x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Viva La Diva luomiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Viva La Diva Eye Candy Eyeshadows Palette
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155808232.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172868263.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163456087.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163456326.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98590204.jpg
      Viva La Diva Viva La Diva Eye Candy Eyeshadows Palette Eye Candy Eyeshadows Palette Eye Candy Eyeshadows Palette (1)
      Viva La Diva Eye Candy Eyeshadows Palette
      • 07330906015840
      • VD25-56
      1
      23.80 EUR
    • Viva La Diva Nudie Two Diva Nudie Two
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163456046.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163456263.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74417123.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163456261.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163456259.jpg
      Viva La Diva Viva La Diva Nudie Two Diva Nudie Two Nudie Two Diva Nudie Two Nudie Two Diva Nudie Two (1)
      Viva La Diva Nudie Two Diva Nudie Two
      • 07330906015024
      • VD25-46
      1
      21.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Voidemaiset DEFAULT
        • voide
      • Glitter luomivärit DEFAULT
        • glitter
      • Luomivärikynät DEFAULT
        • kyna_
      • Essence DEFAULT
        • essence
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • MAC DEFAULT
        • mac
    • Tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Luomiväri (luomiva_ri)
      • Luomiväripaletti (luomiva_ripaletti)
      • Silmämeikin pohjustusvoide (silma_meikin_pohjustusvoide)
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • MAC (mac)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • NYX (nyx)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • theBalm (thebalm)
      • Milani (milani)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Barry M (barry_m)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benecos (benecos)
      • Beyu (beyu)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boulevard de Beauté (boulevard_de_beaute_)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carter Beauty Cosmetics (carter_beauty_cosmetics)
      • Catrice (catrice)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Create It! (create_it_)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Emma Ellingsen Beauty (emma_ellingsen_beauty)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • FÄRG (fa_rg)
      • Gillette (gillette)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hickap (hickap)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • I Heart Revolution (i_heart_revolution)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • J. Cat Beauty (j_cat_beauty)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L.O.V (l_o_v)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Layla (layla)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lyko (lyko)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Markwins (markwins)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miss W (miss_w)
      • Nars (nars)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nudestix (nudestix)
      • Obsession (obsession)
      • OFRA (ofra)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Pashion (pashion)
      • Payot (payot)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Smith & Cult (smith_cult)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Swati (swati)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koostumus (koostumus):
      • Kynä (kyna_)
      • Neste (neste)
      • Voide (voide)
      • Jauhe (jauhe)
      • Puristettu jauhe (puristettu_jauhe)
    • Viimeistely (viimeistely):
      • Glitter (glitter)
      • Hohtava (hohtava)
      • Matta (matta)
      • Metallisävy (metallisa_vy)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi