x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    SP lumilauta

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • SP Fastec Kiddo XS black Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133534278.jpg
      SP SP Fastec Kiddo XS black Koko Uni Fastec Kiddo XS black Koko Uni Fastec Kiddo XS black Koko Uni Perfect for the first days on the slopesFor the next generation it is important to have simple, reliable and easy to use bindings for the first turns. And that is the SP Fastec Kiddo! Perfectly adapted to the needs of the little ones, it makes the first days in the snow an unforgettable adventure. Highback With the lightweight, rotatable Ergo Highback, the forward lean can be easily adjusted without tools. In addition, the Easy In-Easy Out System allows the highback to recline. Getting in fr... (1)
      SP Fastec Kiddo XS black Koko Uni
      • 04028017294003
      1
      109.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • K2 DEFAULT
        • k2
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Gnu (gnu)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Never Summer (never_summer)
      • Nidecker (nidecker)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • SP (sp)
      • The Bakery (the_bakery)
      • Union (union)
      • Vimana (vimana)
      • Yes (yes)
    • Hinta (price):
      • < 320 € (budget)
      • 320 € - 400 € (price_2)
      • 400 € - 500 € (price_3)
      • ≥ 500 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 149 cm (pituus_cm_1)
      • 149 cm - 155 cm (pituus_cm_2)
      • 155 cm - 159 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 159 cm (pituus_cm_4)
    • Tyyli (lumilaudan_tyyppi):
      • All-mountain (all_mountain)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Flight Attendant (burton_flight_attendant)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • K2 Afterblack (k2_afterblack)
      • K2 Lime Lite (k2_lime_lite)
      • K2 Party Platter (k2_party_platter)
      • K2 Standard (k2_standard)
      • K2 Wildheart (k2_wildheart)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Ride Back Talk (ride_back_talk)
      • Ride Burnout (ride_burnout)
      • Salomon Craft (salomon_craft)
      • Salomon Grail (salomon_grail)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Muoto (lumilaudan_muoto):
      • Directional (directional)
      • Directional Twin (directional_twin)
      • Twin (twin)
    • Lumilaudan profiili (lumilaudan_profiili):
      • Camber (camber)
      • Flat (flat)
      • Rocker (rocker)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi