x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Funky Snowboards Lumilaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Funky Snowboards Agronaut 155 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467135.jpg
      Funky Snowboards Funky Snowboards Agronaut 155 2020 uni Koko Uni Agronaut 155 2020 uni Koko Uni Agronaut 155 2020 uni Koko Uni Vastaus todella isoihin kickereihin: The AgronautFunkyn Agronaut kehitettiin yhdessä Italian ja Sveitsin maajoukkueen lautailijoiden kanssa. 3D-tekniikalla ja vain parhaimmilla materiaaleilla Agronaut on salainen ase isoihin kickereihin ja syviin kurveihin. Laskutyyli The Agronaut on jäykempi freestyle-/all-mountain-lauta edistyneille lautailijoille. Ideaali kicker-sessioihin ja nopeisiin laskuihin. Muoto Täydellisen symmetrinen True Twin -muoto tarjoaa vakaan tuntuman laskitpa sitten etuperi... (1)
      Funky Snowboards Agronaut 155 2020 uni Koko Uni
      • 00637913907920
      1
      deal
      499.00 EUR
    • Funky Snowboards Spray 152 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149466882.jpg
      Funky Snowboards Funky Snowboards Spray 152 2020 uni Koko Uni Spray 152 2020 uni Koko Uni Spray 152 2020 uni Koko Uni Funkyn temppukone - SparkSpray on Funkyn temppukone Laudassa yhdistyy skeittilaudan ja freestyle/all-mountain lumilautojen ominaisuudet luoden uniikin dekin, joka toimii uskomattomasti katutemppuilussa ja parkeissa maailman ympäri. Tyyli Spray on freestyl / all-mountain lauta edistyneille ja ammattitason laskijoille. Jos kulutat koko päivän parkissa ja käyt kaduilla temppuilemassa sen jälkeen, niin Spray on juuri sinun lautasi. Muoto Täydellisen symmetrinen True Twin -muoto tarjoaa vakaan tun... (1)
      Funky Snowboards Spray 152 2020 uni Koko Uni
      • 00637913031601
      1
      deal
      369.95 EUR
    • Funky Snowboards Slice 157W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467310.jpg
      Funky Snowboards Funky Snowboards Slice 157W 2020 uni Koko Uni Slice 157W 2020 uni Koko Uni Slice 157W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Funky Snowboards Slice 157W 2020 uni Koko Uni
      • 00637913031410
      1
      deal
      339.95 EUR
    • Funky Snowboards Radical 158W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467303.jpg
      Funky Snowboards Funky Snowboards Radical 158W 2020 uni Koko Uni Radical 158W 2020 uni Koko Uni Radical 158W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Funky Snowboards Radical 158W 2020 uni Koko Uni
      • 00637913465772
      1
      deal
      399.95 EUR
    • Funky Snowboards Radical 152 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467232.jpg
      Funky Snowboards Funky Snowboards Radical 152 2020 uni Koko Uni Radical 152 2020 uni Koko Uni Radical 152 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Funky Snowboards Radical 152 2020 uni Koko Uni
      • 00637913842818
      1
      deal
      399.95 EUR
    • Funky Snowboards Slice 154 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467319.jpg
      Funky Snowboards Funky Snowboards Slice 154 2020 uni Koko Uni Slice 154 2020 uni Koko Uni Slice 154 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Funky Snowboards Slice 154 2020 uni Koko Uni
      • 00637913151545
      1
      deal
      319.95 EUR
    • Funky Snowboards Slice 152 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467158.jpg
      Funky Snowboards Funky Snowboards Slice 152 2020 uni Koko Uni Slice 152 2020 uni Koko Uni Slice 152 2020 uni Koko Uni Jokainen haluaa slaissin SliceaFunky kutsuu Slicea ferrariksi aloittelijoiden lautojen keskuudessa. Tämä ei ole lauta halvimmasta päästä mutta rakenteelliset ominaisuudet ovat vertaansa vailla.Faktahan on se että kun rakenteet ovat kunnossa,niin lauta toimii missä tahansa. Tyyli All-mountain/Freestyle lauta.Helppo laskea,periksiantava lumilauta aloittelijoista jo kehittyneempään kastiin. Jos tykkäät laskea jibbejä,hyppyreitä ja rinteitä,tulet rakastamaan Sliceä Muoto Täydellisen symmetrinen T... (1)
      Funky Snowboards Slice 152 2020 uni Koko Uni
      • 00637913743207
      1
      deal
      319.95 EUR
    • Funky Snowboards Spray 150 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467069.jpg
      Funky Snowboards Funky Snowboards Spray 150 2020 uni Koko Uni Spray 150 2020 uni Koko Uni Spray 150 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Funky Snowboards Spray 150 2020 uni Koko Uni
      • 00637913489266
      1
      deal
      369.95 EUR
    • Funky Snowboards Radical 155 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149467291.jpg
      Funky Snowboards Funky Snowboards Radical 155 2020 uni Koko Uni Radical 155 2020 uni Koko Uni Radical 155 2020 uni Koko Uni Radikaaleja temppuja kaikissa maastoissa - Radical on lautasiTämä monipuolinen dekki takaa, että voit tehdä temppusi missä vain, milloin vain. Muutamalla päivityksellä uutta kautta varten Radical on hauskempi kuin ikinä aiemmin. Oli se esitten parkissa tai puuterissa, Radical on valintasi kaikissa olosuhteissa. Tyyli Radical on freestyle lauta kaikkiin maastoihin. Tämä lauta toimii kaikissa maastoissa ja on suunniteltu siihen, että voit tehdä temppusi missä tahansa. Muoto Täydellisen symmetri... (1)
      Funky Snowboards Radical 155 2020 uni Koko Uni
      • 00637913892127
      1
      deal
      419.00 EUR
    • Funky Snowboards Spray 155MW 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149466888.jpg
      Funky Snowboards Funky Snowboards Spray 155MW 2020 uni Koko Uni Spray 155MW 2020 uni Koko Uni Spray 155MW 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Funky Snowboards Spray 155MW 2020 uni Koko Uni
      • 00637913760693
      1
      deal
      369.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Stiga (stiga)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Drake (drake)
      • F2 (f2)
      • Funky Snowboards (funky_snowboards)
      • Gnu (gnu)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Light (light)
      • Lobster (lobster)
      • Never Summer (never_summer)
      • Niche (niche)
      • Nidecker (nidecker)
      • Palmer (palmer)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • Slash (slash)
      • Snurfer (snurfer)
      • TRANS (trans)
      • Vimana (vimana)
      • West Snowboards (west_snowboards)
      • Yes (yes)
      • Äsmo (a_smo)
    • Hinta (price):
      • < 340 € (budget)
      • 340 € - 430 € (price_340_430)
      • 430 € - 500 € (price_430_500)
      • ≥ 500 € (price_500)
    • Lumilaudan tyyppi (tuotetyyppi):
      • Alpine (alpine)
      • Freeride (freeride)
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 130 cm (pituus_cm_130)
      • 130 cm - 150 cm (pituus_cm_130_150)
      • 150 cm - 155 cm (pituus_cm_150_160)
      • ≥ 155 cm (pituus_cm_160)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Chopper (burton_chopper)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Deja Vu (burton_deja_vu)
      • Burton Family Tree (burton_family_tree)
      • Burton Genie (burton_genie)
      • Burton Hideaway (burton_hideaway)
      • Burton Kilroy (burton_kilroy)
      • Burton Paramount (burton_paramount)
      • Burton Process (burton_process)
      • Burton Riglet (burton_riglet)
      • Burton Ripcord (burton_ripcord)
      • Burton Socialite (burton_socialite)
      • Burton Stylus (burton_stylus)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • Nitro Lectra (nitro_lectra)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Prime (nitro_prime)
      • Nitro Santoku (nitro_santoku)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
      • Salomon Oh Yeah (salomon_oh_yeah)
      • Salomon Pulse (salomon_pulse)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Edistynyt (edistynyt)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tailin leveys (kannan_leveys):
      • 288 mm (kannan_leveys_288.0)
      • 297 mm (kannan_leveys_297.0)
      • 300 mm (kannan_leveys_300.0)
    • Kärjen leveys (ka_rjen_leveys):
      • 297 mm (ka_rjen_leveys_297.0)
      • 298 mm (ka_rjen_leveys_298.0)
      • 300 mm (ka_rjen_leveys_300.0)
    • Muoto (muoto):
      • Suunnattu (suunnattu)
      • Twin (twin)
    • Pohja (lumilaudan_pohjan_tyyppi):
      • Ekstrudoitu (ekstrudoitu)
      • Sintrattu (sintrattu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi