x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bourjois luomiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Bourjois Eye Catching Nude Palette (4,5g) 003
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156715345.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165676020.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142986589.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167528565.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167528561.jpg
      Bourjois Bourjois Eye Catching Nude Palette (4,5g) 003 Eye Catching Nude Palette (4,5g) 003 Eye Catching Nude Palette (4,5g) 003 (1)
      Bourjois Eye Catching Nude Palette (4,5g) 003
      • 03614225688157
      • 3614225688157
      2
      23.94 EUR
    • Bourjois Satin Edition luomiväri 8 ml, 01 Beige-Seller
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178515153.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169194616.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167485268.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167485264.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167485267.jpg
      Bourjois Bourjois Satin Edition luomiväri 8 ml, 01 Beige-Seller Satin Edition luomiväri 8 ml, 01 Beige-Seller Satin Edition luomiväri 8 ml, 01 Beige-Seller (1)
      Bourjois Satin Edition luomiväri 8 ml, 01 Beige-Seller
      • 03614223631063
      • 3614223631063
      2
      9.95 EUR
    • Bourjois 1 Second luomiväri 3 g, 06 Abracada´Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154683470.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168115170.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171304498.jpg
      Bourjois Bourjois 1 Second luomiväri 3 g, 06 Abracada´Brown 1 Second luomiväri 3 g, 06 Abracada´Brown 1 Second luomiväri 3 g, 06 Abracada´Brown (1)
      Bourjois 1 Second luomiväri 3 g, 06 Abracada´Brown
      • 09347108001715
      • 03614225997037
      1
      21.94 EUR
    • Bourjois Luomiväri Stamp It Smoky Bourjois
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154683236.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175127421.jpg
      Bourjois Bourjois Luomiväri Stamp It Smoky Bourjois Luomiväri Stamp It Smoky Bourjois Luomiväri Stamp It Smoky Bourjois Bourjoisin 1 Seconde Eyeshadow -luomiväripaletti sisältää kolme ihastuttavaa sävyä, joiden avulla loihdit upean sumusilmämeikin. Erittäin pehmeä, satiininen koostumus kestää jopa 12 tuntia. (1)
      Bourjois Luomiväri Stamp It Smoky Bourjois
      • 03614225997020
      1
      deal
      15.50 EUR
    • Bourjois Luomiväri Stamp It Smoky Bourjois
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172496824.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161134646.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143782967.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170032982.jpg
      Bourjois Bourjois Luomiväri Stamp It Smoky Bourjois Luomiväri Stamp It Smoky Bourjois Luomiväri Stamp It Smoky Bourjois Bourjoisin 1 Seconde Eyeshadow -luomiväripaletti sisältää kolme ihastuttavaa sävyä, joiden avulla loihdit upean sumusilmämeikin. Erittäin pehmeä, satiininen koostumus kestää jopa 12 tuntia. (1)
      Bourjois Luomiväri Stamp It Smoky Bourjois
      • 03614225996993
      • 09347108001722
      1
      deal
      15.50 EUR
    • Bourjois Palette luomiväripaletti 4,5 g, 01 Les Nudes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153174350.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143329429.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153174377.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119042419.jpg
      Bourjois Bourjois Palette luomiväripaletti 4,5 g, 01 Les Nudes Palette luomiväripaletti 4,5 g, 01 Les Nudes Palette luomiväripaletti 4,5 g, 01 Les Nudes (1)
      Bourjois Palette luomiväripaletti 4,5 g, 01 Les Nudes
      • 03052503980102
      • 00721898068971
      1
      19.94 EUR
    • Bourjois Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 14 Tomber Des Nudes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154727550.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150382097.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167531670.jpg
      Bourjois Bourjois Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 14 Tomber Des Nudes Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 14 Tomber Des Nudes Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 14 Tomber Des Nudes (1)
      Bourjois Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 14 Tomber Des Nudes
      • 03614223264315
      • 00721898069336
      • 3614223264315
      1
      18.94 EUR
    • Bourjois Palette luomiväripaletti 4,5 g, 02 Le Smoky
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171806264.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103877002.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159809518.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156985262.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131218786.jpg
      Bourjois Bourjois Palette luomiväripaletti 4,5 g, 02 Le Smoky Palette luomiväripaletti 4,5 g, 02 Le Smoky Palette luomiväripaletti 4,5 g, 02 Le Smoky (1)
      Bourjois Palette luomiväripaletti 4,5 g, 02 Le Smoky
      • 03052503980201
      1
      15.94 EUR
    • Bourjois 1 Second luomiväri 3 g, 04 Insaisissa-Bleu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148042285.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175127421.jpg
      Bourjois Bourjois 1 Second luomiväri 3 g, 04 Insaisissa-Bleu 1 Second luomiväri 3 g, 04 Insaisissa-Bleu 1 Second luomiväri 3 g, 04 Insaisissa-Bleu (1)
      Bourjois 1 Second luomiväri 3 g, 04 Insaisissa-Bleu
      • 03614225997013
      1
      15.94 EUR
    • Bourjois Smoky Stories Quad Eyeshadow Palette luomiväri 3,2 g, 12 Sau-Mondaine
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170961852.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160484282.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118120822.jpg
      Bourjois Bourjois Smoky Stories Quad Eyeshadow Palette luomiväri 3,2 g, 12 Sau-Mondaine Smoky Stories Quad Eyeshadow Palette luomiväri 3,2 g, 12 Sau-Mondaine Smoky Stories Quad Eyeshadow Palette luomiväri 3,2 g, 12 Sau-Mondaine (1)
      Bourjois Smoky Stories Quad Eyeshadow Palette luomiväri 3,2 g, 12 Sau-Mondaine
      • 03052503901213
      1
      21.94 EUR
    • Bourjois Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 06 Upside Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178847587.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115906876.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165675062.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167478095.jpg
      Bourjois Bourjois Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 06 Upside Brown Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 06 Upside Brown Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 06 Upside Brown (1)
      Bourjois Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 06 Upside Brown
      • 03052503900612
      • 3052503900612
      1
      17.94 EUR
    • Bourjois Satin Edition 24h Eyeshadow No.07 Or Du Commun 8ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151815888.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167478205.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136075915.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167478209.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167478204.jpg
      Bourjois Bourjois Satin Edition 24h Eyeshadow No.07 Or Du Commun 8ml Satin Edition 24h Eyeshadow No.07 Or Du Commun 8ml Satin Edition 24h Eyeshadow No.07 Or Du Commun 8ml (1)
      Bourjois Satin Edition 24h Eyeshadow No.07 Or Du Commun 8ml
      • 03614225113680
      • 3614225113680
      1
      9.95 EUR
    • Bourjois Satin Edition 24h Eyeshadow No.08 Iron Woman 8ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129428892.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167478111.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167478108.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167478109.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143778070.jpg
      Bourjois Bourjois Satin Edition 24h Eyeshadow No.08 Iron Woman 8ml Satin Edition 24h Eyeshadow No.08 Iron Woman 8ml Satin Edition 24h Eyeshadow No.08 Iron Woman 8ml (1)
      Bourjois Satin Edition 24h Eyeshadow No.08 Iron Woman 8ml
      • 03614225113697
      • 3614225113697
      1
      9.95 EUR
    • Bourjois Sunset Edition Eyeshadow Palette 7.68g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158516621.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155888484.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155888488.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155888486.jpg
      Bourjois Bourjois Sunset Edition Eyeshadow Palette 7.68g Sunset Edition Eyeshadow Palette 7.68g Sunset Edition Eyeshadow Palette 7.68g (1)
      Bourjois Sunset Edition Eyeshadow Palette 7.68g
      • 03614228410700
      1
      16.95 EUR
    • Bourjois Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 13 Taupissime
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178870743.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143343960.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134460510.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167502006.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167502005.jpg
      Bourjois Bourjois Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 13 Taupissime Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 13 Taupissime Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 13 Taupissime (1)
      Bourjois Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 13 Taupissime
      • 03614223264278
      • 3614223264278
      1
      18.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Voidemaiset DEFAULT
        • voide
      • Glitter luomivärit DEFAULT
        • glitter
      • Luomivärikynät DEFAULT
        • kyna_
      • Essence DEFAULT
        • essence
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • NYX DEFAULT
        • nyx
    • Tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Luomiväri (luomiva_ri)
      • Luomiväripaletti (luomiva_ripaletti)
      • Silmämeikin pohjustusvoide (silma_meikin_pohjustusvoide)
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • MAC (mac)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • NYX (nyx)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • theBalm (thebalm)
      • Milani (milani)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • 2K (2k)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Barry M (barry_m)
      • Bella Oggi (bella_oggi)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benecos (benecos)
      • Blinc (blinc)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boulevard de Beauté (boulevard_de_beaute_)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Carter Beauty Cosmetics (carter_beauty_cosmetics)
      • Catrice (catrice)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eveline Cosmetics (eveline_cosmetics)
      • Everyday Minerals (everyday_minerals)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Fesh (fesh)
      • FÄRG (fa_rg)
      • Ga-De (ga_de)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Generique (generique)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • GloMinerals (glominerals)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Heart (heart)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • J. Cat Beauty (j_cat_beauty)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Joico (joico)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Kjaer Weis (kjaer_weis)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L.O.V (l_o_v)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • LE TOUT (le_tout)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lottie (lottie)
      • Lovely (lovely)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Macadamia (macadamia)
      • Make Up Factory (make_up_factory)
      • Make up for ever (make_up_for_ever)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Markwins (markwins)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miss (miss)
      • Misslyn (misslyn)
      • Mádara (ma_dara)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • No name (no_name)
      • Nouba (nouba)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • Obsession (obsession)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Pashion (pashion)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Shop kitchen home (shop_kitchen_home)
      • Shopping Queen (shopping_queen)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashit (smashit)
      • Smith & Cult (smith_cult)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 28 € (price_3)
      • ≥ 28 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koostumus (koostumus):
      • Kynä (kyna_)
      • Neste (neste)
      • Voide (voide)
      • Jauhe (jauhe)
      • Puristettu jauhe (puristettu_jauhe)
    • Viimeistely (viimeistely):
      • Glitter (glitter)
      • Hohtava (hohtava)
      • Matta (matta)
      • Metallisävy (metallisa_vy)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi