x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Directional lumilauta

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Vimana Continental Directional V2 157 2021 Snowboard white Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164275866.jpg
      Vimana Vimana Continental Directional V2 157 2021 Snowboard white Koko Uni Continental Directional V2 157 2021 Snowboard white Koko Uni Continental Directional V2 157 2021 Snowboard white Koko Uni Yksinkertaisuus on Vimana Snowboardingin motto! Continental on Vimanan alkuperäinen freestyle-kone ja siinä on korkealaatuista suunnittelua puhtaalla sekä minimalistisella designilla. Sen camber-profiili tarjoaa reaktiivisempaa laskua 2 cm:n setbackilla. Skeittaustyyli Continental on rakennettu freestyle-lautailijoille, jotka ovat jo parkin kunkkuja tai haluavat kehittyä sellaisiksi. Muoto Directional on klassinen lumilautamuoto ja suunniteltu laskettavaksi hieman pidemmällä nosella kuin tail... (1)
      Vimana Continental Directional V2 157 2021 Snowboard white Koko Uni
      • 05901730429534
      1
      deal
      424.95 EUR
    • Vimana Continental Directional V2 157 2021 Snowboard black Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164276109.jpg
      Vimana Vimana Continental Directional V2 157 2021 Snowboard black Koko Uni Continental Directional V2 157 2021 Snowboard black Koko Uni Continental Directional V2 157 2021 Snowboard black Koko Uni Yksinkertaisuus on Vimana Snowboardingin motto! Continental on Vimanan alkuperäinen freestyle-kone ja siinä on korkealaatuista suunnittelua puhtaalla sekä minimalistisella designilla. Sen camber-profiili tarjoaa reaktiivisempaa laskua 2 cm:n setbackilla. Skeittaustyyli Continental on rakennettu freestyle-lautailijoille, jotka ovat jo parkin kunkkuja tai haluavat kehittyä sellaisiksi. Muoto Directional on klassinen lumilautamuoto ja suunniteltu laskettavaksi hieman pidemmällä nosella kuin tail... (1)
      Vimana Continental Directional V2 157 2021 Snowboard black Koko Uni
      • 05901730429497
      1
      deal
      424.95 EUR
    • Vimana Continental Directional V2 153 2021 Snowboard black Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164276021.jpg
      Vimana Vimana Continental Directional V2 153 2021 Snowboard black Koko Uni Continental Directional V2 153 2021 Snowboard black Koko Uni Continental Directional V2 153 2021 Snowboard black Koko Uni Yksinkertaisuus on Vimana Snowboardingin perusperiaate! Continental Directional on Vimanan alkuperäinen freestyle-kone sen alkuperäisessä muodossa. Lauta tarjoaa sinulle kohtuuhintaisia huipputeknologioita siistillä designilla. Tässä se tulee camber-versiona ja tarjoaa reaktiivisempaa laskua 2 cm:n setbackilla. Ketteryys ja laskemisen hauskuus joko parkissa, rinteillä tai puuterissa on taattu. Laskutyyli Continental on sinulle sopiva lumilauta, jos olet freestyle kone ja tiedät kuinka temppui... (1)
      Vimana Continental Directional V2 153 2021 Snowboard black Koko Uni
      • 05901730429480
      1
      deal
      424.95 EUR
    • Vimana Continental Directional V2 161 2021 Snowboard white Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164275967.jpg
      Vimana Vimana Continental Directional V2 161 2021 Snowboard white Koko Uni Continental Directional V2 161 2021 Snowboard white Koko Uni Continental Directional V2 161 2021 Snowboard white Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Vimana Continental Directional V2 161 2021 Snowboard white Koko Uni
      • 05901730429541
      1
      deal
      424.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • K2 DEFAULT
        • k2
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Gnu (gnu)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Never Summer (never_summer)
      • Nidecker (nidecker)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • SP (sp)
      • The Bakery (the_bakery)
      • Union (union)
      • Vimana (vimana)
      • Yes (yes)
    • Hinta (price):
      • < 320 € (budget)
      • 320 € - 400 € (price_2)
      • 400 € - 500 € (price_3)
      • ≥ 500 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 149 cm (pituus_cm_1)
      • 149 cm - 155 cm (pituus_cm_2)
      • 155 cm - 159 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 159 cm (pituus_cm_4)
    • Tyyli (lumilaudan_tyyppi):
      • All-mountain (all_mountain)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Flight Attendant (burton_flight_attendant)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • K2 Afterblack (k2_afterblack)
      • K2 Lime Lite (k2_lime_lite)
      • K2 Party Platter (k2_party_platter)
      • K2 Standard (k2_standard)
      • K2 Wildheart (k2_wildheart)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Ride Back Talk (ride_back_talk)
      • Ride Burnout (ride_burnout)
      • Salomon Craft (salomon_craft)
      • Salomon Grail (salomon_grail)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Muoto (lumilaudan_muoto):
      • Directional (directional)
      • Directional Twin (directional_twin)
      • Twin (twin)
    • Lumilaudan profiili (lumilaudan_profiili):
      • Camber (camber)
      • Flat (flat)
      • Rocker (rocker)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi