x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Slash Lumilaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 16
    • Slash Aurora 158 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445523.jpg
      Slash Slash Aurora 158 2020 uni Koko Uni Aurora 158 2020 uni Koko Uni Aurora 158 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (4)
      Slash Aurora 158 2020 uni Koko Uni
      1
      deal
      469.00 EUR
    • Slash Aurora 162 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445468.jpg
      Slash Slash Aurora 162 2020 uni Koko Uni Aurora 162 2020 uni Koko Uni Aurora 162 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (2)
      Slash Aurora 162 2020 uni Koko Uni
      1
      deal
      469.00 EUR
    • Slash Happy Place 159W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445386.jpg
      Slash Slash Happy Place 159W 2020 uni Koko Uni Happy Place 159W 2020 uni Koko Uni Happy Place 159W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Slash Happy Place 159W 2020 uni Koko Uni
      • 07640167349371
      1
      deal
      319.95 EUR
    • Slash Spectrum 157 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146444922.jpg
      Slash Slash Spectrum 157 2020 uni Koko Uni Spectrum 157 2020 uni Koko Uni Spectrum 157 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Slash Spectrum 157 2020 uni Koko Uni
      • 00765019459354
      1
      deal
      299.95 EUR
    • Slash Happy Place 152 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148655247.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147775227.jpg
      Slash Slash Happy Place 152 uni Koko Uni Happy Place 152 uni Koko Uni Happy Place 152 uni Koko Uni Älä unohda hymyillä!Tällä CamRock -profiililla ja keskijäykällä joustolla, Happy Place on leikkisä parkkilauta, jolla on helppo laskea. Tämä lauta sopii kehittyneeseen parkkilaskuun, mutta se tarjoaa myös leikkisyyttä rinteissä aloittelijoille, tai mitä tahansa niiden väliltä. Niin sanottu Sweet Spot -teknologiassa on 2 ristinmuotoista hiilikuitua, jotka sijoitetaan kärkien kosketuspisteistä inserttien keskelle. Nämä kuidut tarjoavat enemmän poppia lautaan ja tekevät siitä vahvemman. Ultimate... (1)
      Slash Happy Place 152 uni Koko Uni
      • 07640167349326
      1
      deal
      319.95 EUR
    • Slash Spectrum 154 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445598.jpg
      Slash Slash Spectrum 154 2020 uni Koko Uni Spectrum 154 2020 uni Koko Uni Spectrum 154 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Slash Spectrum 154 2020 uni Koko Uni
      1
      deal
      299.95 EUR
    • Slash Happy Place 154 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148655250.jpg
      Slash Slash Happy Place 154 uni Koko Uni Happy Place 154 uni Koko Uni Happy Place 154 uni Koko Uni Don't forget to smileWith its CamRock profile and medium-soft flex, the Happy Place is a playful park board that is easy to ride. This board can be ripped around in the park by advanced riders, provide playfulness on the slopes to beginners, or anything in between. Riding style This is a great park board, suited for all levels of riding. Shape With its true twin shape, the Happy Place runs the same in both directions, ideal for switch riding. Profile CamRock has camber between the feet and li... (1)
      Slash Happy Place 154 uni Koko Uni
      • 07640167349333
      1
      deal
      319.95 EUR
    • Slash Happy Place 158 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148655246.jpg
      Slash Slash Happy Place 158 uni Koko Uni Happy Place 158 uni Koko Uni Happy Place 158 uni Koko Uni Don't forget to smileWith its CamRock profile and medium-soft flex, the Happy Place is a playful park board that is easy to ride. This board can be ripped around in the park by advanced riders, provide playfulness on the slopes to beginners, or anything in between. Riding style This is a great park board, suited for all levels of riding. Shape With its true twin shape, the Happy Place runs the same in both directions, ideal for switch riding. Profile CamRock has camber between the feet and li... (1)
      Slash Happy Place 158 uni Koko Uni
      • 07640167349364
      1
      deal
      319.95 EUR
    • Slash ATV 161 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445436.jpg
      Slash Slash ATV 161 2020 uni Koko Uni ATV 161 2020 uni Koko Uni ATV 161 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Slash ATV 161 2020 uni Koko Uni
      1
      deal
      419.00 EUR
    • Slash ATV 159W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445528.jpg
      Slash Slash ATV 159W 2020 uni Koko Uni ATV 159W 2020 uni Koko Uni ATV 159W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Slash ATV 159W 2020 uni Koko Uni
      1
      529.95 EUR
    • Slash ATV 163W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146444768.jpg
      Slash Slash ATV 163W 2020 uni Koko Uni ATV 163W 2020 uni Koko Uni ATV 163W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Slash ATV 163W 2020 uni Koko Uni
      1
      529.95 EUR
    • Slash Brainstorm 157 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445638.jpg
      Slash Slash Brainstorm 157 2020 uni Koko Uni Brainstorm 157 2020 uni Koko Uni Brainstorm 157 2020 uni Koko Uni Sopii monipuolisesti joka maastoon, loistava suorituskyky jyrkissä rinteisä ja kovissa vauhdeissa - Slash BrainstormBrainstorm on erittäin monipuolinen, manööveri ja taidokas directional twin-lauta joka kelin shreddaukselle ja hyville viboille. Tämä joka vuorelle sopiva freestyle-laudalla onnistuu kaikissa maastoissa, oli se sitten ystävien kanssa kruisailua, uusien temppujen onnistumista parkissa tai backcountry-maastossa. Tyyli All-mountain/freestyle-lauta kehittyneemmille laskijoille -Täm... (1)
      Slash Brainstorm 157 2020 uni Koko Uni
      1
      deal
      379.95 EUR
    • Slash Happy Place 155W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445373.jpg
      Slash Slash Happy Place 155W 2020 uni Koko Uni Happy Place 155W 2020 uni Koko Uni Happy Place 155W 2020 uni Koko Uni Helppokäyttöinen ja leikkisä parkkilauta jokaiselle laskijalle - Slash Happy PlaceAloittelija tai pro - Happy Place tekee jokaisesta parkkilaskijasta onnellisen. Kaikki tässä laudassa on suunniteltu lisäämään hauskuutta parkkilaskuihin. Puuydin, palkit, lasikuitu ja pohja - Happy Place on paras vaihtoehto nauttia hyvistä laskuista - parkissa. Tyyli Parkkilauta kaikille. Ei ole väliä onko aloittelija, edistynyt vai pro - Happy Place saa hymyn jokaisen kasvoille. Muoto Täydellisen symmetrinen T... (1)
      Slash Happy Place 155W 2020 uni Koko Uni
      • 07640167349340
      1
      399.95 EUR
    • Slash Spectrum 153W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445530.jpg
      Slash Slash Spectrum 153W 2020 uni Koko Uni Spectrum 153W 2020 uni Koko Uni Spectrum 153W 2020 uni Koko Uni Uudestaan suunniteltu lisäämällä poppia ja tarkkuutta.Kaikki katseet uudessa, päivitetyssä Slash Spectrumiisa. Tänä kautena, Spectrumissa on paljon päivityksiä, jotka tekevöt tästä parkki/urban dekistä paremman kuin koskaan. Leikkisä, kestävä ja ehdottoman kohtuulliseen hintaan - Spectrum ei jätä mitään toivomisen varaa. Laskutyyli Spectrum on oikea valinta urbaani ja parkkilaskijoille, jotka etsivät dekkiä edulliseen hintaan. Muoto Täydellisen symmetrinen True Twin -muoto tarjoaa vakaan tunt... (1)
      Slash Spectrum 153W 2020 uni Koko Uni
      1
      deal
      299.95 EUR
    • Slash ATV 158 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445536.jpg
      Slash Slash ATV 158 2020 uni Koko Uni ATV 158 2020 uni Koko Uni ATV 158 2020 uni Koko Uni Poweria, tarkkuutta, luotettavuutta maksimi tulokseen kaikissa maastoissa - Slashin ATV Tästä se kaikki alkoi, Slash ATV, originaali all-terrain menopeli Gigi Rüfilta. Mönkijät ovat mahtavia: ne ovat kestäviä, luotettavia, kulkevat joka maastossa ja lisäksi ne ovat tehokkaita. Mutta bensiinillä kulkemisen sijasta Slash ATV kulkee sintratulla pohjalla, ja on paljon kevyempi. Tällainen lauta tarvitsee perinteisen camber profiilin, joka tarjoaa loistavaa poppia ja agressiivista laskua.Haluatko l... (1)
      Slash ATV 158 2020 uni Koko Uni
      1
      deal
      419.00 EUR
    • Slash Happy Place 156 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148655255.jpg
      Slash Slash Happy Place 156 uni Koko Uni Happy Place 156 uni Koko Uni Happy Place 156 uni Koko Uni Don't forget to smileWith its CamRock profile and medium-soft flex, the Happy Place is a playful park board that is easy to ride. This board can be ripped around in the park by advanced riders, provide playfulness on the slopes to beginners, or anything in between. Riding style This is a great park board, suited for all levels of riding. Shape With its true twin shape, the Happy Place runs the same in both directions, ideal for switch riding. Profile CamRock has camber between the feet and li... (1)
      Slash Happy Place 156 uni Koko Uni
      • 07640167349357
      1
      deal
      319.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Stiga (stiga)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Drake (drake)
      • F2 (f2)
      • Funky Snowboards (funky_snowboards)
      • Gnu (gnu)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Light (light)
      • Lobster (lobster)
      • Never Summer (never_summer)
      • Niche (niche)
      • Nidecker (nidecker)
      • Palmer (palmer)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • Slash (slash)
      • Snurfer (snurfer)
      • TRANS (trans)
      • Vimana (vimana)
      • West Snowboards (west_snowboards)
      • Yes (yes)
      • Äsmo (a_smo)
    • Hinta (price):
      • < 340 € (budget)
      • 340 € - 430 € (price_340_430)
      • 430 € - 500 € (price_430_500)
      • ≥ 500 € (price_500)
    • Lumilaudan tyyppi (tuotetyyppi):
      • Alpine (alpine)
      • Freeride (freeride)
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 125 cm (pituus_cm_130)
      • 125 cm - 145 cm (pituus_cm_130_150)
      • 145 cm - 155 cm (pituus_cm_150_160)
      • ≥ 155 cm (pituus_cm_160)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Chopper (burton_chopper)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Family Tree (burton_family_tree)
      • Burton Genie (burton_genie)
      • Burton Hideaway (burton_hideaway)
      • Burton Kilroy (burton_kilroy)
      • Burton Paramount (burton_paramount)
      • Burton Process (burton_process)
      • Burton Riglet (burton_riglet)
      • Burton Ripcord (burton_ripcord)
      • Burton Socialite (burton_socialite)
      • Burton Stylus (burton_stylus)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • Nitro Lectra (nitro_lectra)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Prime (nitro_prime)
      • Nitro Santoku (nitro_santoku)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
      • Salomon Oh Yeah (salomon_oh_yeah)
      • Salomon Pulse (salomon_pulse)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Edistynyt (edistynyt)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tailin leveys (kannan_leveys):
      • 283 mm (kannan_leveys_283.0)
      • 288 mm (kannan_leveys_288.0)
      • 297 mm (kannan_leveys_297.0)
      • 300 mm (kannan_leveys_300.0)
    • Kärjen leveys (ka_rjen_leveys):
      • 283 mm (ka_rjen_leveys_283.0)
      • 297 mm (ka_rjen_leveys_297.0)
      • 298 mm (ka_rjen_leveys_298.0)
      • 300 mm (ka_rjen_leveys_300.0)
    • Muoto (muoto):
      • Suunnattu (suunnattu)
      • Twin (twin)
    • Pohja (lumilaudan_pohjan_tyyppi):
      • Ekstrudoitu (ekstrudoitu)
      • Sintrattu (sintrattu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi