x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Helena Rubinstein Luomivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Helena Rubinstein HR Illumination Eyes Liquid Eyeshadow 6 ml 03 Nude Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126557325.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141296824.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein HR Illumination Eyes Liquid Eyeshadow 6 ml 03 Nude Brown HR Illumination Eyes Liquid Eyeshadow 6 ml 03 Nude Brown HR Illumination Eyes Liquid Eyeshadow 6 ml 03 Nude Brown Illumination luomiväri on elegantti voidemainen luomiväri, joka jättää hehkuvan viimeistelyn ja näyttää siltä, että olisit juuri sutaissut luomiväriä silmäluomille. Ei paakkuunnu tai leviä. Koostumus on kevyt ja helppo levittää luomelle. Luomiväri istuu siellä missä sen kuuluu, eikä leviä poskille, silmiin tai silmän ympärillä oleviin juonteisiin. Helppo levittää ja häivyttää. (2)
      Helena Rubinstein HR Illumination Eyes Liquid Eyeshadow 6 ml 03 Nude Brown
      • 03614272204454
      2
      35.90 EUR
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 06 Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150212885.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140618661.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 06 Grey Illumination Eyes 7 ml – 06 Grey Illumination Eyes 7 ml – 06 Grey Illumination luomiväri on elegantti voidemainen luomiväri, joka jättää hehkuvan viimeistelyn ja näyttää siltä, että olisit juuri sutaissut luomiväriä silmäluomille. Ei paakkuunnu tai leviä. Koostumus on kevyt ja helppo levittää luomelle. Luomiväri istuu siellä missä sen kuuluu, eikä leviä poskille, silmiin tai silmän ympärillä oleviin juonteisiin. Helppo levittää ja häivyttää. (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 06 Grey
      • 03614272204485
      3
      deal
      32.20 EUR
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 02 Rose
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149808294.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140641802.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121073588.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 02 Rose Illumination Eyes 7 ml – 02 Rose Illumination Eyes 7 ml – 02 Rose Illumination luomiväri on elegantti voidemainen luomiväri, joka jättää hehkuvan viimeistelyn ja näyttää siltä, että olisit juuri sutaissut luomiväriä silmäluomille. Ei paakkuunnu tai leviä. Koostumus on kevyt ja helppo levittää luomelle. Luomiväri istuu siellä missä sen kuuluu, eikä leviä poskille, silmiin tai silmän ympärillä oleviin juonteisiin. Helppo levittää ja häivyttää. (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 02 Rose
      • 03614272204447
      3
      deal
      32.20 EUR
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 01 Beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149808292.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140641013.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118713671.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 01 Beige Illumination Eyes 7 ml – 01 Beige Illumination Eyes 7 ml – 01 Beige Helena Rubinsteinin Illumination Eyes on voidemainen luomiväri, jolla loihdit kevyen ja hehkuvan silmämeikin. Elegantti luomiväri pysyy kauniina useita tunteja leviämättä ja varisematta. Kevyt koostumus levittyy vaivattomasti luomelle. Erinomaisesti paikoillaan pysyvä luomiväri ei varise poskille eikä silmänalusille, eikä se kasaannu silmänalusten juonteisiin. Luomiväri on helppo levittää ja sekoittaa muihin sävyihin. (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 01 Beige
      • 03614272204430
      3
      deal
      32.20 EUR
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 05 Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150212900.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140637073.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 05 Grey Illumination Eyes 7 ml – 05 Grey Illumination Eyes 7 ml – 05 Grey Helena Rubinsteinin Illumination Eyes on voidemainen luomiväri, jolla loihdit kevyen ja hehkuvan silmämeikin. Elegantti luomiväri pysyy kauniina useita tunteja leviämättä ja varisematta. Kevyt koostumus levittyy vaivattomasti luomelle. Erinomaisesti paikoillaan pysyvä luomiväri ei varise poskille eikä silmänalusille, eikä se kasaannu silmänalusten juonteisiin. Luomiväri on helppo levittää ja sekoittaa muihin sävyihin. (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 05 Grey
      • 03614272204478
      3
      deal
      32.20 EUR
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 04 Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150212880.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140634909.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 04 Brown Illumination Eyes 7 ml – 04 Brown Illumination Eyes 7 ml – 04 Brown Helena Rubinsteinin Illumination Eyes on voidemainen luomiväri, jolla loihdit kevyen ja hehkuvan silmämeikin. Elegantti luomiväri pysyy kauniina useita tunteja leviämättä ja varisematta. Kevyt koostumus levittyy vaivattomasti luomelle. Erinomaisesti paikoillaan pysyvä luomiväri ei varise poskille eikä silmänalusille, eikä se kasaannu silmänalusten juonteisiin. Luomiväri on helppo levittää ja sekoittaa muihin sävyihin. (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes 7 ml – 04 Brown
      • 03614272204461
      2
      deal
      32.20 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Dior (dior)
      • Nyx (nyx)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Ga-De (ga_de)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup revolution (makeup_revolution)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Models Own (models_own)
      • Nouba (nouba)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • OFRA (ofra)
      • Pashion (pashion)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashit (smashit)
      • The Balm (the_balm)
      • theBalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 18€ (low)
      • 18€ - 27€ (medium)
      • > 27€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Värien määrä (va_rien_ma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
    • Tuoteperhe (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi