x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lottie luomiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Lottie X Laila Loves Eyeshadow Palette Sahara 11g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205066203.jpg
      Lottie Lottie X Laila Loves Eyeshadow Palette Sahara 11g X Laila Loves Eyeshadow Palette Sahara 11g X Laila Loves Eyeshadow Palette Sahara 11g (1)
      Lottie X Laila Loves Eyeshadow Palette Sahara 11g
      • 05056183603434
      1
      11.15 EUR
    • Lottie Shadow Swatch Eyeshadow Palette The Rose Golds 12g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165394510.jpg
      Lottie Lottie Shadow Swatch Eyeshadow Palette The Rose Golds 12g Shadow Swatch Eyeshadow Palette The Rose Golds 12g Shadow Swatch Eyeshadow Palette The Rose Golds 12g (1)
      Lottie Shadow Swatch Eyeshadow Palette The Rose Golds 12g
      • 05060414316314
      1
      17.95 EUR
    • Lottie X Laila Loves Eyeshadow Palette Fantasy 11g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205066202.jpg
      Lottie Lottie X Laila Loves Eyeshadow Palette Fantasy 11g X Laila Loves Eyeshadow Palette Fantasy 11g X Laila Loves Eyeshadow Palette Fantasy 11g (1)
      Lottie X Laila Loves Eyeshadow Palette Fantasy 11g
      • 05056183603441
      1
      11.15 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Voidemaiset DEFAULT
        • voide
      • Glitter luomivärit DEFAULT
        • glitter
      • Luomivärikynät DEFAULT
        • kyna_
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • MAC DEFAULT
        • mac
      • Urban Decay DEFAULT
        • urban_decay
    • Tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Luomiväri (luomiva_ri)
      • Luomiväripaletti (luomiva_ripaletti)
      • Silmämeikin pohjustusvoide (silma_meikin_pohjustusvoide)
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • MAC (mac)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • NYX (nyx)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • theBalm (thebalm)
      • Milani (milani)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Barry M (barry_m)
      • Bella Oggi (bella_oggi)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benecos (benecos)
      • Beyu (beyu)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Boulevard de Beauté (boulevard_de_beaute_)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carter Beauty Cosmetics (carter_beauty_cosmetics)
      • Catrice (catrice)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eveline Cosmetics (eveline_cosmetics)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FÄRG (fa_rg)
      • Gillette (gillette)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • GloMinerals (glominerals)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Hickap (hickap)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • I Heart Revolution (i_heart_revolution)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • J. Cat Beauty (j_cat_beauty)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Keenwell (keenwell)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L.O.V (l_o_v)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lottie (lottie)
      • Lovely (lovely)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Make up for ever (make_up_for_ever)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Markwins (markwins)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Obsession (obsession)
      • OFRA (ofra)
      • Orphica (orphica)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Pashion (pashion)
      • Payot (payot)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashit (smashit)
      • Smith & Cult (smith_cult)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Sweed (sweed)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 26 € (price_3)
      • ≥ 26 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koostumus (koostumus):
      • Kynä (kyna_)
      • Neste (neste)
      • Voide (voide)
      • Jauhe (jauhe)
      • Puristettu jauhe (puristettu_jauhe)
    • Viimeistely (viimeistely):
      • Glitter (glitter)
      • Hohtava (hohtava)
      • Kiiltävä (kiilta_va_)
      • Matta (matta)
      • Metallisävy (metallisa_vy)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi