x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rossignol Lumilaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Rossignol Diva LF 152 2020 multicolor Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147989967.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129586348.jpg
      Rossignol Rossignol Diva LF 152 2020 multicolor Koko Uni Diva LF 152 2020 multicolor Koko Uni Diva LF 152 2020 multicolor Koko Uni Koska vuoret ovat leikkikenttäsiLaskupäivä on enemmän kuin pari hassua laskua sinulle? Aamulla parkkilaskua,iltapäivällä suuntaat rinteisiin tai olosuhteiden salliessa niiden ulkopuolelle? Diva LF on täydellinen valinta juuri sinulle. Laskutyyli Diva LF Naisille, jotka laskevat koko vuoren alueella Muoto Täydellisen symmetrinen True Twin -muoto tarjoaa vakaan tuntuman, laskitpa sitten etuperin tai switchinä. Profiili XV:ssä on Rossignolin kolmesti palkittu Amptek Elite -profiili Camberin ja... (1)
      Rossignol Diva LF 152 2020 multicolor Koko Uni
      • 03607682445838
      1
      deal
      419.00 EUR
    • Rossignol Diva 152 Splitboard 2020 multicolor Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150210421.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147990685.jpg
      Rossignol Rossignol Diva 152 Splitboard 2020 multicolor Koko Uni Diva 152 Splitboard 2020 multicolor Koko Uni Diva 152 Splitboard 2020 multicolor Koko Uni Splitboard niille naisille, jotka haluavat kaikenDiva Split on splitboard naisille, jotka haluavat kaiken. Tällä voimahevosella löydät kotilaskukohteesi uudet kulmat ja tutkit yksinäisiä huippuja. Rossignolin Diva Split -laudalla ei ole rajoituksia. Tyyli Diva Split on splitboard vaativille lautailijoille, jotka haluavat laudoista vain parhaimman. Muoto Diva Split on muodoltaan directional twin. Tämä direktionaalinen lauta tarjoaa lisäkelluvuutta syvässä ja pehmeässä lumessa tinkimättä erinom... (1)
      Rossignol Diva 152 Splitboard 2020 multicolor Koko Uni
      • 03607682445777
      1
      deal
      549.00 EUR
    • Rossignol XV 163 2020 multicolor Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147989964.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129586269.jpg
      Rossignol Rossignol XV 163 2020 multicolor Koko Uni XV 163 2020 multicolor Koko Uni XV 163 2020 multicolor Koko Uni Xavier De Le Ruen vastaus vaativaan maastoonXavier De Le Ruen toinen koti on äärimmäisessä maastossa. Hän on todistanut tämän lukemattomissa videoparteissa. Laskiessaan noita linjoja hän tarvitsee laudan, johon hän voi luottaa 100 %:sti ja selviytyä vaativimmassakin maastossa. XV on juuri tämä lumilauta. Se on voittanut jo lukuisia palkintoja, ja syystä. Jos olet kuin Xavier ja tunnet olosi kotoisaksi jyrkimmillä ja syrjäisimmillä huipuilla, tarvitset allesi XV:n. Tyyli Jyrkät vuorenrinteet,... (1)
      Rossignol XV 163 2020 multicolor Koko Uni
      • 03607682443469
      1
      deal
      529.00 EUR
    • Rossignol XV 163 Splitboard 2020 multicolor Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148155913.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129586267.jpg
      Rossignol Rossignol XV 163 Splitboard 2020 multicolor Koko Uni XV 163 Splitboard 2020 multicolor Koko Uni XV 163 Splitboard 2020 multicolor Koko Uni Xavier De Le Ruen splitboard vaativaan maastoonXavier De Le Ruen toinen koti on äärimmäisessä maastossa. Hän on todistanut tämän lukemattomissa videoparteissa. Laskiessaan noita linjoja hän tarvitsee laudan, johon hän voi luottaa 100 %:sti ja selviytyä vaativimmassakin maastossa. XV on tämä lauta Koska Xavier usein lähtee keskuksen rajojen ulkopuolelle, hän tarvitsee myös yhteensopivan splitboardin: XV Split XV Split on split versio hänen pro-modelistaan ja se tulee samoilla hienostuneella te... (1)
      Rossignol XV 163 Splitboard 2020 multicolor Koko Uni
      • 03607682443421
      1
      deal
      629.00 EUR
    • Rossignol XV 174W 2020 multicolor Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147990380.jpg
      Rossignol Rossignol XV 174W 2020 multicolor Koko Uni XV 174W 2020 multicolor Koko Uni XV 174W 2020 multicolor Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Rossignol XV 174W 2020 multicolor Koko Uni
      • 03607682443506
      1
      deal
      529.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Stiga (stiga)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Drake (drake)
      • F2 (f2)
      • Funky Snowboards (funky_snowboards)
      • Gnu (gnu)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Light (light)
      • Lobster (lobster)
      • Never Summer (never_summer)
      • Niche (niche)
      • Nidecker (nidecker)
      • Palmer (palmer)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • Slash (slash)
      • Snurfer (snurfer)
      • TRANS (trans)
      • Vimana (vimana)
      • West Snowboards (west_snowboards)
      • Yes (yes)
      • Äsmo (a_smo)
    • Hinta (price):
      • < 340 € (budget)
      • 340 € - 430 € (price_340_430)
      • 430 € - 500 € (price_430_500)
      • ≥ 500 € (price_500)
    • Lumilaudan tyyppi (tuotetyyppi):
      • Alpine (alpine)
      • Freeride (freeride)
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 130 cm (pituus_cm_130)
      • 130 cm - 145 cm (pituus_cm_130_150)
      • 145 cm - 155 cm (pituus_cm_150_160)
      • ≥ 155 cm (pituus_cm_160)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Chopper (burton_chopper)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Family Tree (burton_family_tree)
      • Burton Genie (burton_genie)
      • Burton Hideaway (burton_hideaway)
      • Burton Kilroy (burton_kilroy)
      • Burton Paramount (burton_paramount)
      • Burton Process (burton_process)
      • Burton Riglet (burton_riglet)
      • Burton Ripcord (burton_ripcord)
      • Burton Socialite (burton_socialite)
      • Burton Stylus (burton_stylus)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • Nitro Lectra (nitro_lectra)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Prime (nitro_prime)
      • Nitro Santoku (nitro_santoku)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
      • Salomon Oh Yeah (salomon_oh_yeah)
      • Salomon Pulse (salomon_pulse)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Edistynyt (edistynyt)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tailin leveys (kannan_leveys):
      • 283 mm (kannan_leveys_283.0)
      • 288 mm (kannan_leveys_288.0)
      • 297 mm (kannan_leveys_297.0)
      • 300 mm (kannan_leveys_300.0)
    • Kärjen leveys (ka_rjen_leveys):
      • 283 mm (ka_rjen_leveys_283.0)
      • 297 mm (ka_rjen_leveys_297.0)
      • 298 mm (ka_rjen_leveys_298.0)
      • 300 mm (ka_rjen_leveys_300.0)
    • Muoto (muoto):
      • Suunnattu (suunnattu)
      • Twin (twin)
    • Pohja (lumilaudan_pohjan_tyyppi):
      • Ekstrudoitu (ekstrudoitu)
      • Sintrattu (sintrattu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi