x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Burton Mint Snowboard Boots Woman Sort 22.5

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Burton Mint Snowboard Boots Woman Sort 22.5
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Burton Mint Snowboard Boots Woman Sort 22.5
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Burton Mint Snowboard Boots Woman Sort 22.5
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/159609661.jpg?ts=1
Burton Burton Mint Snowboard Boots Woman Sort 22.5 Mint Snowboard Boots Woman Sort 22.5 Mint Snowboard Boots Woman Sort 22.5 (1)
  • 09009521046604
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
    • Kengän koko: 36
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Musta
  • 194.98 194.98 EUR 1
    1
    • Snowinn.com/fi Snowinn.com/fi
      194.98, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Burton Mission Snowboard Bindings Sort L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247817839.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207043648.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207046196.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207046194.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207046197.jpg?ts=1
      Burton Burton Mission Snowboard Bindings Sort L Mission Snowboard Bindings Sort L Mission Snowboard Bindings Sort L Vaativalle laskijalle tukeva ja mukava side, kaikkiin mäkiin ja olosuhteisiin.Rungon ja hi-backin materiaalina on käytetty kestävää ja jämäkkää nylonin ja lasikuidun seosta. Nilkka-sträpi on uusittu moderniksi verkko- eli Hammock-strapiksi. (1)
      Burton Mission Snowboard Bindings Sort L
      • 09009521867391
      2
    • Deeluxe ID Dual BOA 2023 Snowboard Boots white Koko 27.5 MP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172520232.jpg?ts=1
      Deeluxe Deeluxe ID Dual BOA 2023 Snowboard Boots white Koko 27.5 MP ID Dual BOA 2023 Snowboard Boots white Koko 27.5 MP ID Dual BOA 2023 Snowboard Boots white Koko 27.5 MP Vuosien saatossa,ID on ottanut paikkansa lumilauta skenessä mailman laajuisesti. Nyt on yksi syy lisää,miksi tarvitset tämän kengän BOA fit-system mekanismi. Kaksi Boa®-kelaa mahdollistaa kengän ylä- ja alaosan erillisen säätämisen, ja näin ollen parantaa monon suorituskykyä ja mukavuutta. ID Dual BOA ei petä kovemmissakaan olosuhteissa. Ulkokenkä ID Dual sisältää myös apupotkun! Sidekick käyttää kahta vahvistus elementtiä - toinen sivusuuntainen ja toinen sisäpuolinen - vahvistaakseen voimansiirtoa. Tämä mahdollistaa nopeamman siirtymisen kantilta toiselle ja tarjoaa parempaa poppia ollieihin. Sisältää myös Pro Flex rakenteen,se tarjoaa täydellisen sekoituksen joustavuutta ja vakautta. Se on riittävän joustava reileihin ja jibbailuun, mutta tarpeeksi jäykkä myös hyppyreihin. Skate Flex -ulkopohja tarjoaa tarkan lautatuntuman ja pehmeä vaimennus kantapään alla antaa varman iskunvaimennuksen. Backbone on monon takaosassa oleva vahvistus, joka takaa kestävyyden, vakauden ja joustavuuden (1)
      Deeluxe ID Dual BOA 2023 Snowboard Boots white Koko 27.5 MP
      • 09008312435788
      1
    • Rome Minishred 2023 Snowboard Boots black Koko 1 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210375968.jpg?ts=1
      Rome Rome Minishred 2023 Snowboard Boots black Koko 1 US Minishred 2023 Snowboard Boots black Koko 1 US Minishred 2023 Snowboard Boots black Koko 1 US Kenkä, jonka toivoit omistaneesi jo silloin kun aloitit lumilautailun. Rome MiniShred -kengissä on BOA-nauhoitusjärjestelmä nopeaan ja helppoon kiinnittämiseen sekä vuoreton rakenne helpottaa niiden laittamista jalkaan ja tarjoaa mukavaa joustoa. Kaksoispohjallinen takaa, että jälkikasvusi ei kasva kengistä ulos yhden kauden aikana. OminaisuudetVoidaan mukauttaa kasvaviin jalkoihin kaksoispohjallisen ansiostaBOA NauhoitusSisäkengätön-rakenneKuminen ulkopohja (1)
      Rome Minishred 2023 Snowboard Boots black Koko 1 US
      • 08720246013573
      1
    • Salomon Dialogue Dual Boa 2022 Snowboard Boots black / black / magnet Koko 27.5 MP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200301148.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219458086.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Dialogue Dual Boa 2022 Snowboard Boots black / black / magnet Koko 27.5 MP Dialogue Dual Boa 2022 Snowboard Boots black / black / magnet Koko 27.5 MP Dialogue Dual Boa 2022 Snowboard Boots black / black / magnet Koko 27.5 MP Salomon Dialogue Dual Boa -lumilautakenkä on suunniteltu vannoutuneille freestyle-laskijoille. Se tarjoaa täydellisen jouston ja ensiluokkaisen istuvuuden BOA®-teknologialla Kaikki mitä rakastat löytyy Salomonin freestyle-monosta. Klassinen look ja kaksiosainen BOA-suljinjärjestelmä takaa nopean ja tarkan kiristyksen. Ulkokenkä Damplite+ ulkopohja on täydellinen sekoitus pitävää kumia ja ultravaimentavaa EVA-pehmustetta. Sisäkenkä Response Custom Fit Pro sisäkenkä on Salomonin huippuluokan sisäkenkä. Vuorauksessa on suorituskykyistä vaahtomuovia Ultralonilta, joten voit nauttia lämpömuovautuvan vaahdon mukavuudesta ja paremmasta tuesta. Uusi Quickdry-sisäkenkä on lämpömuovautuva ja siinä on ominaisuutena irroitettavat nilkkainsertit, jotka mahdollistavat istuvuuden säädön vieläkin paremmin. Nauhoitusmekanismi Dual BOA Lacing® -nauhoitusjärjestelmässä on kaksiosainen BOA-mekanismi, jonka avulla kengän ylä- ja alaosan kiristyksen voi säätää erikseen. OminaisuudetHeel Cage - kantaDual Boa (1)
      Salomon Dialogue Dual Boa 2022 Snowboard Boots black / black / magnet Koko 27.5 MP
      • 00193128658755
      1
    • min
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 1142.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1142.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1142.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1142.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1142.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1142.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1142.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1142.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 1220.39
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1220.39
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1220.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1220.39
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1220.39
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 1219.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1219.89
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 1220.39
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 1220.89
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 1319.89
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 1319.89
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 1319.89
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 1319.89
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 1319.89
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 1319.89
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 1319.89
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 1278.89
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 1278.89
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 1278.89
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 1278.89
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 1278.89
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 1278.89
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 1278.89
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 1278.89
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 1279.89
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 1279.89
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 1279.89
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 1279.39
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 1279.89
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 1279.89
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 1241.89
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 1241.89
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 1241.89
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 1241.89
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 1241.39
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 1241.39
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 1241.39
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 1241.39
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 1241.39
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 1241.39
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 1241.39
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 176.33
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 176.32
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 194.94
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 194.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 194.95
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 194.94
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 194.96
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 194.96
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 194.98
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 194.98
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 194.98
    • info@vertaa.fi