x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Burton Tourist Snowboard Boots Sort 26.5

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Burton Tourist Snowboard Boots Sort 26.5
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Burton Tourist Snowboard Boots Sort 26.5
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Burton Tourist Snowboard Boots Sort 26.5
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/243583463.jpg?ts=1
Burton Burton Tourist Snowboard Boots Sort 26.5 Tourist Snowboard Boots Sort 26.5 Tourist Snowboard Boots Sort 26.5 Burton Tourist -nimi saattaa olla joillekin hieman harhaanjohtava, mutta olkoon tämä seikka selvä: Tätä monoa ei ole tarkoitettu henkilöille, jotka tulevat vuorelle tekemään vain muutaman käännöksen ja menevät sitten after ski:hin. Tourist on tarkoitettu intohimoisille splitboardaajille ja offariseikkailijoille, jotka ovat uskoutuneet tekemiseensä eivätkä pelkää patikointia parhaita laskupaikkoja etsiessään. Edellä mainitun kaltaiset lautalijat ansaitsevan kengän, joka on yhtä omistautunut ja uskollinen kuin laskija itse. Burton varmisti, että kaikki ominaisuudet otettiin mukaan tämän äärimmäisen splitboard-kengän valmistuksessa - innovaatioita, jotka parantavat sekä kiipeämis- että laskukokemusta. Tässä kengässä on muita valikoiman kenkiä enemmän negatiivista fleksiä, mikä parantaa liukua skineillä. Monon kantaosa mahdollistaa jääraudan kiinnittämisen. Valikoima eristäviä ominaisuuksia ovat avainasemassa lähdettäessä matkaan ennen aamun sarastusta ja lumileireillä selviytymistä varten (1)
  • 09009520268571
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Nahka
  • 439.95 439.95 EUR 1
    1
    • Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      Burton Tourist -nimi saattaa olla joillekin hieman harhaanjohtava, mutta olkoon tämä seikka selvä: Tätä monoa ei ole tarkoitettu henkilöi...439.95, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Burton Mission Snowboard Bindings Sort L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247817839.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207043648.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207046196.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207046194.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207046197.jpg?ts=1
      Burton Burton Mission Snowboard Bindings Sort L Mission Snowboard Bindings Sort L Mission Snowboard Bindings Sort L Vaativalle laskijalle tukeva ja mukava side, kaikkiin mäkiin ja olosuhteisiin.Rungon ja hi-backin materiaalina on käytetty kestävää ja jämäkkää nylonin ja lasikuidun seosta. Nilkka-sträpi on uusittu moderniksi verkko- eli Hammock-strapiksi. (1)
      Burton Mission Snowboard Bindings Sort L
      • 09009521867391
      2
    • Deeluxe ID Dual BOA 2023 Snowboard Boots white Koko 27.5 MP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172520232.jpg?ts=1
      Deeluxe Deeluxe ID Dual BOA 2023 Snowboard Boots white Koko 27.5 MP ID Dual BOA 2023 Snowboard Boots white Koko 27.5 MP ID Dual BOA 2023 Snowboard Boots white Koko 27.5 MP Vuosien saatossa,ID on ottanut paikkansa lumilauta skenessä mailman laajuisesti. Nyt on yksi syy lisää,miksi tarvitset tämän kengän BOA fit-system mekanismi. Kaksi Boa®-kelaa mahdollistaa kengän ylä- ja alaosan erillisen säätämisen, ja näin ollen parantaa monon suorituskykyä ja mukavuutta. ID Dual BOA ei petä kovemmissakaan olosuhteissa. Ulkokenkä ID Dual sisältää myös apupotkun! Sidekick käyttää kahta vahvistus elementtiä - toinen sivusuuntainen ja toinen sisäpuolinen - vahvistaakseen voimansiirtoa. Tämä mahdollistaa nopeamman siirtymisen kantilta toiselle ja tarjoaa parempaa poppia ollieihin. Sisältää myös Pro Flex rakenteen,se tarjoaa täydellisen sekoituksen joustavuutta ja vakautta. Se on riittävän joustava reileihin ja jibbailuun, mutta tarpeeksi jäykkä myös hyppyreihin. Skate Flex -ulkopohja tarjoaa tarkan lautatuntuman ja pehmeä vaimennus kantapään alla antaa varman iskunvaimennuksen. Backbone on monon takaosassa oleva vahvistus, joka takaa kestävyyden, vakauden ja joustavuuden (1)
      Deeluxe ID Dual BOA 2023 Snowboard Boots white Koko 27.5 MP
      • 09008312435788
      1
    • Rome Minishred 2023 Snowboard Boots black Koko 1 US
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210375968.jpg?ts=1
      Rome Rome Minishred 2023 Snowboard Boots black Koko 1 US Minishred 2023 Snowboard Boots black Koko 1 US Minishred 2023 Snowboard Boots black Koko 1 US Kenkä, jonka toivoit omistaneesi jo silloin kun aloitit lumilautailun. Rome MiniShred -kengissä on BOA-nauhoitusjärjestelmä nopeaan ja helppoon kiinnittämiseen sekä vuoreton rakenne helpottaa niiden laittamista jalkaan ja tarjoaa mukavaa joustoa. Kaksoispohjallinen takaa, että jälkikasvusi ei kasva kengistä ulos yhden kauden aikana. OminaisuudetVoidaan mukauttaa kasvaviin jalkoihin kaksoispohjallisen ansiostaBOA NauhoitusSisäkengätön-rakenneKuminen ulkopohja (1)
      Rome Minishred 2023 Snowboard Boots black Koko 1 US
      • 08720246013573
      1
    • Salomon Dialogue Dual Boa 2022 Snowboard Boots black / black / magnet Koko 27.5 MP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200301148.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219458086.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Dialogue Dual Boa 2022 Snowboard Boots black / black / magnet Koko 27.5 MP Dialogue Dual Boa 2022 Snowboard Boots black / black / magnet Koko 27.5 MP Dialogue Dual Boa 2022 Snowboard Boots black / black / magnet Koko 27.5 MP Salomon Dialogue Dual Boa -lumilautakenkä on suunniteltu vannoutuneille freestyle-laskijoille. Se tarjoaa täydellisen jouston ja ensiluokkaisen istuvuuden BOA®-teknologialla Kaikki mitä rakastat löytyy Salomonin freestyle-monosta. Klassinen look ja kaksiosainen BOA-suljinjärjestelmä takaa nopean ja tarkan kiristyksen. Ulkokenkä Damplite+ ulkopohja on täydellinen sekoitus pitävää kumia ja ultravaimentavaa EVA-pehmustetta. Sisäkenkä Response Custom Fit Pro sisäkenkä on Salomonin huippuluokan sisäkenkä. Vuorauksessa on suorituskykyistä vaahtomuovia Ultralonilta, joten voit nauttia lämpömuovautuvan vaahdon mukavuudesta ja paremmasta tuesta. Uusi Quickdry-sisäkenkä on lämpömuovautuva ja siinä on ominaisuutena irroitettavat nilkkainsertit, jotka mahdollistavat istuvuuden säädön vieläkin paremmin. Nauhoitusmekanismi Dual BOA Lacing® -nauhoitusjärjestelmässä on kaksiosainen BOA-mekanismi, jonka avulla kengän ylä- ja alaosan kiristyksen voi säätää erikseen. OminaisuudetHeel Cage - kantaDual Boa (1)
      Salomon Dialogue Dual Boa 2022 Snowboard Boots black / black / magnet Koko 27.5 MP
      • 00193128658755
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 369.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 369.95
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 2894.89
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 2690.89
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 2690.89
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 2690.89
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 2692.89
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 2692.89
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 2636.89
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 2635.89
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 2627.89
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 2626.89
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 2626.89
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 2626.89
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 2626.89
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 2626.89
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 2625.89
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 2625.89
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 2625.89
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 2625.89
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 2625.89
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 439.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 439.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 439.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 439.95
    • info@vertaa.fi