x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Marimekko Urna Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Marimekko Urna vaasi - oliivi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272039.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157772656.jpg
      Marimekko Marimekko Urna vaasi - oliivi Urna vaasi - oliivi Urna vaasi - oliivi Urna vaasi - oliivi tuotemerkiltä Marimekko (19)
      Marimekko Urna vaasi - oliivi
      • 06411254315972
      2
      good_buy
      220.91 EUR
    • Marimekko Urna maljakko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274119.jpg
      Marimekko Marimekko Urna maljakko Urna maljakko Urna maljakko Marimekon Urna on kaunis, lieriönmuotoinen maljakko, jonka on suunnitellut Carina Seth-Andersson. Kookas mutta keveästi muotoiltu Urna-vaasi sopii niin näyttävien kukka-asetelmien pariksi kuin kauniiden esineidenkin esittelyyn. Tämä Urna-maljakko on valmistettu läpinäkyvästä,kirkkaasta lasista, ja sen halkaisija on 30 cm. (20)
      Marimekko Urna maljakko
      • 06411254196847
      1
      good_buy
      199.00 EUR
    • Marimekko Urna maljakko, koralli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169745315.jpg
      Marimekko Marimekko Urna maljakko, koralli Urna maljakko, koralli Urna maljakko, koralli Carina Seth-Anderssonin suunnittelema upea Urna Maljakko sopii täydellisesti jokaiseen sisustukseen. Suurikokoinen Urna maljakko on valmistettu suupuhalletusta lasista, ja se ihastuttaa ajattoman kauniilla muotoilullaan. Saatavana useassa eri värissä. Erinomainen lahjaidea muotoilun ystävälle! Urna Vase, Coral - Marimekko - Koralli Maljakot i Lasi - Marimekko (11)
      Marimekko Urna maljakko, koralli
      • 06411254665145
      2
      good_buy
      251.00 EUR
    • Marimekko Urna maljakko, tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161521804.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152365310.jpg
      Marimekko Marimekko Urna maljakko, tummansininen Urna maljakko, tummansininen Urna maljakko, tummansininen Carina Seth-Anderssonin suunnittelema upea Urna Maljakko sopii täydellisesti jokaiseen sisustukseen. Maljakko on valmistettu suupuhalletusta lasista, ja se ihastuttaa ajattoman kauniilla muotoilullaan. Kookas vaasi sopii niin näyttävien kukka-asetelmien pariksi, kuin myös yksittäisten leikkokukkien tai oksien. Saatavana useassa eri värissä. Erinomainen lahjaidea muotoilun ystävälle! Urna Vase, Blue - Marimekko - Sininen Maljakot i Käsinpuhallettu lasi - Marimekko (6)
      Marimekko Urna maljakko, tummansininen
      • 06411254577394
      3
      good_buy
      225.00 EUR
    • Marimekko Urna maljakko, vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161521775.jpg
      Marimekko Marimekko Urna maljakko, vaaleanpunainen Urna maljakko, vaaleanpunainen Urna maljakko, vaaleanpunainen Carina Seth-Anderssonin suunnittelema upea Urna Maljakko sopii täydellisesti jokaiseen sisustukseen. Suurikokoinen Urna maljakko on valmistettu suupuhalletusta lasista, ja se ihastuttaa ajattoman kauniilla muotoilullaan. Saatavana useassa eri värissä. Erinomainen lahjaidea muotoilun ystävälle! Urna Maljakko, Vaaleanpunainen - Marimekko - Vaaleanpunainen Maljakot i Lasi - Marimekko (5)
      Marimekko Urna maljakko, vaaleanpunainen
      • 06411254471159
      2
      deal
      255.01 EUR
    • Marimekko Urna vaasi - Smoke
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142268520.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152317639.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161520258.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157771346.jpg
      Marimekko Marimekko Urna vaasi - Smoke Urna vaasi - Smoke Urna vaasi - Smoke Urna vaasi - Smoke tuotemerkiltä Marimekko (3)
      Marimekko Urna vaasi - Smoke
      • 06411254315323
      3
      220.91 EUR
    • Marimekko Urna Maljakko - Maljakot Käsinpuhallettu Lasi Kirkas - 067640-100
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152315831.jpg
      Marimekko Marimekko Urna Maljakko - Maljakot Käsinpuhallettu Lasi Kirkas - 067640-100 Urna Maljakko - Maljakot Käsinpuhallettu Lasi Kirkas - 067640-100 Urna Maljakko - Maljakot Käsinpuhallettu Lasi Kirkas - 067640-100 Carina Seth-Anderssonin suunnittelema upea Urna Maljakko sopii täydellisesti jokaiseen sisustukseen. Maljakko on valmistettu suupuhalletusta lasista, ja se ihastuttaa ajattoman kauniilla muotoilullaan. Kookas vaasi sopii niin näyttävien kukka-asetelmien pariksi, kuin myös yksittäisten leikkokukkien tai oksien. Saatavana useassa eri värissä. Erinomainen lahjaidea muotoilun ystävälle! Osta Maljakot ja muita Koristelu @ Royal Design. (1)
      Marimekko Urna Maljakko - Maljakot Käsinpuhallettu Lasi Kirkas - 067640-100
      1
      deal
      208.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form Living (form_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Olsson & Jensen (olsson_jensen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SEA glasbruk (sea_glasbruk)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Kosta Boda Contast (kosta_boda_contast)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristalli (kristalli)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 20 cm (korkeus_2)
      • 20 cm - 25 cm (korkeus_3)
      • ≥ 25 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 15 cm (halkaisija_cm__2)
      • 15 cm - 19 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 19 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 13 cm (leveys_1)
      • 13 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 20 cm (leveys_3)
      • ≥ 20 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi