x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    OFRA Luomivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • OFRA Dazzling Diamonds - Professional Makeup Palette
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126556144.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140638771.jpg
      OFRA OFRA Dazzling Diamonds - Professional Makeup Palette Dazzling Diamonds - Professional Makeup Palette Dazzling Diamonds - Professional Makeup Palette Tässä uskomattoman korkealaatuisessa paletissa on runsain määrin pigmenttiä. Levitä aina Eye Gel Primer -tuote ennen luomivärin levittämistä. Näin väristä tulee voimakkaampi ja se säilyy pidempään himmenemättä.Tämä paletti sisältää 20 erittäin pigmentoivaksi puristettua kimaltavaa luomiväriä. Jokainen tämän magneettisen paletin sisältämä Eyeshadow Godet Pan pitää sisällään kaksi grammaa tuotetta. Palettiin kuuluu laaja valikoima sekä neutraaleja että värikkäitä kimaltavia sävyjä. Paletin sisä... (1)
      OFRA Dazzling Diamonds - Professional Makeup Palette
      • 00693102093577
      2
      59.90 EUR
    • OFRA Bright Addiction - Professional Makeup Palette
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139043955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126556146.jpg
      OFRA OFRA Bright Addiction - Professional Makeup Palette Bright Addiction - Professional Makeup Palette Bright Addiction - Professional Makeup Palette Tämä paletti sisältää fantastisen valikoiman vahvoja, kirkkaita värejä. Runsaasti pigmenttiä sisältävä, uskomattoman korkealaatuinen tuote sopii täydellisesti luomiväriksi, poskipunaksi tai muualla ihossa käytettäväksi. Sopii kaikille ihosävyille.Levitä aina Eye Gel Primer -tuote ennen luomivärin levittämistä. Näin väristä tulee voimakkaampi ja se säilyy pidempään himmenemättä.Sisältyvät sävyt:Ocean blue (turkoosinsininen mattaviimeistelyllä)Lime Green (värähtelevä kellanvihreä mattaviimeiste... (1)
      OFRA Bright Addiction - Professional Makeup Palette
      • 00693102809338
      1
      65.52 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Dior (dior)
      • Nyx (nyx)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Ga-De (ga_de)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup revolution (makeup_revolution)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Models Own (models_own)
      • Nouba (nouba)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • OFRA (ofra)
      • Pashion (pashion)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Smashit (smashit)
      • The Balm (the_balm)
      • theBalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 18€ (low)
      • 18€ - 27€ (medium)
      • > 27€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Värien määrä (va_rien_ma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
    • Tuoteperhe (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi