x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Design Letters Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Design Letters Flower holder kukkatuki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161521138.jpg
      Design Letters Design Letters Flower holder kukkatuki Flower holder kukkatuki Flower holder kukkatuki Design Lettersin Flower holder -kukkatuki muuntaa Arne Jacobsen -sarjan posliinikupit pieniksi maljakoiksi, jotka sopivat pidempienkin kukkien ja kasvien esillepanoon. Ruostumattomasta teräksestä valmistettu teline tarjoaa paikan vähintään kymmenelle varrelle, ja sitä voidaan käyttää myös kynien ja muiden toimistotarvikkeiden säilytykseen. (1)
      Design Letters Flower holder kukkatuki
      • 05710498013028
      2
      13.89 EUR
    • Design Letters Suosikkimaljakko Hello
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151780931.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152338653.jpg
      Design Letters Design Letters Suosikkimaljakko Hello Suosikkimaljakko Hello Suosikkimaljakko Hello (1)
      Design Letters Suosikkimaljakko Hello
      • 05710498172077
      2
      20.00 EUR
    • Design Letters Favourite Vase Smile - Maljakot Luuposliini Tummanvihreä - 10101005DGSMILE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151780913.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152338356.jpg
      Design Letters Design Letters Favourite Vase Smile - Maljakot Luuposliini Tummanvihreä - 10101005DGSMILE Favourite Vase Smile - Maljakot Luuposliini Tummanvihreä - 10101005DGSMILE Favourite Vase Smile - Maljakot Luuposliini Tummanvihreä - 10101005DGSMILE Design Letters is now launching a gorgeous series with vases in bone china with words engraved with laser. The vases have several uses, and are suitable as a candle light holder, small storage or decoration. What vase will be your favorite?Characteristics: Typography by Arne Jacobsen Insert for turning the vase to a candle holder can be purchased separately Unique and personal look Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      Design Letters Favourite Vase Smile - Maljakot Luuposliini Tummanvihreä - 10101005DGSMILE
      • 05710498172084
      2
      23.00 EUR
    • Design Letters Suosikkimaljakko Sunshine
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153221567.jpg
      Design Letters Design Letters Suosikkimaljakko Sunshine Suosikkimaljakko Sunshine Suosikkimaljakko Sunshine (1)
      Design Letters Suosikkimaljakko Sunshine
      • 05710498175832
      2
      21.89 EUR
    • Design Letters Favourite Vase Love - Maljakot Luuposliini Nude - 10101005NUDELOVE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151780923.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152327708.jpg
      Design Letters Design Letters Favourite Vase Love - Maljakot Luuposliini Nude - 10101005NUDELOVE Favourite Vase Love - Maljakot Luuposliini Nude - 10101005NUDELOVE Favourite Vase Love - Maljakot Luuposliini Nude - 10101005NUDELOVE Design Letters is now launching a gorgeous series with vases in bone china with words engraved with laser. The vases have several uses, and are suitable as a candle light holder, small storage or decoration. What vase will be your favorite?Characteristics: Typography by Arne Jacobsen Insert for turning the vase to a candle holder can be purchased separately Unique and personal look Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      Design Letters Favourite Vase Love - Maljakot Luuposliini Nude - 10101005NUDELOVE
      • 05710498172053
      2
      23.00 EUR
    • Design Letters Suosikkimaljakko You Rock
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151780917.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152338618.jpg
      Design Letters Design Letters Suosikkimaljakko You Rock Suosikkimaljakko You Rock Suosikkimaljakko You Rock (1)
      Design Letters Suosikkimaljakko You Rock
      • 05710498172060
      2
      21.89 EUR
    • Design Letters ​Design Letters - Favoritvase Kiss - Lavender
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180485298.jpg
      Design Letters Design Letters ​Design Letters - Favoritvase Kiss - Lavender ​Design Letters - Favoritvase Kiss - Lavender ​Design Letters - Favoritvase Kiss - Lavender (1)
      Design Letters ​Design Letters - Favoritvase Kiss - Lavender
      • 05710498185879
      1
      23.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form Living (form_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SEA glasbruk (sea_glasbruk)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Kosta Boda Contast (kosta_boda_contast)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristalli (kristalli)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 20 cm (korkeus_2)
      • 20 cm - 25 cm (korkeus_3)
      • ≥ 25 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 15 cm (halkaisija_cm__2)
      • 15 cm - 19 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 19 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 13 cm (leveys_1)
      • 13 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 20 cm (leveys_3)
      • ≥ 20 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi