x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Italico maidonvaahdotin, valkoinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Italico maidonvaahdotin, valkoinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Italico maidonvaahdotin, valkoinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Italico maidonvaahdotin, valkoinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/76209994.jpg?ts=1
Italico Italico maidonvaahdotin, valkoinen maidonvaahdotin, valkoinen maidonvaahdotin, valkoinen Tehokas maidonvaahdotin, jolla vaahdotat jopa 3 dl maitoa kerrallaan. Se vaahdottaa yhtä tehokkaasti sekä kylmää että kuumaa vaahtoa ja on siksi ihanteellinen useille juomille kuten cappuccino, latte, macchiato, kaakao ja pirtelö. Se on kätevä käyttää ja voit hyvin liikkua sen kanssa, sillä itse säiliössä ei ole sähköjohtoa. Hyvän eristävän kuorensa ansiosta ulkokuori ei koskaan tule kuumaksi, ja sisäpinnalla on pinnoite, johon maito ei tartu kiinni. Näin ollen säiliö on helppo puhdistaa kostealla liinalla. -non-stick-pinnoite sisäpuolella -eristetty ulkokuori -sähköjohdoton säiliö, jota on helppo siirtää paikasta toiseen -kantokahva, josta saa pitävän otteen -läpinäkyvä kansi, jossa on tukeva kumitiiviste -väri: valkoinen -hoito-ohjeet: Älä koskaan upota vaahdotinta veteen tai puhdista sitä juoksevan veden alla. Puhdista ainoastaan puhtaalla kostealla liinalla tai talouspaperilla. (4)
  • 07340123100069
2
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • 44.85 44.90 EUR 2
    2
    • inky inky
      5.4 (1)
      Tehokas maidonvaahdotin, jolla vaahdotat jopa 3 dl maitoa kerrallaan. Se vaahdottaa yhtä tehokkaasti sekä kylmää että kuumaa vaahtoa ja o...44.85, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • inkclub.fi inkclub.fi
      3.7116637102336743 (7)
      Tehokas maidonvaahdotin, jolla vaahdotat jopa 3 dl maitoa kerrallaan. Se vaahdottaa yhtä tehokkaasti sekä kylmää että kuumaa vaahtoa ja o...44.90, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Slowmoose Kädessä pidettävä USB-maidonvaahdotin kahdella ruostumattomasta teräksestä valmistetulla jousella
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177032718.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185641949.jpg?ts=1
      Slowmoose Slowmoose Kädessä pidettävä USB-maidonvaahdotin kahdella ruostumattomasta teräksestä valmistetulla jousella Kädessä pidettävä USB-maidonvaahdotin kahdella ruostumattomasta teräksestä valmistetulla jousella Kädessä pidettävä USB-maidonvaahdotin kahdella ruostumattomasta teräksestä valmistetulla jousella Ominaisuudet: (SAAT PALJON KERMAISTA FROTH NOPEASTI) Nopealla päivitetyllä moottorilla on riittävästi tehoa vaahdotetun maidon tuottamiseen alle 20 sekunnissa. Voimakkaalla moottorilla luotu kermainen vaahto tuo sinulle pehmeän ja pehmeän makuelämyksen! Tämä kädessä pidettävä maidonvaahdotin on täydellinen kahvinkeittimen, latteen ja cappuccinon valmistaja. (Ainutlaatuinen USB-lataussuunnittelu ja pitkäkestoinen) Toisin kuin muut markkinoilla olevat AA-paristokäyttöiset maitovaahdottimet, uuden version maidonvaahdotinta ei tarvitse vaihtaa paristoja usein. Tämä tehokas maitovaahdotin käyttää USB-latausrakennetta. Voit käyttää sitä kuukauden tai pidempään täyden latauksen jälkeen! (3 NOPEUTTA, JOTKA VOIT VALITTAA) Pieni nopeus toimii 4000 r / min. Voit sekoittaa ravintolisiä, proteiinipirtelöitä ja vauvan kaavaa ilman kokkareita. Keskinopeus toimii 8000 r / min. Voit sekoittaa muna, maito, kahvi tai tee. Suuri nopeus toimii 13 000 r / min. Voit luoda kermaista va (1)
      Slowmoose Kädessä pidettävä USB-maidonvaahdotin kahdella ruostumattomasta teräksestä valmistetulla jousella
      • 03503925600258
      1
    • Slowmoose Ladattava maidonvaahdotin kädessä, säädettävissä latte-kahvia, cappuccinoa varten
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182712897.jpg?ts=1
      Slowmoose Slowmoose Ladattava maidonvaahdotin kädessä, säädettävissä latte-kahvia, cappuccinoa varten Ladattava maidonvaahdotin kädessä, säädettävissä latte-kahvia, cappuccinoa varten Ladattava maidonvaahdotin kädessä, säädettävissä latte-kahvia, cappuccinoa varten Tekniset tiedot: Materiaali: Ruostumaton teräs Pyörimisnopeus (RPM): 15000 Teho (W): <750 W Jännite (V): 220-240 V Virtatyyppi: Ladattava Väri: Musta Koko: 22,8 * 4,8 * 10,4 cm Paketinsisältö: 1 * munanpelaaja 2 * munanpelaajaa 1 * USB-datakaapeli 1 * englanninkielinen käyttöopas (1)
      Slowmoose Ladattava maidonvaahdotin kädessä, säädettävissä latte-kahvia, cappuccinoa varten
      • 03503923815708
      1
    • Bodum Latteo maidonvaahdotin 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110487308.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/62111396.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/62111394.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84734442.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84734444.jpg?ts=1
      Bodum Bodum Latteo maidonvaahdotin 250 ml Latteo maidonvaahdotin 250 ml Latteo maidonvaahdotin 250 ml LATTEO maidonvaahdottimella voit valmistaa kahvisi paremmin. Bodumin valmistamassa maidonvaahdottimessa on kahva, joka tekee maidonvaahdottimen käyttämisen helpoksi. Kaada maidonvaahdottimeen kylmää maitoa, ja vaivaa kahvaa ylös ja alas -Maito vaahdottuu hetkessä. Maidonvaahdottimen tyylikäs muotoilu tekee siitä tyylikkään lisän sisustukseesi. Osta Maidonvaahdottajat ja muita Keittiökoneet @ Royal Design. (1)
      Bodum Latteo maidonvaahdotin 250 ml
      • 00727015145563
      • 00727015272405
      • 1446-01
      2
    • Bodum Chambord maidonvaahdotin 80 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141963946.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84734436.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84734437.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231016568.jpg?ts=1
      Bodum Bodum Chambord maidonvaahdotin 80 ml Chambord maidonvaahdotin 80 ml Chambord maidonvaahdotin 80 ml Make your coffee a little more luxurious with this milk frother from Danish Bodum. Pour cold milk and pull the handle up and down to get skim milk in no time. It is easy to use and also nice as a interior detail in the kitchen. The jug is made of durable borosilicate glass material and can be washed in a dishwasher. Osta Maidonvaahdottajat ja muita Keittiökoneet @ Royal Design. (1)
      Bodum Chambord maidonvaahdotin 80 ml
      • 00727015211619
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 44.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 44.85
    • info@vertaa.fi