x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Jane Iredale Luomivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Jane Iredale Pure Pressed Ă–gonskugga Cappuccino
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134275517.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141463989.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72790468.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120089535.jpg
      Jane Iredale Jane Iredale Pure Pressed Ă–gonskugga Cappuccino Pure Pressed Ă–gonskugga Cappuccino Pure Pressed Ă–gonskugga Cappuccino Runsaspigmenttinen luomiväri on erittäin helppo levittää. Sopii herkälle iholle. Lisäksi se pysyy paikallaan pitkään. (2)
      Jane Iredale Pure Pressed Ă–gonskugga Cappuccino
      • 00670959110558
      2
      deal
      20.20 EUR
    • Jane Iredale Eyeshadow Kit Daytime 9.6g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146358011.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145216624.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141469410.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146908068.jpg
      Jane Iredale Jane Iredale Eyeshadow Kit Daytime 9.6g Eyeshadow Kit Daytime 9.6g Eyeshadow Kit Daytime 9.6g (1)
      Jane Iredale Eyeshadow Kit Daytime 9.6g
      • 00670959511379
      2
      45.50 EUR
    • Jane Iredale Ă–gonskugga Duo Hush Smokey Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146826866.jpg
      Jane Iredale Jane Iredale Ă–gonskugga Duo Hush Smokey Grey Ă–gonskugga Duo Hush Smokey Grey Ă–gonskugga Duo Hush Smokey Grey Tämä tuote on uusi ja työstämme parhaillaan tuoteselostusta. Tuoteselostus on tulossa pian!. (1)
      Jane Iredale Ă–gonskugga Duo Hush Smokey Grey
      • 00670959113627
      2
      34.50 EUR
    • Jane Iredale Ă–gonskugga Duo Berries & Cream
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146826859.jpg
      Jane Iredale Jane Iredale Ă–gonskugga Duo Berries & Cream Ă–gonskugga Duo Berries & Cream Ă–gonskugga Duo Berries & Cream Tämä tuote on uusi ja työstämme parhaillaan tuoteselostusta. Tuoteselostus on tulossa pian!. (1)
      Jane Iredale Ă–gonskugga Duo Berries & Cream
      • 00670959113610
      2
      34.50 EUR
    • Jane Iredale PurePressed Duo Eyeshadow Oyster/Supernova 2.8g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146356272.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144826922.jpg
      Jane Iredale Jane Iredale PurePressed Duo Eyeshadow Oyster/Supernova 2.8g PurePressed Duo Eyeshadow Oyster/Supernova 2.8g PurePressed Duo Eyeshadow Oyster/Supernova 2.8g Tämä tuote on uusi ja työstämme parhaillaan tuoteselostusta. Tuoteselostus on tulossa pian!. (1)
      Jane Iredale PurePressed Duo Eyeshadow Oyster/Supernova 2.8g
      • 00670959111128
      2
      27.70 EUR
    • Jane Iredale Pure Pressed Ă–gonskugga Supernova
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142076384.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140622558.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141468406.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72820224.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142590749.jpg
      Jane Iredale Jane Iredale Pure Pressed Ă–gonskugga Supernova Pure Pressed Ă–gonskugga Supernova Pure Pressed Ă–gonskugga Supernova Tämä tuote on uusi ja työstämme parhaillaan tuoteselostusta. Tuoteselostus on tulossa pian! (1)
      Jane Iredale Pure Pressed Ă–gonskugga Supernova
      • 00670959110589
      2
      25.70 EUR
    • Jane Iredale PurePressed Duo Eyeshadow Sunlit/Jewel 2.8g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146349885.jpg
      Jane Iredale Jane Iredale PurePressed Duo Eyeshadow Sunlit/Jewel 2.8g PurePressed Duo Eyeshadow Sunlit/Jewel 2.8g PurePressed Duo Eyeshadow Sunlit/Jewel 2.8g Tämä tuote on uusi ja työstämme parhaillaan tuoteselostusta. Tuoteselostus on tulossa pian!. (1)
      Jane Iredale PurePressed Duo Eyeshadow Sunlit/Jewel 2.8g
      • 00670959113535
      2
      27.70 EUR
    • Jane Iredale PurePressed Eye Shadow 1,8 g – Dawn
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75016693.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134264428.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142679513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141462776.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72820340.jpg
      Jane Iredale Jane Iredale PurePressed Eye Shadow 1,8 g – Dawn PurePressed Eye Shadow 1,8 g – Dawn PurePressed Eye Shadow 1,8 g – Dawn Runsaspigmenttinen luomiväri on erittäin helppo levittää. Sopii herkälle iholle. Lisäksi se pysyy paikallaan pitkään. Luomiväri antaa täydellisen peittävyyden eikä keräänny luomivakoon päivän aikana.Luomiväri ei sisällä haitallisia ainesosia, joten voit huoletta käyttää sitä myös herkille silmille. (1)
      Jane Iredale PurePressed Eye Shadow 1,8 g – Dawn
      • 00670959110664
      2
      deal
      20.20 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Dior (dior)
      • Lancome (lancome)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BH Cosmetics (bh_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Ga-De (ga_de)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup revolution (makeup_revolution)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashit (smashit)
      • Talika (talika)
      • The Balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 18€ (low)
      • 18€ - 27€ (medium)
      • > 27€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Värien määrä (va_rien_ma_a_ra_):
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
    • Tuoteperhe (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi