x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nitro Team

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Nitro Team Camber
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165470686.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165256081.jpg
      Nitro Nitro Team Camber Team Camber Team Camber Nitro Team Camber . Sopii kaikille. (1)
      Nitro Team Camber
      • 07630050467213
      2
      479.90 EUR
    • Nitro Team Wide 159 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165470686.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165256081.jpg
      Nitro Nitro Team Wide 159 2021 Snowboard uni Koko Uni Team Wide 159 2021 Snowboard uni Koko Uni Team Wide 159 2021 Snowboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Nitro Team Wide 159 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • 07630050467305
      1
      499.95 EUR
    • Nitro Team 20/21, miesten lumilauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165470686.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165256081.jpg
      Nitro Nitro Team 20/21, miesten lumilauta Team 20/21, miesten lumilauta Team 20/21, miesten lumilauta Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Nitro Team 20/21, miesten lumilauta
      • 07630050467329
      1
      499.95 EUR
    • Nitro Team 152 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165470686.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165256081.jpg
      Nitro Nitro Team 152 2021 Snowboard uni Koko Uni Team 152 2021 Snowboard uni Koko Uni Team 152 2021 Snowboard uni Koko Uni Team on ollut Nitron valikoiman ikoninen lauta jo yli vuosikymmenen. Jatkuvat uudistukset ja joustavuuden hiominen täydelliseksi ovat olleet laudan menestyksen avaintekijöitä. Trüe camber -profiilin ja direktionaalisen twin -muodon yhdistelmä tarjoaa reaktionopeutta, poppia ja vakautta, joihin lumilautailijat luottavat, ja joita he myös rakastavat. Jos lasket sekä parkkia, halfpipeä että jyrkimpiäkin rinteitä, Team on paras valintasi. Laskutyyli Kyseinen lumilauta on täydellinen kokeneemmille... (1)
      Nitro Team 152 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • 07630050467190
      1
      499.95 EUR
    • Nitro Team 20/21, miesten lumilauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165470686.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165256081.jpg
      Nitro Nitro Team 20/21, miesten lumilauta Team 20/21, miesten lumilauta Team 20/21, miesten lumilauta Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Nitro Team 20/21, miesten lumilauta
      • 07630050467312
      1
      499.95 EUR
    • Nitro Team 20/21, miesten lumilauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165470686.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165256081.jpg
      Nitro Nitro Team 20/21, miesten lumilauta Team 20/21, miesten lumilauta Team 20/21, miesten lumilauta Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Nitro Team 20/21, miesten lumilauta
      • 07630050467220
      1
      499.95 EUR
    • Nitro Team 155 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165470686.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165256081.jpg
      Nitro Nitro Team 155 2021 Snowboard uni Koko Uni Team 155 2021 Snowboard uni Koko Uni Team 155 2021 Snowboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Nitro Team 155 2021 Snowboard uni Koko Uni
      • 07630050467206
      1
      499.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • K2 DEFAULT
        • k2
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Gnu (gnu)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Never Summer (never_summer)
      • Nidecker (nidecker)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • SP (sp)
      • The Bakery (the_bakery)
      • Union (union)
      • Vimana (vimana)
      • Yes (yes)
    • Hinta (price):
      • < 320 € (budget)
      • 320 € - 400 € (price_2)
      • 400 € - 500 € (price_3)
      • ≥ 500 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 149 cm (pituus_cm_1)
      • 149 cm - 155 cm (pituus_cm_2)
      • 155 cm - 159 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 159 cm (pituus_cm_4)
    • Tyyli (lumilaudan_tyyppi):
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Flight Attendant (burton_flight_attendant)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • K2 Afterblack (k2_afterblack)
      • K2 Lime Lite (k2_lime_lite)
      • K2 Party Platter (k2_party_platter)
      • K2 Standard (k2_standard)
      • K2 Wildheart (k2_wildheart)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Ride Back Talk (ride_back_talk)
      • Ride Burnout (ride_burnout)
      • Salomon Craft (salomon_craft)
      • Salomon Grail (salomon_grail)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Muoto (lumilaudan_muoto):
      • Directional (directional)
      • Directional Twin (directional_twin)
      • Twin (twin)
    • Lumilaudan profiili (lumilaudan_profiili):
      • Camber (camber)
      • Flat (flat)
      • Rocker (rocker)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi