x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Youngblood luomiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad 51 Eternity
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155805607.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126549460.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121116492.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219621045.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593509.jpg
      Youngblood Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad 51 Eternity Pressed Mineral Eyeshadow Quad 51 Eternity Pressed Mineral Eyeshadow Quad 51 Eternity Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad Eternity 4 g (1)
      Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad 51 Eternity
      • 00696137100517
      3
      35.95 EUR
    • Youngblood Innocence Collection Eye Palette 8 g - Luomiväri Luxplusista
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202018268.jpg
      Youngblood Youngblood Innocence Collection Eye Palette 8 g - Luomiväri Luxplusista Innocence Collection Eye Palette 8 g - Luomiväri Luxplusista Innocence Collection Eye Palette 8 g - Luomiväri Luxplusista Youngblood Innocence Collection Eye Palette 8 g (1)
      Youngblood Innocence Collection Eye Palette 8 g - Luomiväri Luxplusista
      • 00696137102030
      2
      31.95 EUR
    • Youngblood Pressed Individual Eyeshadow 16 Zen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117688607.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593500.jpg
      Youngblood Youngblood Pressed Individual Eyeshadow 16 Zen Pressed Individual Eyeshadow 16 Zen Pressed Individual Eyeshadow 16 Zen 2 g, (1)
      Youngblood Pressed Individual Eyeshadow 16 Zen
      • 00696137101163
      2
      deal
      31.40 EUR
    • Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad 58 Vintage
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155837162.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126549495.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88022424.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593586.jpg
      Youngblood Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad 58 Vintage Pressed Mineral Eyeshadow Quad 58 Vintage Pressed Mineral Eyeshadow Quad 58 Vintage Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad Vintage 4 g (1)
      Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad 58 Vintage
      • 00696137100586
      2
      34.95 EUR
    • Youngblood Pressed Individual Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126549479.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593538.jpg
      Youngblood Youngblood Pressed Individual Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri Pressed Individual Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri Pressed Individual Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri 2 g, Pressed Individual Eyeshadow sisältää puhdasta mineraalimurskaa ja kosteuttavia ainesosia, jotka sopivat herkälle silmänympärysiholle ja antavat kestäviä tuloksia. Pressed Individual Eyeshadowia suositellaan lisättäväksi joistain suositelluista sudeista. Voidaan lisätä sellaisenaan, sekä kosteutetulla sudilla, riippuen halutusta tuloksesta.Suositellut sudit: Eyeshadow Brush, Crease/Smudge Brush, Eyebrow Brush tai Eye/Lip Brush. (1)
      Youngblood Pressed Individual Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri
      • 00696137101194
      2
      deal
      31.40 EUR
    • Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207549521.jpg
      Youngblood Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri 2 g, Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow on jauhemainen mineraaliluomiväri, joka liukuu luomelle ja kestää koko päivän! Käytä kuivana halutessasi pehmeän lopputuloksen ja märkänä räväkkää ja pigmenttistä lopputulosta hakiessasi. Voit myös sekoittaa tuotetta kirkkaaseen huulikiiltoon ja käyttää sitä huulillasi.Koko: 2 g (1)
      Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri
      • 00696137100098
      2
      deal
      32.40 EUR
    • Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208998030.jpg
      Youngblood Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri 2 g, Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow on jauhemainen mineraaliluomiväri, joka liukuu luomelle ja kestää koko päivän! Käytä kuivana halutessasi pehmeän lopputuloksen ja märkänä räväkkää ja pigmenttistä lopputulosta hakiessasi. Voit myös sekoittaa tuotetta kirkkaaseen huulikiiltoon ja käyttää sitä huulillasi.Koko: 2 g (1)
      Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri
      • 00696137100128
      2
      deal
      29.50 EUR
    • Youngblood 8 Well Palette Crown Jewels
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155829110.jpg
      Youngblood Youngblood 8 Well Palette Crown Jewels 8 Well Palette Crown Jewels 8 Well Palette Crown Jewels Youngblood 8-Well Eyeshadow Palette Crown Jewels 1 kpl (1)
      Youngblood 8 Well Palette Crown Jewels
      • 00696137102016
      2
      38.95 EUR
    • Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207549538.jpg
      Youngblood Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri 2 g, Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow on jauhemainen mineraaliluomiväri, joka liukuu luomelle ja kestää koko päivän! Käytä kuivana halutessasi pehmeän lopputuloksen ja märkänä räväkkää ja pigmenttistä lopputulosta hakiessasi. Voit myös sekoittaa tuotetta kirkkaaseen huulikiiltoon ja käyttää sitä huulillasi.Koko: 2 g (1)
      Youngblood Crushed Mineral Eyeshadow, 2 g Youngblood Luomiväri
      • 00696137100111
      2
      deal
      32.40 EUR
    • Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad, Shanghai Nights
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229616451.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126549220.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593716.jpg
      Youngblood Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad, Shanghai Nights Pressed Mineral Eyeshadow Quad, Shanghai Nights Pressed Mineral Eyeshadow Quad, Shanghai Nights Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad Shanghai Nights 4 g (1)
      Youngblood Pressed Mineral Eyeshadow Quad, Shanghai Nights
      • 00696137100555
      1
      36.95 EUR
    • Youngblood 8 Well Palette Enchanted
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147748998.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229602122.jpg
      Youngblood Youngblood 8 Well Palette Enchanted 8 Well Palette Enchanted 8 Well Palette Enchanted Youngblood 8-Well Eyeshadow Palette Enchanted 1 kpl (1)
      Youngblood 8 Well Palette Enchanted
      • 00696137102023
      1
      38.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Voidemaiset DEFAULT
        • voide
      • Glitter luomivärit DEFAULT
        • glitter
      • Luomivärikynät DEFAULT
        • kyna_
      • Essence DEFAULT
        • essence
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • MAC DEFAULT
        • mac
    • Tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Luomiväri (luomiva_ri)
      • Luomiväripaletti (luomiva_ripaletti)
      • Silmämeikin pohjustusvoide (silma_meikin_pohjustusvoide)
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • MAC (mac)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • NYX (nyx)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • theBalm (thebalm)
      • Milani (milani)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Barry M (barry_m)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benecos (benecos)
      • Beyu (beyu)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boulevard de Beauté (boulevard_de_beaute_)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carter Beauty Cosmetics (carter_beauty_cosmetics)
      • Catrice (catrice)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Create It! (create_it_)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Emma Ellingsen Beauty (emma_ellingsen_beauty)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • FÄRG (fa_rg)
      • Gillette (gillette)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hickap (hickap)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • I Heart Revolution (i_heart_revolution)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • J. Cat Beauty (j_cat_beauty)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L.O.V (l_o_v)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Layla (layla)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lyko (lyko)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Markwins (markwins)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miss W (miss_w)
      • Nars (nars)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nudestix (nudestix)
      • Obsession (obsession)
      • OFRA (ofra)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Pashion (pashion)
      • Payot (payot)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Smith & Cult (smith_cult)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Swati (swati)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koostumus (koostumus):
      • Kynä (kyna_)
      • Neste (neste)
      • Voide (voide)
      • Jauhe (jauhe)
      • Puristettu jauhe (puristettu_jauhe)
    • Viimeistely (viimeistely):
      • Glitter (glitter)
      • Hohtava (hohtava)
      • Matta (matta)
      • Metallisävy (metallisa_vy)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi