x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Vans Hi-Standard OG 2022 Snowboard Boots black / white 19 Koko 9.0 US

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Vans Hi-Standard OG 2022 Snowboard Boots black / white 19 Koko 9.0 US
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Vans Hi-Standard OG 2022 Snowboard Boots black / white 19 Koko 9.0 US
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Vans Hi-Standard OG 2022 Snowboard Boots black / white 19 Koko 9.0 US
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/257070139.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/165431708.jpg?ts=1
Vans Vans Hi-Standard OG 2022 Snowboard Boots black / white 19 Koko 9.0 US Hi-Standard OG 2022 Snowboard Boots black / white 19 Koko 9.0 US Hi-Standard OG 2022 Snowboard Boots black / white 19 Koko 9.0 US Hi-Standard OG on eniten myyty Vansin lumilautakenkä. Eikä mikään ihme - näissä kengissä tyylikäs muotoilu yhdistyy moderneihin ominaisuuksiin. Tämä tekee Hi-Standard OG:stä erinomaisen valinnan sekä aloittelijoille että ammattilaisille! Ulkokenkä Hi-Standard OG:ssä ei ole paljoa koristeluita, mutta niissä on kaikki mitä tarvitset! Instep Lace Lockout ja V1- sisäkengän kiristys tarjoavat tarvittavan joustavuuden ja parhaimman kantapään paikallaan pysymisen samalla, kun Pleasurecuff ympäröi pohkeitasi. Kenkien istuvuus ei juuri voi olla parempi. V1 Waffle Lug -pohja on suunniteltu agressiiviseen all-mountain- ja street-laskemiseen ja pitää hyvin kaikissa olosuhteissa. Sisäkenkä V1 Ultracush -sisäkenkä on lämpömuokattava, mukava jalassa ja antaa riittävän tuen laskemiseen. Se on Vansin joustavin sisäkenkä ollen käytännöllinen ja anteeksiantava kaiken tasoisille laskijoille. V1 Popcush -pohjallisen anatominen 3d-muotoilu ehkäisee jalkojen väsymistä ja jaksat laskea koko päivän. Nauhoitus (1)
  • 00193390160901
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Valkoinen
    • Materiaalit: Nahka
  • 229.95 229.95 EUR 1
    1
    • Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      Hi-Standard OG on eniten myyty Vansin lumilautakenkä. Eikä mikään ihme - näissä kengissä tyylikäs muotoilu yhdistyy moderneihin ominaisuu...229.95, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Burton Ruler Boa lumilautakengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238741003.jpg?ts=1
      Burton Burton Ruler Boa lumilautakengät Ruler Boa lumilautakengät Ruler Boa lumilautakengät From peak to park, no boot has elevated more riders with time-honoured tech and performance like the Burton Ruler BoaWith a legacy of pushing personal skills to the pro level, the Burton Ruler boot is the boot for stepping to larger drops and burlier features. For riders seeking Ion-level performance but lack the loot. The Dual Zone Boa® System featuring Coiler technology allows for quick forefoot and upper boot adjustment with a simple twist of the dial. 3M Thinsulate Insulation in the liner and the added warmth of the Sleeping Bag heat-reflective foil defies arctic blasts. The medium flex PowerUP tongue resists breakdown and maintains a steady ride from one day to the next. FeaturesDual Zone Boa® lacing featuring Coiler TechnologyPowered by Burton Exclusive New England Ropes with the Boa® Guarantee1:1 Medium Flex PowerUP TongueTotal Comfort Construction, snow-proof internal gussetImprint 2 Liner, 3M Thinsulate insulationLock-up cuffSleeping bag reflective foilB3GellEST® Optimi (1)
      Burton Ruler Boa lumilautakengät
      • 09009521049308
      1
    • Burton Mint Boa Snowboard Boots Woman Sort 25.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208486560.jpg?ts=1
      Burton Burton Mint Boa Snowboard Boots Woman Sort 25.0 Mint Boa Snowboard Boots Woman Sort 25.0 Mint Boa Snowboard Boots Woman Sort 25.0 Modernilla BOA -pikanauhoituksella varustettu naisten laskukenkä. Nauhoina käytetään New England Ropesin valmistamia, erittäin kestäviä kevlar nauhoja.Erittäin kevyt ja ulkomitoiltaan pieni laskukenkä kaikkiin olosuhteisiin. (7)
      Burton Mint Boa Snowboard Boots Woman Sort 25.0
      • 09009521047977
      1
    • Burton Men's Ruler BOA Snowboard Boot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257068579.jpg?ts=1
      Burton Burton Men's Ruler BOA Snowboard Boot Men's Ruler BOA Snowboard Boot Men's Ruler BOA Snowboard Boot From peak to park, no boot has elevated more riders with time-honoured tech and performance like the Burton Ruler BoaWith a legacy of pushing personal skills to the pro level, the Burton Ruler boot is the boot for stepping to larger drops and burlier features. For riders seeking Ion-level performance but lack the loot. The Dual Zone Boa® System featuring Coiler technology allows for quick forefoot and upper boot adjustment with a simple twist of the dial. 3M Thinsulate Insulation in the liner and the added warmth of the Sleeping Bag heat-reflective foil defies arctic blasts. The medium flex PowerUP tongue resists breakdown and maintains a steady ride from one day to the next. FeaturesDual Zone Boa® lacing featuring Coiler TechnologyPowered by Burton Exclusive New England Ropes with the Boa® Guarantee1:1 Medium Flex PowerUP TongueTotal Comfort Construction, snow-proof internal gussetImprint 2 Liner, 3M Thinsulate insulationLock-up cuffSleeping bag reflective foilB3GellEST® Optimi (1)
      Burton Men's Ruler BOA Snowboard Boot
      • 09009521049223
      1
    • Burton Moto Boa Snowboard Boots Sort 29.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247851461.jpg?ts=1
      Burton Burton Moto Boa Snowboard Boots Sort 29.0 Moto Boa Snowboard Boots Sort 29.0 Moto Boa Snowboard Boots Sort 29.0 Modernilla BOA -pikanauhoituksella varustettu miesten laskukenkä. Nauhoina käytetään New England Ropesin valmistamia, erittäin kestäviä kevlar-nauhoja. Erittäin kevyt ja ulkomitoiltaan pieni laskukenkä kaikkiin olosuhteisiin. Nauhoitus: Boa® Fit System Coiler- teknologia, New England Ropes kevlar-nauhat Flex: 1:1 Soft Total Comfort rakenne Sisus: Imprint- 1+ Liner, Integroitu nauhoitus, Offering Comfort Fit Ulkokenkä: DynoLITE ulkopohja, Shrinkage- Footprint Reduction Technology Sleeping Bag fo (1)
      Burton Moto Boa Snowboard Boots Sort 29.0
      • 09009521047502
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 229.95
    • info@vertaa.fi