 2021 no color Koko Uni Seuraavan sukupolven lumilautailun aloittaminenEt voi aloittaa tarpeeksi aikaisin. Burton Riglet mahdollistaa lumilautailun helpon aloittamisen - 365 päivää vuodessa. Sopii 11-23 kg painoiselle, nuorimmat saavat lautatuntumaa ja tasapainoa laskemalla Rigletillä. Sisäänrakennetulla Riglet-kelalla vanhemmat voivat helposti vetää jälkeläisiään mattojen, ruohon ja tietysti lumen yli. Insertit tekevät siteiden lisäämisen helpoksi, kun on aika ottaa seuraava askel. Tyyli Riglet mahdollistaa pikkui... (2)
      Burton Riglet 90 2021 no color Koko Uni
      • 09009521462084
      1
      89.95 EUR
    • Burton Custom Flying V 150 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161140195.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164486808.jpg
      Burton Burton Custom Flying V 150 2021 Snowboard no color Koko Uni Custom Flying V 150 2021 Snowboard no color Koko Uni Custom Flying V 150 2021 Snowboard no color Koko Uni Monipuolinen joka maaston lauta Flying V -profiilillaNöyristä lähtökuopista lähtenyt innovaatio on määrittänyt Burton Custom -sarjaa ja antanut sille ikonin maineen yhtenä suosituimpana, monipuolisimpana ja jäljitellyimpänä lautana lumilautailussa. 90-luvulta asti tämä ikoni on hallinnut ylivoimaisesti ja kehittänyt itseään jatkuvasti hyväksi todetulla reseptillä, joka yhdistää ajan kultaaman designin ja rajoja ylittävät ominaisuudet luoden kevyen, poppaavan ja erittäin monipuolisen laudan. C... (2)
      Burton Custom Flying V 150 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • 09009521864833
      1
      599.95 EUR
    • Burton Yeasayer 144 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161140177.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164486778.jpg
      Burton Burton Yeasayer 144 2021 Snowboard no color Koko Uni Yeasayer 144 2021 Snowboard no color Koko Uni Yeasayer 144 2021 Snowboard no color Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (2)
      Burton Yeasayer 144 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • 09009521864680
      1
      449.95 EUR
    • Burton Free Thinker 150 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163810783.jpg
      Burton Burton Free Thinker 150 2021 Snowboard no color Koko Uni Free Thinker 150 2021 Snowboard no color Koko Uni Free Thinker 150 2021 Snowboard no color Koko Uni Laajenna perspektiiviäsi Danny Davisin poppaavalla, puuteriystävällisellä Free ThinkerilläLaajenna perspektiiviäsi Danny Davis'in uudella versiolla poppaavasta, puuteriystävällisestä, kaikkeen soveltuvasta ja suorituskykyisestä laudasta. Burtonin Free Thinker on twin-muotoinen lumilauta, joka tarjoaa paljon vastetta kaikilla laskualustoilla - aina parkista vasta lanattuihin rinteisiin ja puuterille. Laudan twin-muoto yhdistettynä camber-profiiliin tarjoaa monipuolisuutta, kontrollia ja paremm... (2)
      Burton Free Thinker 150 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • 09009521863935
      1
      599.95 EUR
    • Burton Free Thinker 157W 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164542866.jpg
      Burton Burton Free Thinker 157W 2021 Snowboard no color Koko Uni Free Thinker 157W 2021 Snowboard no color Koko Uni Free Thinker 157W 2021 Snowboard no color Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (2)
      Burton Free Thinker 157W 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • 09009521863973
      1
      599.95 EUR
    • Burton Flight Attendant 163 Splitboard 2020 no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164105816.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164106078.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146053563.jpg
      Burton Burton Flight Attendant 163 Splitboard 2020 no color Koko Uni Flight Attendant 163 Splitboard 2020 no color Koko Uni Flight Attendant 163 Splitboard 2020 no color Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (2)
      Burton Flight Attendant 163 Splitboard 2020 no color Koko Uni
      • 09009521461018
      1
      deal
      779.95 EUR
    • Burton Kilroy Twin 145 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163801103.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164486774.jpg
      Burton Burton Kilroy Twin 145 2021 Snowboard no color Koko Uni Kilroy Twin 145 2021 Snowboard no color Koko Uni Kilroy Twin 145 2021 Snowboard no color Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (2)
      Burton Kilroy Twin 145 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • 09009521864192
      1
      399.95 EUR
    • Burton Rewind 149 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163801135.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164486854.jpg
      Burton Burton Rewind 149 2021 Snowboard no color Koko Uni Rewind 149 2021 Snowboard no color Koko Uni Rewind 149 2021 Snowboard no color Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (2)
      Burton Rewind 149 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • 09009521864260
      1
      449.95 EUR
    • Burton Talent Scout 146 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163300917.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164486786.jpg
      Burton Burton Talent Scout 146 2021 Snowboard no color Koko Uni Talent Scout 146 2021 Snowboard no color Koko Uni Talent Scout 146 2021 Snowboard no color Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (2)
      Burton Talent Scout 146 2021 Snowboard no color Koko Uni
      • 09009521863782
      1
      499.95 EUR
    • Burton Process Smalls Flat Top, 142 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151617468.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147570655.jpg
      Burton Burton Process Smalls Flat Top, 142 cm Process Smalls Flat Top, 142 cm Process Smalls Flat Top, 142 cm Kapea Burton-lumilauta haasteita rakastavalle mäenlaskijalle. Flat top -mallisessa laudassa on Twin flex, minkä ansiosta lauta suoriutuu erinomaisesti käännöksistä ja on siten helppo ohjailtava. (2)
      Burton Process Smalls Flat Top, 142 cm
      • 09009521462299
      1
      179.90 EUR
    2 6
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • K2 DEFAULT
        • k2
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Stiga (stiga)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • F2 (f2)
      • Funky Snowboards (funky_snowboards)
      • Gnu (gnu)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Lobster (lobster)
      • Never Summer (never_summer)
      • Niche (niche)
      • Nidecker (nidecker)
      • Public (public)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • Slash (slash)
      • Snurfer (snurfer)
      • The Bakery (the_bakery)
      • TRANS (trans)
      • Vimana (vimana)
      • Yes (yes)
      • Äsmo (a_smo)
    • Hinta (price):
      • < 390 € (budget)
      • 390 € - 480 € (price_2)
      • 480 € - 570 € (price_3)
      • ≥ 570 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 149 cm (pituus_cm_1)
      • 149 cm - 154 cm (pituus_cm_2)
      • 154 cm - 158 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 158 cm (pituus_cm_4)
    • Tyyli (lumilaudan_tyyppi):
      • All-mountain (all_mountain)
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Chopper (burton_chopper)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Day Trader (burton_day_trader)
      • Burton Deep Thinker (burton_deep_thinker)
      • Burton Family Tree (burton_family_tree)
      • Burton Feather (burton_feather)
      • Burton Flight Attendant (burton_flight_attendant)
      • Burton Free Thinker (burton_free_thinker)
      • Burton Instigator (burton_instigator)
      • Burton Paramount (burton_paramount)
      • Burton Process (burton_process)
      • Burton Rewind (burton_rewind)
      • Burton Riglet (burton_riglet)
      • Burton Ripcord (burton_ripcord)
      • Burton Skeleton Key (burton_skeleton_key)
      • Burton Stylus (burton_stylus)
      • Burton Talent Scout (burton_talent_scout)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • K2 Afterblack (k2_afterblack)
      • K2 Alchemist (k2_alchemist)
      • K2 Cool Bean (k2_cool_bean)
      • K2 Lime Lite (k2_lime_lite)
      • K2 Marauder (k2_marauder)
      • K2 Party Platter (k2_party_platter)
      • K2 Standard (k2_standard)
      • K2 Vandal (k2_vandal)
      • K2 Wildheart (k2_wildheart)
      • Nitro Beauty (nitro_beauty)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Mercy (nitro_mercy)
      • Nitro Mystique (nitro_mystique)
      • Nitro Prime (nitro_prime)
      • Nitro Santoku (nitro_santoku)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Ride Algorythm (ride_algorythm)
      • Ride Back Talk (ride_back_talk)
      • Ride Berzerker (ride_berzerker)
      • Ride Burnout (ride_burnout)
      • Ride Psychocandy (ride_psychocandy)
      • Ride Superpig (ride_superpig)
      • Ride Twinpig (ride_twinpig)
      • Salomon Assassin (salomon_assassin)
      • Salomon Craft (salomon_craft)
      • Salomon Dancehaul (salomon_dancehaul)
      • Salomon Grail (salomon_grail)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
      • Salomon No Drama (salomon_no_drama)
      • Salomon Oh Yeah (salomon_oh_yeah)
      • Salomon Pulse (salomon_pulse)
      • Salomon Sleepwalker (salomon_sleepwalker)
      • Salomon The Villain (salomon_the_villain)
      • Salomon Wonder (salomon_wonder)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Muoto (lumilaudan_muoto):
      • Directional (directional)
      • Directional Twin (directional_twin)
      • Twin (twin)
    • Lumilaudan profiili (lumilaudan_profiili):
      • Camber (camber)
      • Flat (flat)
      • Rocker (rocker)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi