x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rome Lumilaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Rome Lofi 146 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146444812.jpg
      Rome Rome Lofi 146 2020 uni Koko Uni Lofi 146 2020 uni Koko Uni Lofi 146 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Lofi 146 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992988
      1
      deal
      419.00 EUR
    • Rome Blackjack 160W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146444926.jpg
      Rome Rome Blackjack 160W 2020 uni Koko Uni Blackjack 160W 2020 uni Koko Uni Blackjack 160W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Blackjack 160W 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992636
      1
      deal
      319.95 EUR
    • Rome Gang Plank 157W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445600.jpg
      Rome Rome Gang Plank 157W 2020 uni Koko Uni Gang Plank 157W 2020 uni Koko Uni Gang Plank 157W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Gang Plank 157W 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992414
      1
      479.95 EUR
    • Rome Agent 148 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148737849.jpg
      Rome Rome Agent 148 2020 uni Koko Uni Agent 148 2020 uni Koko Uni Agent 148 2020 uni Koko Uni Valmistaudu, sillä Agent on palannut parempana kuin koskaanRome Agent on tehnyt paluun - parempana kuin koskaan. Jouduttuamme selviytymään viime kaudesta ilman Agent-lumilautaa, on tämä klassikko tehnyt jälleen paluun. Se on nyt saanut päivityksen uuden profiilin ja muotoilun muodossa, joten emme malta odottaa, että pääsemme testaamaan tätä all-mountain -työkalua. Tyyli Responsiivinen freestyle-/all mountain -lauta keskitasoisille ja kehittyneille laskijoille. Freestyleen soveltuva - Aina rei... (1)
      Rome Agent 148 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992445
      1
      429.95 EUR
    • Rome Artifact 156 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148737775.jpg
      Rome Rome Artifact 156 2020 uni Koko Uni Artifact 156 2020 uni Koko Uni Artifact 156 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Artifact 156 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992551
      1
      449.95 EUR
    • Rome Label 145 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738243.jpg
      Rome Rome Label 145 2020 uni Koko Uni Label 145 2020 uni Koko Uni Label 145 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Label 145 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992841
      1
      249.95 EUR
    • Rome Minishred 105 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738318.jpg
      Rome Rome Minishred 105 2020 uni Koko Uni Minishred 105 2020 uni Koko Uni Minishred 105 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Minishred 105 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992896
      1
      199.95 EUR
    • Rome Powder Division 145 Splitboard 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738477.jpg
      Rome Rome Powder Division 145 Splitboard 2020 uni Koko Uni Powder Division 145 Splitboard 2020 uni Koko Uni Powder Division 145 Splitboard 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Powder Division 145 Splitboard 2020 uni Koko Uni
      • 00609408991950
      1
      749.95 EUR
    • Rome Warden 158 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738183.jpg
      Rome Rome Warden 158 2020 uni Koko Uni Warden 158 2020 uni Koko Uni Warden 158 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Warden 158 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992674
      1
      399.95 EUR
    • Rome Lofi 143 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738380.jpg
      Rome Rome Lofi 143 2020 uni Koko Uni Lofi 143 2020 uni Koko Uni Lofi 143 2020 uni Koko Uni Kaikkien aikojen suosikkiLo Fi Rome on yksi Romen tiimin suosikeista. All-mountain laudassa on paljon poppia ja tarvittava kontrolli kovia käännöksiä varten. Parkki, rinne ja puuterilaskijat - ei ongelmia Lo Fi:n kanssa Tyyli Lo Fi on suunnattu edistyneemmälle laskijalle joka etsii voimakasta all mountain-lautaa josta löytyy poppia ja kontrollia. Muoto Directional twin-muoto tarjoaa sinulle lisä ilmavuutta syvässäkin puuterissa, tarjoten samalla erinomaista switch-laskuominaisuutta. Nose on ... (1)
      Rome Lofi 143 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992971
      1
      489.95 EUR
    • Rome Mechanic 156 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148737876.jpg
      Rome Rome Mechanic 156 2020 uni Koko Uni Mechanic 156 2020 uni Koko Uni Mechanic 156 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Mechanic 156 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992728
      1
      349.95 EUR
    • Rome Royal 150 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148737993.jpg
      Rome Rome Royal 150 2020 uni Koko Uni Royal 150 2020 uni Koko Uni Royal 150 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Royal 150 2020 uni Koko Uni
      • 00609408993114
      1
      349.95 EUR
    • Rome Minishred 90 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738340.jpg
      Rome Rome Minishred 90 2020 uni Koko Uni Minishred 90 2020 uni Koko Uni Minishred 90 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Minishred 90 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992872
      1
      199.95 EUR
    • Rome Ravine 155 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445255.jpg
      Rome Rome Ravine 155 2020 uni Koko Uni Ravine 155 2020 uni Koko Uni Ravine 155 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Ravine 155 2020 uni Koko Uni
      • 00609408991998
      1
      529.95 EUR
    • Rome Blur 149 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150419049.jpg
      Rome Rome Blur 149 2020 uni Koko Uni Blur 149 2020 uni Koko Uni Blur 149 2020 uni Koko Uni All-mountain tarkkuutta ja nopeutta, maksimi poweria suosikki laskuihisi rinteessä ja takametsissäBlur on valinta, kun halut teknisen laudan, jolla laskea rinteessä nopeasti, tarkuudella ja voimalla. Yhdistelmä Fusion Camber- profiilista, tiukasta sivuleikkauksesta, ja Dual Arc Turborodeista luo reaktiiviseen tuntuman syviin käännöksiin ja nopeat leikkaukset lisäämään toimivuutta. Blurissa on poweria ja reaktiivisuutta extreme käännöksiin ja nopeuksiin, huolimatta lumesta ja rinteen kunnosta.... (1)
      Rome Blur 149 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992087
      1
      649.95 EUR
    • Rome Royal 141 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148737770.jpg
      Rome Rome Royal 141 2020 uni Koko Uni Royal 141 2020 uni Koko Uni Royal 141 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Royal 141 2020 uni Koko Uni
      • 00609408993084
      1
      349.95 EUR
    • Rome Mountain Division 163 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738475.jpg
      Rome Rome Mountain Division 163 2020 uni Koko Uni Mountain Division 163 2020 uni Koko Uni Mountain Division 163 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Mountain Division 163 2020 uni Koko Uni
      • 00609408991837
      1
      619.95 EUR
    • Rome Mechanic 159 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738361.jpg
      Rome Rome Mechanic 159 2020 uni Koko Uni Mechanic 159 2020 uni Koko Uni Mechanic 159 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Mechanic 159 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992735
      1
      349.95 EUR
    • Rome Warden 152 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738316.jpg
      Rome Rome Warden 152 2020 uni Koko Uni Warden 152 2020 uni Koko Uni Warden 152 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Warden 152 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992650
      1
      399.95 EUR
    • Rome Buckshot 155 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738402.jpg
      Rome Rome Buckshot 155 2020 uni Koko Uni Buckshot 155 2020 uni Koko Uni Buckshot 155 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Buckshot 155 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992322
      1
      499.95 EUR
    • Rome Mechanic 154W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738167.jpg
      Rome Rome Mechanic 154W 2020 uni Koko Uni Mechanic 154W 2020 uni Koko Uni Mechanic 154W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Mechanic 154W 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992742
      1
      349.95 EUR
    • Rome Minishred 125 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738213.jpg
      Rome Rome Minishred 125 2020 uni Koko Uni Minishred 125 2020 uni Koko Uni Minishred 125 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Minishred 125 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992933
      1
      199.95 EUR
    • Rome National 152 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738430.jpg
      Rome Rome National 152 2020 uni Koko Uni National 152 2020 uni Koko Uni National 152 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome National 152 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992155
      1
      599.95 EUR
    • Rome Buckshot 159W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148738165.jpg
      Rome Rome Buckshot 159W 2020 uni Koko Uni Buckshot 159W 2020 uni Koko Uni Buckshot 159W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rome Buckshot 159W 2020 uni Koko Uni
      • 00609408992353
      1
      499.95 EUR
    2 4
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Stiga (stiga)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Drake (drake)
      • F2 (f2)
      • Funky Snowboards (funky_snowboards)
      • Gnu (gnu)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Light (light)
      • Lobster (lobster)
      • Never Summer (never_summer)
      • Niche (niche)
      • Nidecker (nidecker)
      • Palmer (palmer)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • Slash (slash)
      • Snurfer (snurfer)
      • TRANS (trans)
      • Vimana (vimana)
      • West Snowboards (west_snowboards)
      • Yes (yes)
      • Äsmo (a_smo)
    • Hinta (price):
      • < 340 € (budget)
      • 340 € - 430 € (price_340_430)
      • 430 € - 500 € (price_430_500)
      • ≥ 500 € (price_500)
    • Lumilaudan tyyppi (tuotetyyppi):
      • Alpine (alpine)
      • Freeride (freeride)
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 130 cm (pituus_cm_130)
      • 130 cm - 145 cm (pituus_cm_130_150)
      • 145 cm - 155 cm (pituus_cm_150_160)
      • ≥ 155 cm (pituus_cm_160)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Chopper (burton_chopper)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Family Tree (burton_family_tree)
      • Burton Genie (burton_genie)
      • Burton Hideaway (burton_hideaway)
      • Burton Kilroy (burton_kilroy)
      • Burton Paramount (burton_paramount)
      • Burton Process (burton_process)
      • Burton Riglet (burton_riglet)
      • Burton Ripcord (burton_ripcord)
      • Burton Socialite (burton_socialite)
      • Burton Stylus (burton_stylus)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • Nitro Lectra (nitro_lectra)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Prime (nitro_prime)
      • Nitro Santoku (nitro_santoku)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
      • Salomon Oh Yeah (salomon_oh_yeah)
      • Salomon Pulse (salomon_pulse)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Edistynyt (edistynyt)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tailin leveys (kannan_leveys):
      • 283 mm (kannan_leveys_283.0)
      • 288 mm (kannan_leveys_288.0)
      • 297 mm (kannan_leveys_297.0)
      • 300 mm (kannan_leveys_300.0)
    • Kärjen leveys (ka_rjen_leveys):
      • 283 mm (ka_rjen_leveys_283.0)
      • 297 mm (ka_rjen_leveys_297.0)
      • 298 mm (ka_rjen_leveys_298.0)
      • 300 mm (ka_rjen_leveys_300.0)
    • Muoto (muoto):
      • Suunnattu (suunnattu)
      • Twin (twin)
    • Pohja (lumilaudan_pohjan_tyyppi):
      • Ekstrudoitu (ekstrudoitu)
      • Sintrattu (sintrattu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi