x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ruskea luomiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    384 - 24
    • W7 Wild Eyes Pressed Pigment Palette
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155832397.jpg
      W7 W7 Wild Eyes Pressed Pigment Palette Wild Eyes Pressed Pigment Palette Wild Eyes Pressed Pigment Palette (1)
      W7 Wild Eyes Pressed Pigment Palette
      • 05060669893646
      1
      17.40 EUR
    • Tind of Norway NORTHERN LIGHT eyeshadow 13 Moss
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155831583.jpg
      Tind of Norway Tind of Norway NORTHERN LIGHT eyeshadow 13 Moss NORTHERN LIGHT eyeshadow 13 Moss NORTHERN LIGHT eyeshadow 13 Moss (1)
      Tind of Norway NORTHERN LIGHT eyeshadow 13 Moss
      • 07090036080490
      1
      15.40 EUR
    • LORAC Lux Diamond Cream Eyeshadow Lace
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176298353.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204485492.jpg
      LORAC LORAC Lux Diamond Cream Eyeshadow Lace Lux Diamond Cream Eyeshadow Lace Lux Diamond Cream Eyeshadow Lace (1)
      LORAC Lux Diamond Cream Eyeshadow Lace
      • 00691631101107
      • 3110110
      1
      29.80 EUR
    • Makeup Revolution Forever Flawless Eternal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172188866.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183608659.jpg
      Makeup Revolution Makeup Revolution Forever Flawless Eternal Forever Flawless Eternal Forever Flawless Eternal (1)
      Makeup Revolution Forever Flawless Eternal
      • 05057566361934
      1
      18.80 EUR
    • Tind of Norway NORTHERN LIGHT eyeshadow 10 Coffee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155832396.jpg
      Tind of Norway Tind of Norway NORTHERN LIGHT eyeshadow 10 Coffee NORTHERN LIGHT eyeshadow 10 Coffee NORTHERN LIGHT eyeshadow 10 Coffee (1)
      Tind of Norway NORTHERN LIGHT eyeshadow 10 Coffee
      • 07090036080469
      1
      15.40 EUR
    • Maria Åkerberg Eyeshadow Refill Magnetic Cold Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165773867.jpg
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Eyeshadow Refill Magnetic Cold Brown Eyeshadow Refill Magnetic Cold Brown Eyeshadow Refill Magnetic Cold Brown (1)
      Maria Åkerberg Eyeshadow Refill Magnetic Cold Brown
      • 07340020114510
      1
      15.80 EUR
    • Maria Åkerberg Blush Refill Magnetic Caramel
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165838899.jpg
      Maria Åkerberg Maria Åkerberg Blush Refill Magnetic Caramel Blush Refill Magnetic Caramel Blush Refill Magnetic Caramel (1)
      Maria Åkerberg Blush Refill Magnetic Caramel
      • 07340020114299
      1
      18.80 EUR
    • Face Stockholm Pearl Eye Shadow #50
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187428668.jpg
      Face Stockholm Face Stockholm Pearl Eye Shadow #50 Pearl Eye Shadow #50 Pearl Eye Shadow #50 (1)
      Face Stockholm Pearl Eye Shadow #50
      • 07340022629906
      1
      26.90 EUR
    • Make Up Store Diamond Eyeshadow Flash
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202839252.jpg
      Make Up Store Make Up Store Diamond Eyeshadow Flash Diamond Eyeshadow Flash Diamond Eyeshadow Flash (1)
      Make Up Store Diamond Eyeshadow Flash
      • 07330051177394
      1
      18.40 EUR
    • Make Up Store Diamond Eyeshadow Sparkle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202839293.jpg
      Make Up Store Make Up Store Diamond Eyeshadow Sparkle Diamond Eyeshadow Sparkle Diamond Eyeshadow Sparkle (1)
      Make Up Store Diamond Eyeshadow Sparkle
      • 07330051177387
      1
      18.40 EUR
    • OFRA Exquisite Eyes Palette
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126556137.jpg
      OFRA OFRA Exquisite Eyes Palette Exquisite Eyes Palette Exquisite Eyes Palette OFRA Cosmetics Exquisite Eyes Palette koostuu viidestä kauniista matta- &hohtosävystä, sopien täydellisesti sekä päivittäiseen käyttöön että glamouria tihkuvan illan meikkiin. Kaikki OFRA Cosmetics -luomivärit ovat allergiaystävällisiä ja sopivat käytettäviksi myös kaikkein herkimmille silmänympäryksille. Paletti sisältää seuraavat sävyt: Peach (Lämmin persikka hienovaraisella kultakimalteella) Victory (Ultrapigmentoiva ruskeanharmaa metallisella viimeistelyllä) Syrup (Kullankeltainen metalli... (1)
      OFRA Exquisite Eyes Palette
      • 00693102800014
      1
      deal
      28.70 EUR
    • PUPA Milano Pupa Made To Last Waterproof Eyeshadow - 004 Golden Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172759681.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204708257.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169338726.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205296870.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210628844.jpg
      PUPA Milano PUPA Milano Pupa Made To Last Waterproof Eyeshadow - 004 Golden Brown Pupa Made To Last Waterproof Eyeshadow - 004 Golden Brown Pupa Made To Last Waterproof Eyeshadow - 004 Golden Brown (1)
      PUPA Milano Pupa Made To Last Waterproof Eyeshadow - 004 Golden Brown
      • 08011607228751
      • 240078004
      1
      19.95 EUR
    • PUPA Milano Pupa Pupa Professionals BB Cream + Anti-Eta SPF30 - 002 Sand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167884009.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168076140.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205296882.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179629781.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185761714.jpg
      PUPA Milano PUPA Milano Pupa Pupa Professionals BB Cream + Anti-Eta SPF30 - 002 Sand Pupa Pupa Professionals BB Cream + Anti-Eta SPF30 - 002 Sand Pupa Pupa Professionals BB Cream + Anti-Eta SPF30 - 002 Sand (1)
      PUPA Milano Pupa Pupa Professionals BB Cream + Anti-Eta SPF30 - 002 Sand
      • 08011607230426
      1
      23.95 EUR
    • Sleek MakeUP I-Divine Mineral Based Eyeshadow Palette A New Day 9g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208003872.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115902775.jpg
      Sleek MakeUP Sleek MakeUP I-Divine Mineral Based Eyeshadow Palette A New Day 9g I-Divine Mineral Based Eyeshadow Palette A New Day 9g I-Divine Mineral Based Eyeshadow Palette A New Day 9g (1)
      Sleek MakeUP I-Divine Mineral Based Eyeshadow Palette A New Day 9g
      • 05029724141535
      • 00000096126394
      1
      14.95 EUR
    • Max Factor Wild Shadow Pot 107 Burnt Bark
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205046049.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212181112.jpg
      Max Factor Max Factor Wild Shadow Pot 107 Burnt Bark Wild Shadow Pot 107 Burnt Bark Wild Shadow Pot 107 Burnt Bark (1)
      Max Factor Wild Shadow Pot 107 Burnt Bark
      • 00000096076583
      1
      15.80 EUR
    • Uoga Uoga Natural Eye Shadow with Amber - Fuzzy Bear
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141834131.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207638304.jpg
      Uoga Uoga Uoga Uoga Natural Eye Shadow with Amber - Fuzzy Bear Natural Eye Shadow with Amber - Fuzzy Bear Natural Eye Shadow with Amber - Fuzzy Bear (1)
      Uoga Uoga Natural Eye Shadow with Amber - Fuzzy Bear
      • 00000047727977
      1
      24.22 EUR
    • Uoga Uoga Natural Eye Shadow with Amber - Posh Fox
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141833969.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207637292.jpg
      Uoga Uoga Uoga Uoga Natural Eye Shadow with Amber - Posh Fox Natural Eye Shadow with Amber - Posh Fox Natural Eye Shadow with Amber - Posh Fox (1)
      Uoga Uoga Natural Eye Shadow with Amber - Posh Fox
      • 00000047727946
      1
      26.98 EUR
    • NYX Foil Play Cream Pigment, Dauntless
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182741466.jpg
      NYX NYX Foil Play Cream Pigment, Dauntless Foil Play Cream Pigment, Dauntless Foil Play Cream Pigment, Dauntless (1)
      NYX Foil Play Cream Pigment, Dauntless
      • 00800897169268
      1
      14.80 EUR
    • NYX Foil Play Cream Pigment, Dagger
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198314936.jpg
      NYX NYX Foil Play Cream Pigment, Dagger Foil Play Cream Pigment, Dagger Foil Play Cream Pigment, Dagger (1)
      NYX Foil Play Cream Pigment, Dagger
      • 00800897169190
      1
      14.80 EUR
    • NYX Foil Play Cream Pigment, French Macron
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125841733.jpg
      NYX NYX Foil Play Cream Pigment, French Macron Foil Play Cream Pigment, French Macron Foil Play Cream Pigment, French Macron (1)
      NYX Foil Play Cream Pigment, French Macron
      • 00800897169183
      1
      14.80 EUR
    • NYX Shimmer Down Pigment Nude
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171273815.jpg
      NYX NYX Shimmer Down Pigment Nude Shimmer Down Pigment Nude Shimmer Down Pigment Nude (1)
      NYX Shimmer Down Pigment Nude
      • 00800897140380
      1
      14.80 EUR
    • MAC Small Eye Shadow Shade extension Sandstone
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155830508.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205310298.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211503214.jpg
      MAC MAC Small Eye Shadow Shade extension Sandstone Small Eye Shadow Shade extension Sandstone Small Eye Shadow Shade extension Sandstone (1)
      MAC Small Eye Shadow Shade extension Sandstone
      • 00773602420667
      1
      24.40 EUR
    • IsaDora Active All Day Wear Eyeshadow Camel
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155831640.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210557656.jpg
      IsaDora IsaDora Active All Day Wear Eyeshadow Camel Active All Day Wear Eyeshadow Camel Active All Day Wear Eyeshadow Camel (1)
      IsaDora Active All Day Wear Eyeshadow Camel
      • 07317851219066
      1
      17.80 EUR
    • Boho Bohemian Artist luomivärivalikoima - 1 setti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151883446.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202739440.jpg
      Boho Boho Bohemian Artist luomivärivalikoima - 1 setti Bohemian Artist luomivärivalikoima - 1 setti Bohemian Artist luomivärivalikoima - 1 setti (1)
      Boho Bohemian Artist luomivärivalikoima - 1 setti
      • 03760220170897
      1
      62.38 EUR
    1 16 18 19
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Voidemaiset DEFAULT
        • voide
      • Glitter luomivärit DEFAULT
        • glitter
      • Luomivärikynät DEFAULT
        • kyna_
      • Essence DEFAULT
        • essence
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • MAC DEFAULT
        • mac
    • Tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Luomiväri (luomiva_ri)
      • Luomiväripaletti (luomiva_ripaletti)
      • Silmämeikin pohjustusvoide (silma_meikin_pohjustusvoide)
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • MAC (mac)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • NYX (nyx)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • theBalm (thebalm)
      • Milani (milani)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Barry M (barry_m)
      • Bella Oggi (bella_oggi)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benecos (benecos)
      • Beyu (beyu)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Boulevard de Beauté (boulevard_de_beaute_)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carter Beauty Cosmetics (carter_beauty_cosmetics)
      • Catrice (catrice)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eveline Cosmetics (eveline_cosmetics)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FÄRG (fa_rg)
      • Gillette (gillette)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • GloMinerals (glominerals)
      • Gosh (gosh)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Hickap (hickap)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I Heart Revolution (i_heart_revolution)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • J. Cat Beauty (j_cat_beauty)
      • J.Cat (j_cat)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Joico (joico)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L.O.V (l_o_v)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Layla (layla)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lottie (lottie)
      • Lovely (lovely)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make up for ever (make_up_for_ever)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Markwins (markwins)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Nars (nars)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nudestix (nudestix)
      • Obsession (obsession)
      • OFRA (ofra)
      • Orly (orly)
      • Orphica (orphica)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Pashion (pashion)
      • Payot (payot)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashit (smashit)
      • Smith & Cult (smith_cult)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Sweed (sweed)
      • The Browgal (the_browgal)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koostumus (koostumus):
      • Kynä (kyna_)
      • Neste (neste)
      • Voide (voide)
      • Jauhe (jauhe)
      • Puristettu jauhe (puristettu_jauhe)
    • Viimeistely (viimeistely):
      • Glitter (glitter)
      • Hohtava (hohtava)
      • Matta (matta)
      • Metallisävy (metallisa_vy)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi