x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Youngblood Luomivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Youngblood Pressed Eyeshadow Quad Shanghai Nights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593716.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140628600.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126549220.jpg
      Youngblood Youngblood Pressed Eyeshadow Quad Shanghai Nights Pressed Eyeshadow Quad Shanghai Nights Pressed Eyeshadow Quad Shanghai Nights Pressed Eyeshadow Quad luomivärit ovat talkittomia, mineraalipohjaisia ja yhdessä luomiväripaletissa on neljä kaunista yhteensopivaa sävyä.Pressed Eyeshadow Quad luomivärit levitetään mukana tulevalla siveltimellä tai suosittelemilla meikkiharjoilla. Levitä joko kuivana tai kosteana, riippuen halutusta lopputuloksesta.Sisältää: 4 x 1 g. Löytyy 9 eri palettia. Suosittelemat pensselit ja siveltimet: Eyeshadow Brush, Crease/Smudge Brush, Eyebrow Brush ja Eye/Lip Brush (1)
      Youngblood Pressed Eyeshadow Quad Shanghai Nights
      • 00696137100555
      2
      35.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Dior (dior)
      • Nyx (nyx)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Ga-De (ga_de)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup revolution (makeup_revolution)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Models Own (models_own)
      • Nouba (nouba)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • OFRA (ofra)
      • Pashion (pashion)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashit (smashit)
      • The Balm (the_balm)
      • theBalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 18€ (low)
      • 18€ - 27€ (medium)
      • > 27€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Värien määrä (va_rien_ma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 6 (6)
    • Tuoteperhe (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi