x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Burton Mini Grom 2023 Snowboard Boots white Koko 11K US

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Burton Mini Grom 2023 Snowboard Boots white Koko 11K US
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Burton Mini Grom 2023 Snowboard Boots white Koko 11K US
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Burton Mini Grom 2023 Snowboard Boots white Koko 11K US
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248272107.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/260697976.jpg?ts=1
Burton Burton Mini Grom 2023 Snowboard Boots white Koko 11K US Mini Grom 2023 Snowboard Boots white Koko 11K US Mini Grom 2023 Snowboard Boots white Koko 11K US Laita mini revittelijäsi aloittamaan oikealla tavalla, super pehmeillä ja joustavilla Burton Grom lumilautakengillä, saatavilla jopa 7C ja 8C taaperokoossa, jotka ovat pienimmät koot lumilautailussa. Ylisuuret revittely valmiit hook-and-loop strapit ovat nopeasti puettavat samalla kun 3M Thinsulate eristys pitää heidät ulkona kauemmin. Erittäin pehmustettu lasten DynoLITE-ulkpohja tarjoaa parempaa tasapainoa, pitoa ja mukavuutta vaeltaessa, laskiessa tai vaikkapa ulkoleikeissä. Ja säästä paras viimeiseksi: Room-To-Grow pohjallisella saat yhden täyden koon lisää, jotta pysyt askeleen varmoja kasvupyrähdyksiä. Ulkokenkä DynoLITE-ulkopohjassa on huipputason iskunvaimennus, parannettu lauta tuntuma ja vakaa tuki 20% kevyemmässä rakenteessa. Valmistettu kokonaan ainutlaatuisesta pehmustesekoitteesta, joka on suunniteltu kestämään peräkkäiset iskut ja jäätävät lämpötilat pitkäkestoiselle iskunvaimennukselle. 3M avulla Burton löysi progressiivisen ratkaisun 3M Thinsulate sekoitteen kaut (1)
  • 09009521515766
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen, Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Nailon, Polyuretaani
  • 89.95 89.95 EUR 1
    1
    • Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      Laita mini revittelijäsi aloittamaan oikealla tavalla, super pehmeillä ja joustavilla Burton Grom lumilautakengillä, saatavilla jopa 7C j...89.95, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Burton Mission Snowboard Bindings Sort L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247817839.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207043648.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207046196.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207046194.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207046197.jpg?ts=1
      Burton Burton Mission Snowboard Bindings Sort L Mission Snowboard Bindings Sort L Mission Snowboard Bindings Sort L Vaativalle laskijalle tukeva ja mukava side, kaikkiin mäkiin ja olosuhteisiin.Rungon ja hi-backin materiaalina on käytetty kestävää ja jämäkkää nylonin ja lasikuidun seosta. Nilkka-sträpi on uusittu moderniksi verkko- eli Hammock-strapiksi. En stadig och bekväm bindning för den krävande skidåkaren, för alla backar och förhållanden.. Materialet i ram och hi-back är en tålig och stadig blandning av nylon och glasfiber. Ankelremmen har förnyats till en modern mesh- eller Hammock-rem. A sturdy and (1)
      Burton Mission Snowboard Bindings Sort L
      • 09009521867391
      2
    • Burton Progression 2023 Snowboard Boots black / green Koko 1 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150883015.jpg?ts=1
      Burton Burton Progression 2023 Snowboard Boots black / green Koko 1 US Progression 2023 Snowboard Boots black / green Koko 1 US Progression 2023 Snowboard Boots black / green Koko 1 US Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Burton Progression 2023 Snowboard Boots black / green Koko 1 US
      • 09009521515186
      1
    • Burton Moto 18/19, lumilautamonot, miesten, Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146750396.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146750397.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126270707.jpg?ts=1
      Burton Burton Moto 18/19, lumilautamonot, miesten, Sininen Moto 18/19, lumilautamonot, miesten, Sininen Moto 18/19, lumilautamonot, miesten, Sininen Useimman laskijan jaloista löytyvä Burtonin Moto tarjoaa top-tier mukavuuden ja käytännöllisyyden hintaan,jota on lähes mahdoton haastaa. Hyvin kevyet ja mukavat Pääset mökiltä hissille ennätysajassa kiitos helpon SpeedZone-nauhoituksen,lelli jalkojasi Total Comfort istuvuudella ja pehmennä kaikki hypyt kevyellä DynoLITE Outsole-ulkopohjalla. Sleeping Bag -makuupussi folioteknologia taistelee kylmyyttä vastaan kaappaamalla ja säteilemällä kehonlämmön takaisin vartaloon. Pehmein ja toimivin Burtonin valmistama miesten Speed Zone kenkä, jossa Moton todistettu mukavuus parantaa taitojasi tutkiessasi vuorta. Ulkokenkä Antaa sisäänajetun fiiiliksen suoraan laatikosta. Total Comfortin erityislaatuinen rakenne eliminoi sisäänajon tarpeen kokonaan istuvuudella, joka tuntuu upealta aina ensimmäisestä päivästä lähtien aina sadanteen päivään ja sen jälkeenkin. Jalanjäljen pienennystegnologia,Shrinkage,vähentää jalanjäljen kokoa yhdellä kokonaisella koolla.Tämä tarkoittaa,että esimerkiksi miesten (1)
      Burton Moto 18/19, lumilautamonot, miesten, Sininen
      • 09009521045225
      1
    • Burton Moto 2023 Snowboard Boots black Koko 10.0 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238741008.jpg?ts=1
      Burton Burton Moto 2023 Snowboard Boots black Koko 10.0 US Moto 2023 Snowboard Boots black Koko 10.0 US Moto 2023 Snowboard Boots black Koko 10.0 US Useimman laskijan jaloista löytyvä Burtonin Moto tarjoaa top-tier mukavuuden ja käytännöllisyyden hintaan,jota on lähes mahdoton haastaa. Hyvin kevyet ja mukavat Pääset mökiltä hissille ennätysajassa kiitos helpon SpeedZone-nauhoituksen,lelli jalkojasi Total Comfort istuvuudella ja pehmennä kaikki hypyt kevyellä DynoLITE Outsole-ulkopohjalla. Sleeping Bag -makuupussi folioteknologia taistelee kylmyyttä vastaan kaappaamalla ja säteilemällä kehonlämmön takaisin vartaloon. Pehmein ja toimivin Burtonin valmistama miesten Speed Zone kenkä, jossa Moton todistettu mukavuus parantaa taitojasi tutkiessasi vuorta. Ulkokenkä Antaa sisäänajetun fiiiliksen suoraan laatikosta. Total Comfortin erityislaatuinen rakenne eliminoi sisäänajon tarpeen kokonaan istuvuudella, joka tuntuu upealta aina ensimmäisestä päivästä lähtien aina sadanteen päivään ja sen jälkeenkin. Jalanjäljen pienennystegnologia,Shrinkage,vähentää jalanjäljen kokoa yhdellä kokonaisella koolla.Tämä tarkoittaa,että esimerkiksi miesten (1)
      Burton Moto 2023 Snowboard Boots black Koko 10.0 US
      • 09009521045102
      1
    • min
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 102.78
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 102.78
      • Sat Dec 17 01:00:00 CET 2022 102.72
      • Sun Dec 18 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Dec 24 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 76.05
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 76.05
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 79.35
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 79.34
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 79.34
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 83.11
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 83.11
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 83.11
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 83.11
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 83.10
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 83.11
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 83.10
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 83.10
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 83.10
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 83.10
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 83.11
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 83.10
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 83.10
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 83.10
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 83.09
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 83.09
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 83.09
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 83.09
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 83.08
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 83.09
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 83.08
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 83.08
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 83.08
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 83.08
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 83.08
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 83.08
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 83.08
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 84.10
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 84.10
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 84.10
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 84.10
      • Tue Jan 31 01:00:00 CET 2023 79.40
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 89.95
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 89.95
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 89.95
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 89.95
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 89.95
    • info@vertaa.fi