x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lyngby Porslin Lyngby Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Lyngby Porcelæn Lyngby posliinimaljakko, 25 cm, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141968573.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182654936.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205314066.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153671045.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166226625.jpg
      Lyngby Porcelæn Lyngby Porcelæn Lyngby posliinimaljakko, 25 cm, valkoinen Lyngby posliinimaljakko, 25 cm, valkoinen Lyngby posliinimaljakko, 25 cm, valkoinen Kaunislinjainen Lyngby-maljakko on tanskalainen designklassikko, jonka Lyngby Porcelain -posliinitehdas lanseerasi vuonna 1936. Poiketen ajan koristeellisesta tyylistä vaasilla on pelkistetty lieriömäinen muoto, joka on saanut vaikutteita Bauhaus-koulun aatteista. Sen kylkiä eivät kierrä ornamentit ja yksityiskohtaiset maalaukset vaan elegantti, pystysuora raitakuvio. Alun perin posliinista valmistettu Lyngby-maljakko on saatavilla nyt myös lasisena ja useissa uusissa väreissä. Esineen aitoud... (1)
      Lyngby Porcelæn Lyngby posliinimaljakko, 25 cm, valkoinen
      • 05711507210018
      3
      deal
      96.00 EUR
    • Lyngby Porcelæn Maljakko Posliini Valkoinen 8,5cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141969822.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153671040.jpg
      Lyngby Porcelæn Lyngby Porcelæn Maljakko Posliini Valkoinen 8,5cm Maljakko Posliini Valkoinen 8,5cm Maljakko Posliini Valkoinen 8,5cm Maljakko Posliini Valkoinen 8,5cm tuotemerkiltä Lyngby Porcelæn (1)
      Lyngby Porcelæn Maljakko Posliini Valkoinen 8,5cm
      • 05711507210087
      2
      24.57 EUR
    • Lyngby Porcelæn Lyngby posliinimaljakko, 15 cm, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141967063.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152329064.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161524248.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205471025.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166217657.jpg
      Lyngby Porcelæn Lyngby Porcelæn Lyngby posliinimaljakko, 15 cm, valkoinen Lyngby posliinimaljakko, 15 cm, valkoinen Lyngby posliinimaljakko, 15 cm, valkoinen Kaunislinjainen Lyngby-maljakko on tanskalainen designklassikko, jonka Lyngby Porcelain -posliinitehdas lanseerasi vuonna 1936. Poiketen ajan koristeellisesta tyylistä vaasilla on pelkistetty lieriömäinen muoto, joka on saanut vaikutteita Bauhaus-koulun aatteista. Sen kylkiä eivät kierrä ornamentit ja yksityiskohtaiset maalaukset vaan elegantti, pystysuora raitakuvio. Alun perin posliinista valmistettu Lyngby-maljakko on saatavilla nyt myös lasisena ja useissa uusissa väreissä. Esineen aitoud... (1)
      Lyngby Porcelæn Lyngby posliinimaljakko, 15 cm, valkoinen
      • 05711507210032
      2
      35.99 EUR
    • Lyngby Porcelæn Lyngbyvase White Porcelain - H12,5cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141967737.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205471011.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153671038.jpg
      Lyngby Porcelæn Lyngby Porcelæn Lyngbyvase White Porcelain - H12,5cm Lyngbyvase White Porcelain - H12,5cm Lyngbyvase White Porcelain - H12,5cm Maljakko Posliini Valkoinen 12,5cm tuotemerkiltä Lyngby Porcelæn (1)
      Lyngby Porcelæn Lyngbyvase White Porcelain - H12,5cm
      • 05711507210063
      2
      46.19 EUR
    • Lyngby Porcelæn Lyngbyvaasi Valkoinen 38 cm Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147982248.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152333164.jpg
      Lyngby Porcelæn Lyngby Porcelæn Lyngbyvaasi Valkoinen 38 cm Valkoinen Lyngbyvaasi Valkoinen 38 cm Valkoinen Lyngbyvaasi Valkoinen 38 cm Valkoinen Lyngby-vaasit antavat harmoonisen ja hienon tunnelman yksittäin tai yhdessä muiden monenväristen vaasien kanssa. Innovaatio, jonka ansiosta tämä korkea vaasi on ajaton. (1)
      Lyngby Porcelæn Lyngbyvaasi Valkoinen 38 cm Valkoinen
      • 05711507210056
      1
      140.99 EUR
    • Lyngby Porcelæn Lyngby posliinimaljakko, 31 cm, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141967775.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161524254.jpg
      Lyngby Porcelæn Lyngby Porcelæn Lyngby posliinimaljakko, 31 cm, valkoinen Lyngby posliinimaljakko, 31 cm, valkoinen Lyngby posliinimaljakko, 31 cm, valkoinen Kaunislinjainen Lyngby-maljakko on tanskalainen designklassikko, jonka Lyngby Porcelain -posliinitehdas lanseerasi vuonna 1936. Poiketen ajan koristeellisesta tyylistä vaasilla on pelkistetty lieriömäinen muoto, joka on saanut vaikutteita Bauhaus-koulun aatteista. Sen kylkiä eivät kierrä ornamentit ja yksityiskohtaiset maalaukset vaan elegantti, pystysuora raitakuvio. Alun perin posliinista valmistettu Lyngby-maljakko on saatavilla nyt myös lasisena ja useissa uusissa väreissä. Esineen aitoud... (1)
      Lyngby Porcelæn Lyngby posliinimaljakko, 31 cm, valkoinen
      • 05711507210049
      1
      150.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 100 € (price_3)
      • ≥ 100 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Elho (elho)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Orthex (orthex)
      • OYOY (oyoy)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Vaidava Ceramics (vaidava_ceramics)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Bloomingville Bubble (bloomingville_bubble)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Embrace (stelton_embrace)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 16 cm (korkeus_1)
      • 16 cm - 21 cm (korkeus_2)
      • 21 cm - 28 cm (korkeus_3)
      • ≥ 28 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 14 cm (halkaisija_cm__2)
      • 14 cm - 21 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 21 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 12 cm (leveys_1)
      • 12 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 21 cm (leveys_3)
      • ≥ 21 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi