x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    OFRA Luomivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • OFRA Glitch 2000 Palette
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158340212.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163815648.jpg
      OFRA OFRA Glitch 2000 Palette Glitch 2000 Palette Glitch 2000 Palette Ofran Eyeshadow Palette Glitch 2000 -luomiväripaletin avulla elät teini-ikäsi uudelleen! Paletti sisältää erilaisia neutraaleja metallisävyjä. (1)
      OFRA Glitch 2000 Palette
      • 00693102800229
      3
      25.62 EUR
    • OFRA Signature Palette Getaway
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158340211.jpg
      OFRA OFRA Signature Palette Getaway Signature Palette Getaway Signature Palette Getaway Ofran Signature Eyeshadow Palette Getaway -luomiväripaletti antaa upean hehkun. Se sisältää kultaisen metallisia, lämpimiä ja mattapintaisia sävyjä sekä Bali Highlighter -korostuspuuterin. (1)
      OFRA Signature Palette Getaway
      • 00693102800182
      3
      28.02 EUR
    • OFRA Signature Palette Beachside
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158340213.jpg
      OFRA OFRA Signature Palette Beachside Signature Palette Beachside Signature Palette Beachside Ofran Signature Eyeshadow Palette Beachside on graafinen ja trendikäs luomiväripaletti. Se sisältää voimakkaita ja näyttäviä sävyjä, jotka loihtivat ainutlaatuisen ilmeen. (1)
      OFRA Signature Palette Beachside
      • 00693102800175
      3
      28.02 EUR
    • OFRA Professionell Makeup Palette Dazzling Diamonds
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126556144.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155810676.jpg
      OFRA OFRA Professionell Makeup Palette Dazzling Diamonds Professionell Makeup Palette Dazzling Diamonds Professionell Makeup Palette Dazzling Diamonds Tässä uskomattoman korkealaatuisessa paletissa on runsain määrin pigmenttiä. Levitä aina Eye Gel Primer -tuote ennen luomivärin levittämistä. Näin väristä tulee voimakkaampi ja se säilyy pidempään himmenemättä.Tämä paletti sisältää 20 erittäin pigmentoivaksi puristettua kimaltavaa luomiväriä. Jokainen tämän magneettisen paletin sisältämä Eyeshadow Godet Pan pitää sisällään kaksi grammaa tuotetta. Palettiin kuuluu laaja valikoima sekä neutraaleja että värikkäitä kimaltavia sävyjä.Paletin sisäl... (1)
      OFRA Professionell Makeup Palette Dazzling Diamonds
      • 00693102093577
      2
      57.33 EUR
    • OFRA Professionell Makeup Palette Bright Addiction
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126556146.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139043955.jpg
      OFRA OFRA Professionell Makeup Palette Bright Addiction Professionell Makeup Palette Bright Addiction Professionell Makeup Palette Bright Addiction Tämä paletti sisältää fantastisen valikoiman vahvoja, kirkkaita värejä. Runsaasti pigmenttiä sisältävä, uskomattoman korkealaatuinen tuote sopii täydellisesti luomiväriksi, poskipunaksi tai muualla ihossa käytettäväksi. Sopii kaikille ihosävyille.Levitä aina Eye Gel Primer -tuote ennen luomivärin levittämistä. Näin väristä tulee voimakkaampi ja se säilyy pidempään himmenemättä.Sisältyvät sävyt:Ocean blue (turkoosinsininen mattaviimeistelyllä)Lime Green (värähtelevä kellanvihreä mattaviimeiste... (1)
      OFRA Professionell Makeup Palette Bright Addiction
      • 00693102809338
      2
      65.52 EUR
    • OFRA Signature Palette Eyes Radiant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155806065.jpg
      OFRA OFRA Signature Palette Eyes Radiant Signature Palette Eyes Radiant Signature Palette Eyes Radiant OFRA Cosmetics Radiant Eyes Palette koostuu viidestä kauniista sävystä, sopien täydellisesti sekä päivittäiseen käyttöön että glamouria tihkuvan illan meikkiin. Kaikki OFRA Cosmetics -luomivärit ovat allergiaystävällisiä ja sopivat käytettäviksi myös kaikkein herkimmille silmänympäryksille.Paletti sisältää seuraavat viisi sävyä: Gold Rush, Bliss, Bohemian, Plastic ja Essential. (1)
      OFRA Signature Palette Eyes Radiant
      • 00693102093249
      2
      25.62 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Dior (dior)
      • Chanel (chanel)
      • Max Factor (max_factor)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • Catrice (catrice)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Ga-De (ga_de)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Make Up Factory (make_up_factory)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Mavala (mavala)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Nouba (nouba)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Pashion (pashion)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Pupa Milano (pupa_milano)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashit (smashit)
      • The Balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 18€ (low)
      • 18€ - 27€ (medium)
      • > 27€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Värien määrä (va_rien_ma_a_ra_):
      • 2 (2)
      • 6 (6)
    • Tuoteperhe (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi