x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Yes Lumilaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Yes Basic 159W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445372.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147773833.jpg
      Yes Yes Basic 159W 2020 uni Koko Uni Basic 159W 2020 uni Koko Uni Basic 159W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Yes Basic 159W 2020 uni Koko Uni
      • 07640183588037
      1
      399.95 EUR
    • Yes PYL 160W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146444862.jpg
      Yes Yes PYL 160W 2020 uni Koko Uni PYL 160W 2020 uni Koko Uni PYL 160W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Yes PYL 160W 2020 uni Koko Uni
      • 07640183587528
      1
      deal
      429.00 EUR
    • Yes 420 148 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445455.jpg
      Yes Yes 420 148 2020 uni Koko Uni 420 148 2020 uni Koko Uni 420 148 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Yes 420 148 2020 uni Koko Uni
      • 07640183587788
      1
      deal
      359.95 EUR
    • Yes Basic 156W 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445435.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147773833.jpg
      Yes Yes Basic 156W 2020 uni Koko Uni Basic 156W 2020 uni Koko Uni Basic 156W 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Yes Basic 156W 2020 uni Koko Uni
      • 07640183588013
      1
      399.95 EUR
    • Yes PYL 159 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445340.jpg
      Yes Yes PYL 159 2020 uni Koko Uni PYL 159 2020 uni Koko Uni PYL 159 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Yes PYL 159 2020 uni Koko Uni
      • 07640183587511
      1
      deal
      499.00 EUR
    • Yes Basic 161 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445389.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147773833.jpg
      Yes Yes Basic 161 2020 uni Koko Uni Basic 161 2020 uni Koko Uni Basic 161 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Yes Basic 161 2020 uni Koko Uni
      • 07640183588044
      1
      deal
      289.95 EUR
    • Yes 420 152 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147282805.jpg
      Yes Yes 420 152 2020 uni Koko Uni 420 152 2020 uni Koko Uni 420 152 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Yes 420 152 2020 uni Koko Uni
      • 07640183587795
      1
      deal
      359.95 EUR
    • Yes Greats Uninc 151 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445541.jpg
      Yes Yes Greats Uninc 151 2020 uni Koko Uni Greats Uninc 151 2020 uni Koko Uni Greats Uninc 151 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Yes Greats Uninc 151 2020 uni Koko Uni
      • 07640183587597
      1
      deal
      419.00 EUR
    • Yes PYL 162 2020 uni Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146445391.jpg
      Yes Yes PYL 162 2020 uni Koko Uni PYL 162 2020 uni Koko Uni PYL 162 2020 uni Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Yes PYL 162 2020 uni Koko Uni
      • 07640183587535
      1
      deal
      479.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Nitro DEFAULT
        • nitro
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Burton (burton)
      • Nitro (nitro)
      • Salomon (salomon)
      • Ride (ride)
      • Stiga (stiga)
      • Alibi Snowboards (alibi_snowboards)
      • Amplid (amplid)
      • Aperture (aperture)
      • Arbor (arbor)
      • Bataleon (bataleon)
      • Capita (capita)
      • Dakine (dakine)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dinosaurs Will Die (dinosaurs_will_die)
      • Drake (drake)
      • F2 (f2)
      • Funky Snowboards (funky_snowboards)
      • Gnu (gnu)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • K2 (k2)
      • Lib Tech (lib_tech)
      • Light (light)
      • Lobster (lobster)
      • Never Summer (never_summer)
      • Niche (niche)
      • Nidecker (nidecker)
      • Palmer (palmer)
      • Public (public)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Santa Cruz Snowboards (santa_cruz_snowboards)
      • Slash (slash)
      • Snurfer (snurfer)
      • TRANS (trans)
      • Vimana (vimana)
      • West Snowboards (west_snowboards)
      • Yes (yes)
      • Äsmo (a_smo)
    • Hinta (price):
      • < 320 € (budget)
      • 320 € - 400 € (price_320_400)
      • 400 € - 500 € (price_400_500)
      • ≥ 500 € (price_500)
    • Lumilaudan tyyppi (tuotetyyppi):
      • Freeride (freeride)
      • Freestyle (freestyle)
      • Snowskeitti (snowskeitti)
      • Splitboard (splitboard)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 130 cm (pituus_cm_130)
      • 130 cm - 145 cm (pituus_cm_130_150)
      • 145 cm - 155 cm (pituus_cm_150_160)
      • ≥ 155 cm (pituus_cm_160)
    • Sarja (group):
      • Burton After School (burton_after_school)
      • Burton Chopper (burton_chopper)
      • Burton Custom (burton_custom)
      • Burton Family Tree (burton_family_tree)
      • Burton Genie (burton_genie)
      • Burton Hideaway (burton_hideaway)
      • Burton Kilroy (burton_kilroy)
      • Burton Paramount (burton_paramount)
      • Burton Process (burton_process)
      • Burton Riglet (burton_riglet)
      • Burton Ripcord (burton_ripcord)
      • Burton Socialite (burton_socialite)
      • Burton Stylus (burton_stylus)
      • Burton Throwback (burton_throwback)
      • Burton Yeasayer (burton_yeasayer)
      • Nitro Lectra (nitro_lectra)
      • Nitro Magnum (nitro_magnum)
      • Nitro Prime (nitro_prime)
      • Nitro Santoku (nitro_santoku)
      • Nitro Team (nitro_team)
      • Salomon Gypsy (salomon_gypsy)
      • Salomon Lotus (salomon_lotus)
      • Salomon Oh Yeah (salomon_oh_yeah)
      • Salomon Pulse (salomon_pulse)
    • Käyttäjän taso (laskemisen_taso):
      • Aloittelija (aloittelija)
      • Keskitaso (keskitaso)
      • Edistynyt (edistynyt)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tailin leveys (kannan_leveys):
      • 283 mm (kannan_leveys_283.0)
      • 288 mm (kannan_leveys_288.0)
      • 297 mm (kannan_leveys_297.0)
      • 300 mm (kannan_leveys_300.0)
    • Kärjen leveys (ka_rjen_leveys):
      • 283 mm (ka_rjen_leveys_283.0)
      • 297 mm (ka_rjen_leveys_297.0)
      • 298 mm (ka_rjen_leveys_298.0)
      • 300 mm (ka_rjen_leveys_300.0)
    • Muoto (muoto):
      • Suunnattu (suunnattu)
      • Twin (twin)
    • Pohja (lumilaudan_pohjan_tyyppi):
      • Ekstrudoitu (ekstrudoitu)
      • Sintrattu (sintrattu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi