x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    LA Girl Luomivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • LA Girl LA Fanatic Eyeshadow Palettes The Nudist
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155827690.jpg
      LA Girl LA Girl LA Fanatic Eyeshadow Palettes The Nudist LA Fanatic Eyeshadow Palettes The Nudist LA Fanatic Eyeshadow Palettes The Nudist L.A. Girlin Fanatic Eyeshadow Palettes The Nudist on ihastuttava luomiväripaletti, joka sisältää 12 runsaspigmenttistä sävyä. Luomiväripaletti sisältää sekä mattapintaisia että satiinisen hohtavia sävyjä. (1)
      LA Girl LA Fanatic Eyeshadow Palettes The Nudist
      • 00081555964184
      4
      deal
      16.90 EUR
    • LA Girl PRO.Eyeshadow Palette- Artistry
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155834191.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153792597.jpg
      LA Girl LA Girl PRO.Eyeshadow Palette- Artistry PRO.Eyeshadow Palette- Artistry PRO.Eyeshadow Palette- Artistry L.A. Girlin Pro Artistry Eyeshadow Palette -luomiväripalettia on saatavilla rajoitettu erä. Luomiväripaletti sisältää 16 ainutlaatuista, runsaspigmenttistä luomiväriä. Mukana on mattapintaisia ja hohtavia, kylmiä ja lämpimiä sävyjä. (1)
      LA Girl PRO.Eyeshadow Palette- Artistry
      • 00081555964313
      3
      deal
      25.90 EUR
    • LA Girl LA Fanatic Eyeshadow Palettes Wanderlust
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155827696.jpg
      LA Girl LA Girl LA Fanatic Eyeshadow Palettes Wanderlust LA Fanatic Eyeshadow Palettes Wanderlust LA Fanatic Eyeshadow Palettes Wanderlust (1)
      LA Girl LA Fanatic Eyeshadow Palettes Wanderlust
      • 00081555964177
      2
      19.40 EUR
    • LA Girl PRO.Eyeshadow Palette- Mastery
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155832531.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153798800.jpg
      LA Girl LA Girl PRO.Eyeshadow Palette- Mastery PRO.Eyeshadow Palette- Mastery PRO.Eyeshadow Palette- Mastery L.A. Girlin Pro Mastery Eyeshadow Palette -luomiväripalettia on saatavilla rajoitettu erä. Luomiväripaletti sisältää 16 ainutlaatuista, runsaspigmenttistä luomiväriä. Mukana on mattapintaisia ja hohtavia, kylmiä ja lämpimiä sävyjä. (1)
      LA Girl PRO.Eyeshadow Palette- Mastery
      • 00081555964320
      2
      deal
      25.90 EUR
    • LA Girl LA Fanatic Eyeshadow Palettes Surreal Dream
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155827682.jpg
      LA Girl LA Girl LA Fanatic Eyeshadow Palettes Surreal Dream LA Fanatic Eyeshadow Palettes Surreal Dream LA Fanatic Eyeshadow Palettes Surreal Dream (1)
      LA Girl LA Fanatic Eyeshadow Palettes Surreal Dream
      • 00081555964160
      2
      19.40 EUR
    • LA Girl LA Beauty Brick Eyeshadow Nudes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155808402.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140372330.jpg
      LA Girl LA Girl LA Beauty Brick Eyeshadow Nudes LA Beauty Brick Eyeshadow Nudes LA Beauty Brick Eyeshadow Nudes Ihastuttava luomiväripaletti, jota ilman et pärjää! Runsaspigmenttisillä luomiväreillä saat upean intensiivisen lopputuloksen. (1)
      LA Girl LA Beauty Brick Eyeshadow Nudes
      • 00081555963316
      2
      14.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Dior (dior)
      • Chanel (chanel)
      • Max Factor (max_factor)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • Catrice (catrice)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Ga-De (ga_de)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Make Up Factory (make_up_factory)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Mavala (mavala)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Nouba (nouba)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Pashion (pashion)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Pupa Milano (pupa_milano)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashit (smashit)
      • The Balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 18€ (low)
      • 18€ - 27€ (medium)
      • > 27€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Värien määrä (va_rien_ma_a_ra_):
      • 2 (2)
      • 6 (6)
    • Tuoteperhe (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi