x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Smashit Luomivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Smashit 15 Color Glitter Palette mix 2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153796674.jpg
      Smashit Smashit 15 Color Glitter Palette mix 2 15 Color Glitter Palette mix 2 15 Color Glitter Palette mix 2 Tyylikäs luomiväripaletti sisältää 15 kimaltavaa, runsaspigmenttistä luomiväriä. Täydellinen niin juhla- kuin arkimeikkiin, kun kaipaat lookiisi extra säihkettä! Parhaan tuloksen saat levittämällä Smashitin silmämeikin pohjustusvoidetta ennen luomivärin levitystä. (3)
      Smashit 15 Color Glitter Palette mix 2
      • 07350083303240
      2
      26.90 EUR
    • Smashit 15 Color Glitter Palette mix 1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153796578.jpg
      Smashit Smashit 15 Color Glitter Palette mix 1 15 Color Glitter Palette mix 1 15 Color Glitter Palette mix 1 Tyylikäs luomiväripaletti sisältää 15 kimaltavaa, runsaspigmenttistä luomiväriä. Täydellinen niin juhla- kuin arkimeikkiin, kun kaipaat lookiisi extra säihkettä! Parhaan tuloksen saat levittämällä Smashitin silmämeikin pohjustusvoidetta ennen luomivärin levitystä. (1)
      Smashit 15 Color Glitter Palette mix 1
      • 07350083303233
      2
      26.90 EUR
    • Smashit Eyeshadow Palette Mix 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155806837.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153797920.jpg
      Smashit Smashit Eyeshadow Palette Mix 6 Eyeshadow Palette Mix 6 Eyeshadow Palette Mix 6 Smashit Cosmeticsin Eyeshadow Palette on 35 runsaspigmenttisen mineraaliluomivärin paletti. Tyylikäs ja käytännöllinen paletti sisältää sekä mattapintaisia että kimaltelevia sävyjä. (1)
      Smashit Eyeshadow Palette Mix 6
      • 07350083302557
      2
      33.80 EUR
    • Smashit Metallic Glitter Palette
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155810159.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153796858.jpg
      Smashit Smashit Metallic Glitter Palette Metallic Glitter Palette Metallic Glitter Palette Smashitin Metallic Glitter Palette on tyylikäs luomiväripaletti, joka sisältää 18 kimaltavaa, runsaspigmenttistä luomiväriä lukuisissa eri sävyissä. Luomiväreillä luot täydellisen juhlatyylin tai teet arkimeikistä rohkeamman! Voit käyttää luomivärejä joko sellaisenaan tai yhdistellä niitä ainutlaatuisen sävyn luomiseksi! (1)
      Smashit Metallic Glitter Palette
      • 07350083303042
      2
      32.95 EUR
    • Smashit Eyeshadow Palette Mix 7
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155801690.jpg
      Smashit Smashit Eyeshadow Palette Mix 7 Eyeshadow Palette Mix 7 Eyeshadow Palette Mix 7 Täydellinen luomiväripaletti, jossa on 35 erilaista luomiväriä. Saat upean yhdistelmän mattapintaisia, neutraaleja ja lämpimiä sävyjä, jotka korostavat silmiäsi kauniisti. (1)
      Smashit Eyeshadow Palette Mix 7
      • 07350083302601
      2
      33.80 EUR
    • Smashit Fashion Week Palette
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155809899.jpg
      Smashit Smashit Fashion Week Palette Fashion Week Palette Fashion Week Palette (1)
      Smashit Fashion Week Palette
      • 07350083302540
      1
      24.40 EUR
    • Smashit 15 Color Eyeshadow Palette
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155838112.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121086780.jpg
      Smashit Smashit 15 Color Eyeshadow Palette 15 Color Eyeshadow Palette 15 Color Eyeshadow Palette (1)
      Smashit 15 Color Eyeshadow Palette
      • 07350083300522
      1
      24.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Dior (dior)
      • Chanel (chanel)
      • Max Factor (max_factor)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • Catrice (catrice)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Ga-De (ga_de)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Make Up Factory (make_up_factory)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Mavala (mavala)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Nouba (nouba)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Pashion (pashion)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Pupa Milano (pupa_milano)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashit (smashit)
      • The Balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 18€ (low)
      • 18€ - 27€ (medium)
      • > 27€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Värien määrä (va_rien_ma_a_ra_):
      • 2 (2)
      • 6 (6)
    • Tuoteperhe (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi