x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Helena Rubinstein luomiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155823956.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153797880.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 6 Illumination Eyes 0 6 Illumination Eyes 0 6 (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 6
      • 03614272204485
      2
      23.80 EUR
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155823947.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121073588.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 2 Illumination Eyes 0 2 Illumination Eyes 0 2 Illumination luomiväri on elegantti voidemainen luomiväri, joka jättää hehkuvan viimeistelyn ja näyttää siltä, että olisit juuri sutaissut luomiväriä silmäluomille. Ei paakkuunnu tai leviä. Koostumus on kevyt ja helppo levittää luomelle. Luomiväri istuu siellä missä sen kuuluu, eikä leviä poskille, silmiin tai silmän ympärillä oleviin juonteisiin. Helppo levittää ja häivyttää. (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 2
      • 03614272204447
      2
      32.90 EUR
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155823959.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121073607.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118713671.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 1 Illumination Eyes 0 1 Illumination Eyes 0 1 (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 1
      • 03614272204430
      2
      23.80 EUR
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155823952.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121073591.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 5 Illumination Eyes 0 5 Illumination Eyes 0 5 (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 5
      • 03614272204478
      2
      23.80 EUR
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155823962.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153794191.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 4 Illumination Eyes 0 4 Illumination Eyes 0 4 (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 4
      • 03614272204461
      2
      23.80 EUR
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155823942.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159391606.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163730607.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 3 Illumination Eyes 0 3 Illumination Eyes 0 3 (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes 0 3
      • 03614272204454
      1
      32.95 EUR
    • Helena Rubinstein Illumination Eyes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121073607.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Illumination Eyes Illumination Eyes Illumination Eyes Illumination luomiväri on elegantti voidemainen luomiväri, joka jättää hehkuvan viimeistelyn ja näyttää siltä, että olisit juuri sutaissut luomiväriä silmäluomille. Ei paakkuunnu tai leviä. Koostumus on kevyt ja helppo levittää luomelle. Luomiväri istuu siellä missä sen kuuluu, eikä leviä poskille, silmiin tai silmän ympärillä oleviin juonteisiin. Helppo levittää ja häivyttää. (1)
      Helena Rubinstein Illumination Eyes
      1
      32.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Voidemaiset DEFAULT
        • voide
      • Glitter luomivärit DEFAULT
        • glitter
      • Luomivärikynät DEFAULT
        • kyna_
      • Essence DEFAULT
        • essence
      • NYX DEFAULT
        • nyx
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
    • Tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Luomiväri (luomiva_ri)
      • Luomiväripaletti (luomiva_ripaletti)
      • Silmämeikin pohjustusvoide (silma_meikin_pohjustusvoide)
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • MAC (mac)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • NYX (nyx)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • theBalm (thebalm)
      • Milani (milani)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • 2K (2k)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Barry M (barry_m)
      • Bella Oggi (bella_oggi)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benecos (benecos)
      • Blinc (blinc)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boulevard de Beauté (boulevard_de_beaute_)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Carter Beauty Cosmetics (carter_beauty_cosmetics)
      • Catrice (catrice)
      • Chanel (chanel)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eveline Cosmetics (eveline_cosmetics)
      • Everyday Minerals (everyday_minerals)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Fesh (fesh)
      • FÄRG (fa_rg)
      • Ga-De (ga_de)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • GloMinerals (glominerals)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • I Heart Revolution (i_heart_revolution)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • J. Cat Beauty (j_cat_beauty)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Joico (joico)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Kjaer Weis (kjaer_weis)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L.O.V (l_o_v)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • LE TOUT (le_tout)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lottie (lottie)
      • Lovely (lovely)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Make Up Factory (make_up_factory)
      • Make up for ever (make_up_for_ever)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Markwins (markwins)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miss (miss)
      • Misslyn (misslyn)
      • Models Own (models_own)
      • Mádara (ma_dara)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • OFRA (ofra)
      • Orphica (orphica)
      • Paese (paese)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Pashion (pashion)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Shop kitchen home (shop_kitchen_home)
      • Shopping Queen (shopping_queen)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashit (smashit)
      • Smith & Cult (smith_cult)
      • Talika (talika)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 28 € (price_3)
      • ≥ 28 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koostumus (koostumus):
      • Kynä (kyna_)
      • Neste (neste)
      • Voide (voide)
      • Jauhe (jauhe)
      • Puristettu jauhe (puristettu_jauhe)
    • Viimeistely (viimeistely):
      • Glitter (glitter)
      • Hohtava (hohtava)
      • Matta (matta)
      • Metallisävy (metallisa_vy)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi