x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lumene Luomivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Lumene Nordic Nordic Chic Pure Color Eyeshadow 16 Shiny Snow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140626862.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87120048.jpg
      Lumene Lumene Nordic Nordic Chic Pure Color Eyeshadow 16 Shiny Snow Nordic Nordic Chic Pure Color Eyeshadow 16 Shiny Snow Nordic Nordic Chic Pure Color Eyeshadow 16 Shiny Snow Nordic Chic Pure Color Luomivärivalikoima sisältää 16 hienojakoista puuterimaista luomivärisävyä, joiden avulla voit luoda tyylikkään päivämeikin tai dramaattisemman iltameikin. Sävyt sisältävät sametinpehmeän koostumuksen ja ne ovat helposti levittyviä. Kaikissa sävyissä on intensiivisen, pitkäkestoinen pigmentti. Käytä sellaisenaan tai yhdistele sävyjä saadaksesi aikaan juuri sinulle sopiva silmämeikki! (2)
      Lumene Nordic Nordic Chic Pure Color Eyeshadow 16 Shiny Snow
      • 06412600834062
      2
      16.20 EUR
    • Lumene Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Smokey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140626229.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126552112.jpg
      Lumene Lumene Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Smokey Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Smokey Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Smokey Nordic Noir Luomiväripaletit sisältävät viisi upeaa sävyä palettia kohden. Hienojakoiset, samettisen sileät luomivärit levittyvät luomelle täydellisesti ja niissä on runsaspigmenttinen sävy joka kestää pitkään. Käytä vaaleampia sävyjä koko luomelle saadaksesi aikaan päivämeikkiin sopiva lopputulos, lisää tummempaa sävyä luomivakoon ja tee rajaukset ylä- ja alaripsien tyveen saadaksesi aikaan dramaattisempi iltaan sopiva meikki. (2)
      Lumene Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Smokey
      • 06412600824315
      1
      23.81 EUR
    • Lumene Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Rose Gold
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141485013.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/79855100.jpg
      Lumene Lumene Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Rose Gold Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Rose Gold Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Rose Gold Nordic Noir Luomiväripaletit sisältävät viisi upeaa sävyä palettia kohden. Hienojakoiset, samettisen sileät luomivärit levittyvät luomelle täydellisesti ja niissä on runsaspigmenttinen sävy joka kestää pitkään. Käytä vaaleampia sävyjä koko luomelle saadaksesi aikaan päivämeikkiin sopiva lopputulos, lisää tummempaa sävyä luomivakoon ja tee rajaukset ylä- ja alaripsien tyveen saadaksesi aikaan dramaattisempi iltaan sopiva meikki. (1)
      Lumene Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Rose Gold
      • 06412600824339
      2
      23.81 EUR
    • Lumene Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Nordic Nature
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140623627.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126552268.jpg
      Lumene Lumene Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Nordic Nature Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Nordic Nature Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Nordic Nature Nordic Noir Luomiväripaletit sisältävät viisi upeaa sävyä palettia kohden. Hienojakoiset, samettisen sileät luomivärit levittyvät luomelle täydellisesti ja niissä on runsaspigmenttinen sävy joka kestää pitkään. Käytä vaaleampia sävyjä koko luomelle saadaksesi aikaan päivämeikkiin sopiva lopputulos, lisää tummempaa sävyä luomivakoon ja tee rajaukset ylä- ja alaripsien tyveen saadaksesi aikaan dramaattisempi iltaan sopiva meikki. (1)
      Lumene Nordic Nordic Noir Eyeshadow Palette Nordic Nature
      • 06412600824346
      2
      23.81 EUR
    • Lumene Nordic Nordic Chic Pure Color Eyeshadow 8 Before Sunrise
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140622132.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96980028.jpg
      Lumene Lumene Nordic Nordic Chic Pure Color Eyeshadow 8 Before Sunrise Nordic Nordic Chic Pure Color Eyeshadow 8 Before Sunrise Nordic Nordic Chic Pure Color Eyeshadow 8 Before Sunrise Nordic Chic Pure Color Luomivärivalikoima sisältää 16 hienojakoista puuterimaista luomivärisävyä, joiden avulla voit luoda tyylikkään päivämeikin tai dramaattisemman iltameikin. Sävyt sisältävät sametinpehmeän koostumuksen ja ne ovat helposti levittyviä. Kaikissa sävyissä on intensiivisen, pitkäkestoinen pigmentti. Käytä sellaisenaan tai yhdistele sävyjä saadaksesi aikaan juuri sinulle sopiva silmämeikki! (1)
      Lumene Nordic Nordic Chic Pure Color Eyeshadow 8 Before Sunrise
      • 06412600833980
      2
      16.20 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Dior (dior)
      • Lancome (lancome)
      • Nyx (nyx)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BH Cosmetics (bh_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Ga-De (ga_de)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup revolution (makeup_revolution)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Models Own (models_own)
      • Nouba (nouba)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • OFRA (ofra)
      • Pashion (pashion)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashit (smashit)
      • The Balm (the_balm)
      • theBalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 18€ (low)
      • 18€ - 27€ (medium)
      • > 27€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Värien määrä (va_rien_ma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
    • Tuoteperhe (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi