x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Dinosaurs Will Die Lumilaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Dinosaurs Will Die Maet 148 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149466941.jpg
      Dinosaurs Will Die Dinosaurs Will Die Maet 148 2020 uni Koko Uni Maet 148 2020 uni Koko Uni Maet 148 2020 uni Koko Uni Keskijäykkäjousto ja klassinen camber-profiili tekevät DWD maeT:stä täydellisen katu- ja parkkilaskemiseen.Tämän vuoden maeT-lauta on DWD:n ja Bad Plans Crew:n yhteistyötä. Mikäli katujen ja parkkien laskeminen on sinun juttusi, maeT on oikea dekki sinulle. Keskijäykkä jousto ja klassinen camber-profiili mahdollistaa lempireiliesi laskemisen tyylillä. Tyyli Urbaani-/parkkilauta keskitasoisille laskijoille - suunniteltu kaikenlaiseen laskemiseen aina reileistä, hyppyreihin ja jibbailuun parkis... (1)
      Dinosaurs Will Die Maet 148 2020 uni Koko Uni
      • 00647903851690
      1
      deal
      319.95 EUR
    • Dinosaurs Will Die Brat 143 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467238.jpg
      Dinosaurs Will Die Dinosaurs Will Die Brat 143 2020 uni Koko Uni Brat 143 2020 uni Koko Uni Brat 143 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Dinosaurs Will Die Brat 143 2020 uni Koko Uni
      • 00647903851645
      1
      deal
      339.95 EUR
    • Dinosaurs Will Die Brat 146 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467239.jpg
      Dinosaurs Will Die Dinosaurs Will Die Brat 146 2020 uni Koko Uni Brat 146 2020 uni Koko Uni Brat 146 2020 uni Koko Uni Pehmeä, leikkisä ja helppo hallita - DWD Brat on hauska freestyle-lauta ihan jokaiselle laskijalleDinosaurs Will Dien Brat on erinomainen freestyle-lumilauta kaiken ikäisille laskijoille, jotka haluavat, että lumilautailu on helppoa ja hauskaa. Tyyli Freestyle-lauta kummallekin sukupuolelle. Naisille, miehille ja nuorille. Litteä profiili, jonka kärjissä on rockeria sekä pehmeä fleksi antavat mahdollisuudet sulavaan revittelyyn ja hauskaan freestyle-lumilautailuun. Kruisaile, surffaa ja jibba... (1)
      Dinosaurs Will Die Brat 146 2020 uni Koko Uni
      • 00647903851652
      1
      deal
      289.95 EUR
    • Dinosaurs Will Die Rat 151 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467230.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467231.jpg
      Dinosaurs Will Die Dinosaurs Will Die Rat 151 2020 uni Koko Uni Rat 151 2020 uni Koko Uni Rat 151 2020 uni Koko Uni Leikkisä Jib-Freestyle dekki jokaiselle laskijalle - DWD:n RatRat on edullinen jib/freestyle lauta ja veteraani DWD:n mallistossa. Sitä on muuteltu vuodesta toiseen, jotta koko teollisuuden hintaluokan rima nousisi. Tyyli Juuri oikea lauta laskijoille, jotka näkevät rinteet leikkikenttinään, jossa prässäävät, hyppivät, ja jibbailevat kaikkialla. Joustava profiili ja pehmeä fleksi tekevät siitä loistavan aloittelijoille, jotta he voivat oppia uusia trikkejä ilmen reunasyöksyä. Muoto Täydellise... (1)
      Dinosaurs Will Die Rat 151 2020 uni Koko Uni
      • 00647903851669
      1
      deal
      329.95 EUR
    • Dinosaurs Will Die Wizard Stick 154 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467066.jpg
      Dinosaurs Will Die Dinosaurs Will Die Wizard Stick 154 2020 uni Koko Uni Wizard Stick 154 2020 uni Koko Uni Wizard Stick 154 2020 uni Koko Uni Monipuoliselle freestyle-laskijalle suunniteltu lumilauta - DWD Wizard StickDinosaurs Will Dien Wizard Stick ei ole sellainen, kuin voisi odottaa. Se ei ole kavennettu, siinä ei ole lyhyttä tailia, se ei ole puuterilauta - mutta se on freestyle-lauta, joka pärjää erinomaisesti puuteriolosuhteissa. Yhdistä retromuotoilu tämän päivän teknologiaan, ja saat jotain aivan uutta. Tyyli Hauska All-Mountain-/freestyle-lauta jokaiseen maastoon ja laskutyyliin: kurvailuun rinteissä, surffikäännöksiin pu... (1)
      Dinosaurs Will Die Wizard Stick 154 2020 uni Koko Uni
      • 00647903851744
      1
      deal
      359.95 EUR
    • Dinosaurs Will Die Rat 153 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467308.jpg
      Dinosaurs Will Die Dinosaurs Will Die Rat 153 2020 uni Koko Uni Rat 153 2020 uni Koko Uni Rat 153 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Dinosaurs Will Die Rat 153 2020 uni Koko Uni
      • 00647903851676
      1
      deal
      319.95 EUR
    • Dinosaurs Will Die Maet 152 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467018.jpg
      Dinosaurs Will Die Dinosaurs Will Die Maet 152 2020 uni Koko Uni Maet 152 2020 uni Koko Uni Maet 152 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Dinosaurs Will Die Maet 152 2020 uni Koko Uni
      • 00647903851706
      1
      deal
      369.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Stiga (stiga)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Drake (drake)
      • F2 (f2)
      • Funky Snowboards (funky_snowboards)
      • Gnu (gnu)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Light (light)
      • Lobster (lobster)
      • Never Summer (never_summer)
      • Niche (niche)
      • Nidecker (nidecker)
      • Palmer (palmer)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • Slash (slash)
      • Snurfer (snurfer)
      • TRANS (trans)
      • Vimana (vimana)
      • West Snowboards (west_snowboards)
      • Yes (yes)
      • Äsmo (a_smo)
    • Hinta (price):
      • < 320 € (budget)
      • 320 € - 400 € (price_320_400)
      • 400 € - 500 € (price_400_500)
      • ≥ 500 € (price_500)
    • Lumilaudan tyyppi (tuotetyyppi):
      • Freeride (freeride)
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 130 cm (pituus_cm_130)
      • 130 cm - 145 cm (pituus_cm_130_150)
      • 145 cm - 155 cm (pituus_cm_150_160)
      • ≥ 155 cm (pituus_cm_160)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Chopper (burton_chopper)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Family Tree (burton_family_tree)
      • Burton Genie (burton_genie)
      • Burton Hideaway (burton_hideaway)
      • Burton Kilroy (burton_kilroy)
      • Burton Paramount (burton_paramount)
      • Burton Process (burton_process)
      • Burton Riglet (burton_riglet)
      • Burton Ripcord (burton_ripcord)
      • Burton Socialite (burton_socialite)
      • Burton Stylus (burton_stylus)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • Nitro Lectra (nitro_lectra)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Prime (nitro_prime)
      • Nitro Santoku (nitro_santoku)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
      • Salomon Oh Yeah (salomon_oh_yeah)
      • Salomon Pulse (salomon_pulse)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Edistynyt (edistynyt)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tailin leveys (kannan_leveys):
      • 283 mm (kannan_leveys_283.0)
      • 288 mm (kannan_leveys_288.0)
      • 297 mm (kannan_leveys_297.0)
      • 300 mm (kannan_leveys_300.0)
    • Kärjen leveys (ka_rjen_leveys):
      • 283 mm (ka_rjen_leveys_283.0)
      • 297 mm (ka_rjen_leveys_297.0)
      • 298 mm (ka_rjen_leveys_298.0)
      • 300 mm (ka_rjen_leveys_300.0)
    • Muoto (muoto):
      • Suunnattu (suunnattu)
      • Twin (twin)
    • Pohja (lumilaudan_pohjan_tyyppi):
      • Ekstrudoitu (ekstrudoitu)
      • Sintrattu (sintrattu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi