x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sensai luomiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Sensai Eye Shadow Palette, 04 Frosty Twilight
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229611500.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171173939.jpg
      Sensai Sensai Eye Shadow Palette, 04 Frosty Twilight Eye Shadow Palette, 04 Frosty Twilight Eye Shadow Palette, 04 Frosty Twilight Eksklusiivinen silmämeikki on nyt saatavilla laadukkaan SENSAI-valmistajan Colours-linjaan kuuluvan Eye Colour -paletin kautta. Ylellinen kosmetiikka Japanista - merkki on kuulunut vuosikymmeniä maailman korkealaatuisimpiin tuotteisiin, jotka asettavat täysin uusia standardeja kosmetiikassa ja meikissä. Tämänhetkinen tutkimus perustuu havaintoon, jonka mukaan iholla ja silkillä on samanlaiset rakenteet. Tältä pohjalta SENSAI on kehittänyt lukuisia patentteja, jotka mahdollistavat aina uudenla... (1)
      Sensai Eye Shadow Palette, 04 Frosty Twilight
      • 04973167815281
      7
      deal
      65.50 EUR
    • Sensai Eye Shadow Palette, 02 Night Sparkle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181109536.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171173940.jpg
      Sensai Sensai Eye Shadow Palette, 02 Night Sparkle Eye Shadow Palette, 02 Night Sparkle Eye Shadow Palette, 02 Night Sparkle Luomiväripaletti, jonka neljä harmonista sävyä tuovat silmämeikkiin hienostuneen, runsaasti puuteria sisältävän silkin hehkun. Koostumus on hienojakoinen, silkkisen pehmeä. Inspiraationsa luomivärit ovat saaneet Japanin neljästä erilaisesta vuodenajasta. Jokaisen paletin kulmakivenä on Koishimaru Silkistä saatu puhtaan kuulas valkoinen pohjustusväri, joka peittää täydellisesti ja lopputulos on luonnollisen kaunis. Sensai-luomivärin idea on paras yhdistelmä beigeä ja ruskeaa, jotka muotoilevat... (1)
      Sensai Eye Shadow Palette, 02 Night Sparkle
      • 04973167815267
      6
      60.95 EUR
    • Sensai Eye Shadow Palette, 03 Petal Dance
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181109399.jpg
      Sensai Sensai Eye Shadow Palette, 03 Petal Dance Eye Shadow Palette, 03 Petal Dance Eye Shadow Palette, 03 Petal Dance Luomiväripaletti, jonka neljä harmonista sävyä tuovat silmämeikkiin hienostuneen, runsaasti puuteria sisältävän silkin hehkun. Koostumus on hienojakoinen, silkkisen pehmeä. Inspiraationsa luomivärit ovat saaneet Japanin neljästä erilaisesta vuodenajasta. Jokaisen paletin kulmakivenä on Koishimaru Silkistä saatu puhtaan kuulas valkoinen pohjustusväri, joka peittää täydellisesti ja lopputulos on luonnollisen kaunis. Sensai-luomivärin idea on paras yhdistelmä beigeä ja ruskeaa, jotka muotoilevat... (1)
      Sensai Eye Shadow Palette, 03 Petal Dance
      • 04973167815274
      6
      60.95 EUR
    • Sensai Eye Shadow Palette, 01 Shiny Foliage
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229636508.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171173936.jpg
      Sensai Sensai Eye Shadow Palette, 01 Shiny Foliage Eye Shadow Palette, 01 Shiny Foliage Eye Shadow Palette, 01 Shiny Foliage Eksklusiivinen silmämeikki on nyt saatavilla laadukkaan SENSAI-valmistajan Colours-linjaan kuuluvan Eye Colour -paletin kautta. Ylellinen kosmetiikka Japanista - merkki on kuulunut vuosikymmeniä maailman korkealaatuisimpiin tuotteisiin, jotka asettavat täysin uusia standardeja kosmetiikassa ja meikissä. Tämänhetkinen tutkimus perustuu havaintoon, jonka mukaan iholla ja silkillä on samanlaiset rakenteet. Tältä pohjalta SENSAI on kehittänyt lukuisia patentteja, jotka mahdollistavat aina uudenla... (1)
      Sensai Eye Shadow Palette, 01 Shiny Foliage
      • 04973167815250
      5
      60.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Voidemaiset DEFAULT
        • voide
      • Glitter luomivärit DEFAULT
        • glitter
      • Luomivärikynät DEFAULT
        • kyna_
      • Essence DEFAULT
        • essence
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • MAC DEFAULT
        • mac
    • Tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Luomiväri (luomiva_ri)
      • Luomiväripaletti (luomiva_ripaletti)
      • Silmämeikin pohjustusvoide (silma_meikin_pohjustusvoide)
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • MAC (mac)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • NYX (nyx)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • theBalm (thebalm)
      • Milani (milani)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Barry M (barry_m)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benecos (benecos)
      • Beyu (beyu)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boulevard de Beauté (boulevard_de_beaute_)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carter Beauty Cosmetics (carter_beauty_cosmetics)
      • Catrice (catrice)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Create It! (create_it_)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Emma Ellingsen Beauty (emma_ellingsen_beauty)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • FÄRG (fa_rg)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hickap (hickap)
      • Hourglass (hourglass)
      • I Heart Revolution (i_heart_revolution)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • J. Cat Beauty (j_cat_beauty)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L.O.V (l_o_v)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Layla (layla)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lyko (lyko)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Markwins (markwins)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miss W (miss_w)
      • Nars (nars)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nudestix (nudestix)
      • Obsession (obsession)
      • OFRA (ofra)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Pashion (pashion)
      • Payot (payot)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Smith & Cult (smith_cult)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Swati (swati)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koostumus (koostumus):
      • Kynä (kyna_)
      • Neste (neste)
      • Voide (voide)
      • Jauhe (jauhe)
      • Puristettu jauhe (puristettu_jauhe)
    • Viimeistely (viimeistely):
      • Glitter (glitter)
      • Hohtava (hohtava)
      • Matta (matta)
      • Metallisävy (metallisa_vy)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi