x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Day Home Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Day Home Toned 27 cm Vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276777.jpg
      Day Home Day Home Toned 27 cm Vihreä Toned 27 cm Vihreä Toned 27 cm Vihreä Toned Maljakko 27 cm Vihreä tuotemerkiltä DAY Home (2)
      Day Home Toned 27 cm Vihreä
      • 07340156415871
      2
      23.54 EUR
    • Day Home 14 cm Antiikki Lasi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277051.jpg
      Day Home Day Home 14 cm Antiikki Lasi 14 cm Antiikki Lasi 14 cm Antiikki Lasi Muse Maljakko 14 cm Lasi Antiikki tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home 14 cm Antiikki Lasi
      • 07340156416984
      2
      deal
      38.96 EUR
    • Day Home Dripp Vas 21 cm Grön
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269906.jpg
      Day Home Day Home Dripp Vas 21 cm Grön Dripp Vas 21 cm Grön Dripp Vas 21 cm Grön Dripp Maljakko 21 cm Vihreä tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Dripp Vas 21 cm Grön
      • 07340156415888
      2
      27.46 EUR
    • Day Home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161536416.jpg
      Day Home Day Home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vaaleanpunainen Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vaaleanpunainen Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vaaleanpunainen Day home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vaaleanpunainen tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vaaleanpunainen
      • 07340156416748
      2
      44.03 EUR
    • Day Home Maljakko Rusted Lasi Hopea 13cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161536545.jpg
      Day Home Day Home Maljakko Rusted Lasi Hopea 13cm Maljakko Rusted Lasi Hopea 13cm Maljakko Rusted Lasi Hopea 13cm Maljakko Rusted Lasi Hopea 13cm tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Maljakko Rusted Lasi Hopea 13cm
      • 07340156417202
      2
      18.04 EUR
    • Day Home Futurism 13 cm Lasi Antiikki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142270770.jpg
      Day Home Day Home Futurism 13 cm Lasi Antiikki Futurism 13 cm Lasi Antiikki Futurism 13 cm Lasi Antiikki Futurism Maljakko 13 cm Lasi Antiikki tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Futurism 13 cm Lasi Antiikki
      • 07340156416991
      2
      deal
      30.20 EUR
    • Day Home Day Cherry Vase
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128270567.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157755059.jpg
      Day Home Day Home Day Cherry Vase Day Cherry Vase Day Cherry Vase Day Cherry Vase tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Day Cherry Vase
      • 07340156414218
      2
      53.85 EUR
    • Day Home Maljakko Bolt Lasi Vihreä 25cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128265638.jpg
      Day Home Day Home Maljakko Bolt Lasi Vihreä 25cm Maljakko Bolt Lasi Vihreä 25cm Maljakko Bolt Lasi Vihreä 25cm Maljakko Bolt Lasi Vihreä 25cm tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Maljakko Bolt Lasi Vihreä 25cm
      • 07340156415895
      2
      23.14 EUR
    • Day Home Maljakko Hind Messinki S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137914625.jpg
      Day Home Day Home Maljakko Hind Messinki S Maljakko Hind Messinki S Maljakko Hind Messinki S Maljakko Hind Messinki S tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Maljakko Hind Messinki S
      • 07340156417394
      2
      47.80 EUR
    • Day Home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Savu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128261874.jpg
      Day Home Day Home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Savu Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Savu Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Savu Day home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Savu tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Savu
      • 07340156416755
      2
      44.03 EUR
    • Day Home Cylinder Maljakko 24 cm Messinki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142278114.jpg
      Day Home Day Home Cylinder Maljakko 24 cm Messinki Cylinder Maljakko 24 cm Messinki Cylinder Maljakko 24 cm Messinki Cylinder Maljakko 24 cm Messinki tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Cylinder Maljakko 24 cm Messinki
      • 07340156416410
      2
      117.32 EUR
    • Day Home Cylinder 15.5 cm Messinki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276858.jpg
      Day Home Day Home Cylinder 15.5 cm Messinki Cylinder 15.5 cm Messinki Cylinder 15.5 cm Messinki Cylinder Maljakko 15.5 cm Messinki tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Cylinder 15.5 cm Messinki
      • 07340156416403
      2
      117.32 EUR
    • Day Home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128259028.jpg
      Day Home Day Home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vihreä Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vihreä Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vihreä Day home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vihreä tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Constant Maljakko Lasi D: 19 cm H 25 cm Vihreä
      • 07340156416762
      2
      44.03 EUR
    • Day Home Maljakko Hammered Lasi 21cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128268359.jpg
      Day Home Day Home Maljakko Hammered Lasi 21cm Maljakko Hammered Lasi 21cm Maljakko Hammered Lasi 21cm Maljakko Hammered Lasi 21cm tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Maljakko Hammered Lasi 21cm
      • 07340156415093
      2
      49.04 EUR
    • Day Home Maljakko Tea Rose S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142278251.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157768661.jpg
      Day Home Day Home Maljakko Tea Rose S Maljakko Tea Rose S Maljakko Tea Rose S Maljakko Tea Rose S tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Maljakko Tea Rose S
      • 07340156418254
      2
      49.04 EUR
    • Day Home Maljakko Dahlia S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137914566.jpg
      Day Home Day Home Maljakko Dahlia S Maljakko Dahlia S Maljakko Dahlia S Maljakko Dahlia S tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Maljakko Dahlia S
      • 07340156418278
      2
      33.49 EUR
    • Day Home Lassi Vas 18 cm Mässing
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276751.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157771476.jpg
      Day Home Day Home Lassi Vas 18 cm Mässing Lassi Vas 18 cm Mässing Lassi Vas 18 cm Mässing Lassi Maljakko 18 cm Messinki tuotemerkiltä DAY Home (1)
      Day Home Lassi Vas 18 cm Mässing
      • 07340156415802
      2
      39.24 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form Living (form_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SEA glasbruk (sea_glasbruk)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Kosta Boda Contast (kosta_boda_contast)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristalli (kristalli)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 20 cm (korkeus_2)
      • 20 cm - 25 cm (korkeus_3)
      • ≥ 25 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 15 cm (halkaisija_cm__2)
      • 15 cm - 19 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 19 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 13 cm (leveys_1)
      • 13 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 20 cm (leveys_3)
      • ≥ 20 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi