x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bourjois Paris Luomivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Bourjois Paris Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 06 Upside Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143870792.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103831251.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143782125.jpg
      Bourjois Paris Bourjois Paris Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 06 Upside Brown Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 06 Upside Brown Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 06 Upside Brown (1)
      Bourjois Paris Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 06 Upside Brown
      • 03052503900612
      2
      10.95 EUR
    • Bourjois Paris Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 05 Good Nude
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136076981.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143778716.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143343781.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115349143.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87568143.jpg
      Bourjois Paris Bourjois Paris Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 05 Good Nude Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 05 Good Nude Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 05 Good Nude (1)
      Bourjois Paris Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 05 Good Nude
      • 03052503900513
      2
      14.90 EUR
    • Bourjois Paris Metal Edition luomiväri naiselle 8 ml, 07 Or Du Commun
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136075915.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142999544.jpg
      Bourjois Paris Bourjois Paris Metal Edition luomiväri naiselle 8 ml, 07 Or Du Commun Metal Edition luomiväri naiselle 8 ml, 07 Or Du Commun Metal Edition luomiväri naiselle 8 ml, 07 Or Du Commun (1)
      Bourjois Paris Metal Edition luomiväri naiselle 8 ml, 07 Or Du Commun
      • 03614225113680
      2
      15.90 EUR
    • Bourjois Paris Little Round Pot luomiväri naiselle 1,7 g, 01 Ingenude
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146243324.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103839082.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141328285.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107511562.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142481028.jpg
      Bourjois Paris Bourjois Paris Little Round Pot luomiväri naiselle 1,7 g, 01 Ingenude Little Round Pot luomiväri naiselle 1,7 g, 01 Ingenude Little Round Pot luomiväri naiselle 1,7 g, 01 Ingenude (1)
      Bourjois Paris Little Round Pot luomiväri naiselle 1,7 g, 01 Ingenude
      • 03052503960104
      1
      15.90 EUR
    • Bourjois Paris Bourjous Metal Edition 24H Eyeshadow 08 Iron Woman
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136076503.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129428892.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143778070.jpg
      Bourjois Paris Bourjois Paris Bourjous Metal Edition 24H Eyeshadow 08 Iron Woman Bourjous Metal Edition 24H Eyeshadow 08 Iron Woman Bourjous Metal Edition 24H Eyeshadow 08 Iron Woman (1)
      Bourjois Paris Bourjous Metal Edition 24H Eyeshadow 08 Iron Woman
      • 03614225113697
      1
      25.16 EUR
    • Bourjois Paris Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 07 In Mauve Again
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136076937.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143778300.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143343847.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87568143.jpg
      Bourjois Paris Bourjois Paris Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 07 In Mauve Again Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 07 In Mauve Again Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 07 In Mauve Again (1)
      Bourjois Paris Smoky Stories Quad luomiväripaletti naiselle 3,2 g, 07 In Mauve Again
      • 03052503900711
      1
      16.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Dior (dior)
      • Nyx (nyx)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Ga-De (ga_de)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup revolution (makeup_revolution)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Models Own (models_own)
      • Nouba (nouba)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • OFRA (ofra)
      • Pashion (pashion)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashit (smashit)
      • The Balm (the_balm)
      • theBalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 18€ (low)
      • 18€ - 27€ (medium)
      • > 27€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Värien määrä (va_rien_ma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
    • Tuoteperhe (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi