x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Youngblood Luomivärit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad, Shanghai Nights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155817347.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126549220.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593716.jpg
      Youngblood Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad, Shanghai Nights Pressed Mineral Eyeshadow Quad, Shanghai Nights Pressed Mineral Eyeshadow Quad, Shanghai Nights Pressed Eyeshadow Quad luomivärit ovat talkittomia, mineraalipohjaisia ja yhdessä luomiväripaletissa on neljä kaunista yhteensopivaa sävyä.Pressed Eyeshadow Quad luomivärit levitetään mukana tulevalla siveltimellä tai suosittelemilla meikkiharjoilla. Levitä joko kuivana tai kosteana, riippuen halutusta lopputuloksesta.Sisältää: 4 x 1 g. Löytyy 9 eri palettia. Suosittelemat pensselit ja siveltimet: Eyeshadow Brush, Crease/Smudge Brush, Eyebrow Brush ja Eye/Lip Brush (1)
      Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad, Shanghai Nights
      • 00696137100555
      3
      41.90 EUR
    • Youngblood 8 Well Palette Enchanted
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147748998.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155829106.jpg
      Youngblood Youngblood 8 Well Palette Enchanted 8 Well Palette Enchanted 8 Well Palette Enchanted (1)
      Youngblood 8 Well Palette Enchanted
      • 00696137102023
      2
      37.95 EUR
    • Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad 51 Eternity
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155805607.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126549460.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121116492.jpg
      Youngblood Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad 51 Eternity Pressed Mineral Eyeshadow Quad 51 Eternity Pressed Mineral Eyeshadow Quad 51 Eternity Pressed Eyeshadow Quad luomivärit ovat talkittomia, mineraalipohjaisia ja yhdessä luomiväripaletissa on neljä kaunista yhteensopivaa sävyä.Pressed Eyeshadow Quad luomivärit levitetään mukana tulevalla siveltimellä tai suosittelemilla meikkiharjoilla. Levitä joko kuivana tai kosteana, riippuen halutusta lopputuloksesta.Sisältää: 4 x 1 g. Löytyy 9 eri palettia. Suosittelemat pensselit ja siveltimet: Eyeshadow Brush, Crease/Smudge Brush, Eyebrow Brush ja Eye/Lip Brush (1)
      Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad 51 Eternity
      • 00696137100517
      2
      51.50 EUR
    • Youngblood Stay Put Eye Primer, 2g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147940124.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126552309.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125449638.jpg
      Youngblood Youngblood Stay Put Eye Primer, 2g Stay Put Eye Primer, 2g Stay Put Eye Primer, 2g (1)
      Youngblood Stay Put Eye Primer, 2g
      • 00696137203027
      2
      15.95 EUR
    • Youngblood 8 Well Palette Crown Jewels
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155829110.jpg
      Youngblood Youngblood 8 Well Palette Crown Jewels 8 Well Palette Crown Jewels 8 Well Palette Crown Jewels (1)
      Youngblood 8 Well Palette Crown Jewels
      • 00696137102016
      2
      37.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Dior (dior)
      • Chanel (chanel)
      • Max Factor (max_factor)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Bourjois Paris (bourjois_paris)
      • By Terry (by_terry)
      • Catrice (catrice)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Ga-De (ga_de)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Make Up Factory (make_up_factory)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Mavala (mavala)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Nouba (nouba)
      • Nvey Eco (nvey_eco)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Pashion (pashion)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Pupa Milano (pupa_milano)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Revlon (revlon)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashit (smashit)
      • The Balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 12€ (budget)
      • 12€ - 18€ (low)
      • 18€ - 27€ (medium)
      • > 27€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Värien määrä (va_rien_ma_a_ra_):
      • 2 (2)
      • 6 (6)
    • Tuoteperhe (family):
      • L’Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi