x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bourjois Luomivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bourjois Smoky Stories Quad Eyeshadow Palette No.06 Upside Brown 3.2g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146354988.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115906876.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107497201.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143782125.jpg
      Bourjois Bourjois Smoky Stories Quad Eyeshadow Palette No.06 Upside Brown 3.2g Smoky Stories Quad Eyeshadow Palette No.06 Upside Brown 3.2g Smoky Stories Quad Eyeshadow Palette No.06 Upside Brown 3.2g (1)
      Bourjois Smoky Stories Quad Eyeshadow Palette No.06 Upside Brown 3.2g
      • 03052503900612
      2
      10.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Dior (dior)
      • Lancome (lancome)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BH Cosmetics (bh_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Ga-De (ga_de)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup revolution (makeup_revolution)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashit (smashit)
      • Talika (talika)
      • The Balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 18€ (low)
      • 18€ - 27€ (medium)
      • > 27€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Värien määrä (va_rien_ma_a_ra_):
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
    • Tuoteperhe (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi