x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

GEFU Fino Mćlkeskummer sort

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut GEFU Fino Mćlkeskummer sort
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot GEFU Fino Mćlkeskummer sort
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
GEFU Fino Mćlkeskummer sort
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146453869.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237189331.jpg?ts=1
GEFU GEFU Fino Mćlkeskummer sort Fino Mćlkeskummer sort Fino Mćlkeskummer sort Fino Mlkeskummer sort (2)
  • 04006664127202
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Type of milk frother: Manual
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Hopea
    • Materiaalit: Muovi, Ruostumaton teräs
  • 16.80 29.21 EUR 2
    2
    • crema crema
      Gefu Fino patterikäyttöinen maidonvaahdotin. Vaahdottaa maidon cappuccinoihin, caffé latteihin ja muihin kahvijuomiin. Patterit sisältyvät.16.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Fino Mlkeskummer sort29.21, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Bialetti - Tuttocrema Maidonvaahdotin 6 kuppia (AGR392)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148459883.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101056924.jpg?ts=1
      Bialetti Bialetti - Tuttocrema Maidonvaahdotin 6 kuppia (AGR392) - Tuttocrema Maidonvaahdotin 6 kuppia (AGR392) - Tuttocrema Maidonvaahdotin 6 kuppia (AGR392) Manual milk frother 6 cups, black With Tuttocrema you quickly heat the milk for your cappuccino or latte (1)
      Bialetti - Tuttocrema Maidonvaahdotin 6 kuppia (AGR392)
      • 08006363400022
      • 8006363400022
      1
    • Gastroback 42326 Latte Magic pieno putų plakiklis
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208443017.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204823697.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208443094.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204823699.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204823696.jpg?ts=1
      Gastroback Gastroback 42326 Latte Magic pieno putų plakiklis 42326 Latte Magic pieno putų plakiklis 42326 Latte Magic pieno putų plakiklis Maidonvaahdotin, 500 ml, 500 W, musta (1)
      Gastroback 42326 Latte Magic pieno putų plakiklis
      • 04016432423269
      • 42326
      2
    • Italico maidonvaahdotin, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/76209994.jpg?ts=1
      Italico Italico maidonvaahdotin, valkoinen maidonvaahdotin, valkoinen maidonvaahdotin, valkoinen Tehokas maidonvaahdotin, jolla vaahdotat jopa 3 dl maitoa kerrallaan. Se vaahdottaa yhtä tehokkaasti sekä kylmää että kuumaa vaahtoa ja on siksi ihanteellinen useille juomille kuten cappuccino, latte, macchiato, kaakao ja pirtelö. Se on kätevä käyttää ja voit hyvin liikkua sen kanssa, sillä itse säiliössä ei ole sähköjohtoa. Hyvän eristävän kuorensa ansiosta ulkokuori ei koskaan tule kuumaksi, ja sisäpinnalla on pinnoite, johon maito ei tartu kiinni. Näin ollen säiliö on helppo puhdistaa kost... (2)
      Italico maidonvaahdotin, valkoinen
      • 07340123100069
      2
    • Bialetti Manuaalinen maidonvaahdotin Bialetti „Tuttocrema“
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147748170.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158080374.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84536236.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217307592.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95170647.jpg?ts=1
      Bialetti Bialetti Manuaalinen maidonvaahdotin Bialetti „Tuttocrema“ Manuaalinen maidonvaahdotin Bialetti „Tuttocrema“ Manuaalinen maidonvaahdotin Bialetti „Tuttocrema“ The stainless steel manual milk frother is created for milk froth lovers. You will prepare a delicious milk froth for your favourite drinks just in a few minutes.Extremely easy to use:1. Add milk (up to 100 ml, as milk volume increases once heated).2. Heat the milk up to 60-65 degrees (induction friendly!).3. Froth the milk by pressing down and lifting up the lid vigorously several times.4. Add the froth to the prepared beverage. (5)
      Bialetti Manuaalinen maidonvaahdotin Bialetti „Tuttocrema“
      • 08006363027236
      • 08002617002004
      • 08006363005586
      • 8006363027236
      • 669689
      • 709951
      • 669690
      9
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 16.85
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 16.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 14.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 14.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 16.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 16.85
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 16.80
    • info@vertaa.fi