x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lib Tech Lumilaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    72 - 5
    • Lib Tech Skate Banana BTX 162W 2020 reis Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145632545.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149071637.jpg
      Lib Tech Lib Tech Skate Banana BTX 162W 2020 reis Koko Uni Skate Banana BTX 162W 2020 reis Koko Uni Skate Banana BTX 162W 2020 reis Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Lib Tech Skate Banana BTX 162W 2020 reis Koko Uni
      • 00841049062761
      1
      deal
      449.00 EUR
    • Lib Tech JL Short Wide C3 147 2020 no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145633006.jpg
      Lib Tech Lib Tech JL Short Wide C3 147 2020 no color Koko Uni JL Short Wide C3 147 2020 no color Koko Uni JL Short Wide C3 147 2020 no color Koko Uni Tyyli Freeride-lauta keskitason laskijoille. Muoto Tapered Directional - Suora lauta on täydellinen all-mountain -vapaalaskuun. Nose on pidempi ja leveämpi kuin tail, mikä tekee laudasta kontrolloitavamman kaikilla alustoilla. Laudan laskuasento on asetettu hieman taakse parantamaan kelluvuutta puuterissa. Profiili C3-profiili on klassinen camber, jossa on hieman rockeria siteiden välissä. Tämä mahdollistaa tarkan kanttikontrollin aina nosesta tailiin sekä mahdollisimman vakaan tuntuman kork... (1)
      Lib Tech JL Short Wide C3 147 2020 no color Koko Uni
      • 00841049064932
      1
      deal
      539.00 EUR
    • Lib Tech Swiss Knife HP C3 161W 2020 no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145665300.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149071699.jpg
      Lib Tech Lib Tech Swiss Knife HP C3 161W 2020 no color Koko Uni Swiss Knife HP C3 161W 2020 no color Koko Uni Swiss Knife HP C3 161W 2020 no color Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Lib Tech Swiss Knife HP C3 161W 2020 no color Koko Uni
      • 00841049064802
      1
      deal
      499.00 EUR
    • Lib Tech Box Scratcher BTX 151 2020 no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149071689.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145652471.jpg
      Lib Tech Lib Tech Box Scratcher BTX 151 2020 no color Koko Uni Box Scratcher BTX 151 2020 no color Koko Uni Box Scratcher BTX 151 2020 no color Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Lib Tech Box Scratcher BTX 151 2020 no color Koko Uni
      • 00841049062587
      1
      deal
      379.95 EUR
    • Lib Tech 48'' ATV Rockr Complete 2020 no color Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147282838.jpg
      Lib Tech Lib Tech 48'' ATV Rockr Complete 2020 no color Koko Uni 48'' ATV Rockr Complete 2020 no color Koko Uni 48'' ATV Rockr Complete 2020 no color Koko Uni Lib Tech 48" ATV lumiskeitti Complete lauta kääntää kaikki rinteet skeittiparkiksiLumiskeittaus avartaa mieltäsi ja maastoa, pienistä asioista tulee valtavia ja ovia aukeaa uuteen maailmaan. Lib Technin lumiskeittejä on eri versioina. 48" versio on täydellinen edistyneisiin skeitti sessioihin missä tahansa maastossa päätätkin laskea. Piste, puuteri tai parkki, kaikesta tulee oma skeittiparkkisi. OminaisuudetPituus: 48"Dekin koko: 10" x 37,5"Vedenpitävä DekkiRocker TrukitMagne Traction: sahala... (1)
      Lib Tech 48'' ATV Rockr Complete 2020 no color Koko Uni
      • 00841049072654
      1
      deal
      379.95 EUR
    1 3
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Stiga (stiga)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Drake (drake)
      • Funky Snowboards (funky_snowboards)
      • Gnu (gnu)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Lobster (lobster)
      • Never Summer (never_summer)
      • Niche (niche)
      • Nidecker (nidecker)
      • Palmer (palmer)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • Slash (slash)
      • Snurfer (snurfer)
      • TRANS (trans)
      • Vimana (vimana)
      • West Snowboards (west_snowboards)
      • Yes (yes)
      • Äsmo (a_smo)
    • Hinta (price):
      • < 315 € (budget)
      • 315 € - 390 € (price_320_390)
      • 390 € - 450 € (price_390_450)
      • ≥ 450 € (price_450)
    • Lumilaudan tyyppi (lumilaudan_tyyppi):
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 120 cm (pituus_cm_120)
      • 120 cm - 145 cm (pituus_cm_120_150)
      • 145 cm - 155 cm (pituus_cm_150_160)
      • ≥ 155 cm (pituus_cm_160)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Chopper (burton_chopper)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Family Tree (burton_family_tree)
      • Burton Genie (burton_genie)
      • Burton Hideaway (burton_hideaway)
      • Burton Kilroy (burton_kilroy)
      • Burton Paramount (burton_paramount)
      • Burton Process (burton_process)
      • Burton Riglet (burton_riglet)
      • Burton Ripcord (burton_ripcord)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • Nitro Lectra (nitro_lectra)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Prime (nitro_prime)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
      • Salomon Oh Yeah (salomon_oh_yeah)
      • Salomon Pulse (salomon_pulse)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
      • Edistynyt (edistynyt)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Muoto (muoto):
      • Twin (twin)
    • Pohja (lumilaudan_pohjan_tyyppi):
      • Ekstrudoitu (ekstrudoitu)
      • Sintrattu (sintrattu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi