x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Salomon Oh Yeah Grom 127 2022 Snowboard uni Koko Uni

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Salomon Oh Yeah Grom 127 2022 Snowboard uni Koko Uni
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Salomon Oh Yeah Grom 127 2022 Snowboard uni Koko Uni
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Salomon Oh Yeah Grom 127 2022 Snowboard uni Koko Uni
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216258834.jpg?ts=1
Salomon Salomon Oh Yeah Grom 127 2022 Snowboard uni Koko Uni Oh Yeah Grom 127 2022 Snowboard uni Koko Uni Oh Yeah Grom 127 2022 Snowboard uni Koko Uni Salomon Junior's Oh Yeah Grom Snowboard on lumilauta . (1)
  • 00193128663230
2
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Sininen
  • 229.95 242.90 EUR 2
    2
    • Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      Tämän lumilaudan kanssa sinun on vain huudettava "OH YEAH" kovaan ääneen. Tämä lauta on optimaalinen valinta nuorille aloittelijoille ja ...
      229.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Outnorth Outnorth
      Salomon Junior's Oh Yeah Grom Snowboard on lumilauta .242.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Jones Frontier 162 2022 Splitboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164807089.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206835117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163810829.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165225539.jpg?ts=1
      Jones Jones Frontier 162 2022 Splitboard uni Koko Uni Frontier 162 2022 Splitboard uni Koko Uni Frontier 162 2022 Splitboard uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Jones Frontier 162 2022 Splitboard uni Koko Uni
      • 07630463413081
      • 07640414099868
      1
    • K2 Maysis 2022 Snowboard Boots black Koko 10.5 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205220745.jpg?ts=1
      K2 K2 Maysis 2022 Snowboard Boots black Koko 10.5 US Maysis 2022 Snowboard Boots black Koko 10.5 US Maysis 2022 Snowboard Boots black Koko 10.5 US Maailman myydyin lautakenkä sai kasvojenkohotuksen. Ulkoiset ominaisuude täysin uudella kuviolla sekä uudella laadukkaalla K2 eksklusiivisella kumisella ulkopohjallisella. Sisäpuolella, lämpömuovautuva Intuition® Control Foam -sisäkenkä Boa® Cond kannanvahvike järjestelmällä voittamattomalla istuvuudella, joka on erittäin mukava. Ulkokenkä Endo 2.0 on teknisesti kehittynein saatavilla oleva laskettelukengän rakenne. K2:n injektoitu kantapäärakenne lisää monoon vahvuutta ja kestävyyttä, mikä p... (1)
      K2 Maysis 2022 Snowboard Boots black Koko 10.5 US
      • 00886745873549
      1
    • Lib Tech Orca Split 156 2022 Splitboard uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208691806.jpg?ts=1
      Lib Tech Lib Tech Orca Split 156 2022 Splitboard uni Koko Uni Orca Split 156 2022 Splitboard uni Koko Uni Orca Split 156 2022 Splitboard uni Koko Uni Pitkä kelluva nose ja leveä runko vievät eteenpäin Lib Techin Orca Splitin voimaa tehokkaasti ja vaivattomasti. Tehokas, pintaa maksimoiva Whale Tail Technology ohjautuu ketterästi jyrkässä tai tiukassa teknisessä maastossa ja tarttuu vakaasti, kun maasto tiukkenee tai menee jäiseksi. Erittäin kevyessä SC-rakenteessa, FSC-sertifioidulla Aspen- ja Paulownia-ytimellä, Orca Split liikkuu hyvin painovoimien kautta. Kestävä, nopeasti sintrattu pohja, integroidut 3D-kärjen lisäosat ja Karakoram Ult... (1)
      Lib Tech Orca Split 156 2022 Splitboard uni Koko Uni
      • 00841049095585
      1
    • Burton Deep Thinker lumilauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168859990.jpg?ts=1
      Burton Burton Deep Thinker lumilauta Deep Thinker lumilauta Deep Thinker lumilauta Huippulaadukas All Mountain lumilauta. Laskutyyli: All mountain,Freeride Laudan muoto: All Mountain Directional, 7mm Taper Laudan profiili: Camber Nose rocker Pohja: Sintrattu WFO pohjaKaksi eri pituutta 157 ja 160 cm. 160 cm lauta (W) myös leveämpänä mallina. (1)
      Burton Deep Thinker lumilauta
      • 09009521864116
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
    • info@vertaa.fi