x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Form Living Maljakko

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Form Living Maljakko Leopardi 11x9,5x23,6 cm Keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156620762.jpg
      Form Living Form Living Maljakko Leopardi 11x9,5x23,6 cm Keltainen Maljakko Leopardi 11x9,5x23,6 cm Keltainen Maljakko Leopardi 11x9,5x23,6 cm Keltainen Form Living Maljakko Leopardi 11x9,5x23,6 cm Keltainen tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Maljakko Leopardi 11x9,5x23,6 cm Keltainen
      • 07332844354999
      2
      15.49 EUR
    • Form Living Maljakko Pieni Lasi 18x18cm Vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161536632.jpg
      Form Living Form Living Maljakko Pieni Lasi 18x18cm Vihreä Maljakko Pieni Lasi 18x18cm Vihreä Maljakko Pieni Lasi 18x18cm Vihreä Form Living Maljakko Pieni Lasi 18x18cm Vihreä tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Maljakko Pieni Lasi 18x18cm Vihreä
      • 07332844289444
      2
      19.49 EUR
    • Form Living Ampel Roikkuva Kasvi 6x10x17.5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164839833.jpg
      Form Living Form Living Ampel Roikkuva Kasvi 6x10x17.5 cm Ampel Roikkuva Kasvi 6x10x17.5 cm Ampel Roikkuva Kasvi 6x10x17.5 cm Ampel Roikkuva Kasvi 6x10x17.5 cm tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Ampel Roikkuva Kasvi 6x10x17.5 cm
      • 07332844295100
      2
      15.89 EUR
    • Form Living Vaasi Malva suuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128260637.jpg
      Form Living Form Living Vaasi Malva suuri Vaasi Malva suuri Vaasi Malva suuri Vaasi Malva suuri tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Vaasi Malva suuri
      • 07332844324503
      2
      17.65 EUR
    • Form Living Maljakko Rak
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113477253.jpg
      Form Living Form Living Maljakko Rak Maljakko Rak Maljakko Rak Maljakko Rak tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Maljakko Rak
      • 07332844304222
      2
      15.08 EUR
    • Form Living Maljakko Malva Pieni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161536551.jpg
      Form Living Form Living Maljakko Malva Pieni Maljakko Malva Pieni Maljakko Malva Pieni Maljakko Malva Pieni tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Maljakko Malva Pieni
      • 07332844324534
      2
      14.96 EUR
    • Form Living Maljakko Alice 13x22 cm Kulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161536405.jpg
      Form Living Form Living Maljakko Alice 13x22 cm Kulta Maljakko Alice 13x22 cm Kulta Maljakko Alice 13x22 cm Kulta Form Living Maljakko Alice 13x22 cm Kulta tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Maljakko Alice 13x22 cm Kulta
      • 07332844374201
      2
      15.49 EUR
    • Form Living Vaasi kukkakuviolla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110781257.jpg
      Form Living Form Living Vaasi kukkakuviolla Vaasi kukkakuviolla Vaasi kukkakuviolla Vaasi kukkakuviolla tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Vaasi kukkakuviolla
      • 07332844325593
      2
      20.45 EUR
    • Form Living Maljakko Aladdin Pieni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161536646.jpg
      Form Living Form Living Maljakko Aladdin Pieni Maljakko Aladdin Pieni Maljakko Aladdin Pieni Maljakko Aladdin Pieni tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Maljakko Aladdin Pieni
      • 07332844270312
      2
      20.50 EUR
    • Form Living Maljakko Ovaali Kuula Pieni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157756007.jpg
      Form Living Form Living Maljakko Ovaali Kuula Pieni Maljakko Ovaali Kuula Pieni Maljakko Ovaali Kuula Pieni Maljakko Ovaali Kuula Pieni tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Maljakko Ovaali Kuula Pieni
      • 07332844254442
      2
      24.42 EUR
    • Form Living Kynttilälyhty /Maljakko Mimmi Lasi 19x14.5cm Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161536569.jpg
      Form Living Form Living Kynttilälyhty /Maljakko Mimmi Lasi 19x14.5cm Valkoinen Kynttilälyhty /Maljakko Mimmi Lasi 19x14.5cm Valkoinen Kynttilälyhty /Maljakko Mimmi Lasi 19x14.5cm Valkoinen Form Living Kynttilälyhty /Maljakko Mimmi Lasi 19x14.5cm Valkoinen tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Kynttilälyhty /Maljakko Mimmi Lasi 19x14.5cm Valkoinen
      • 07332844340275
      2
      deal
      22.69 EUR
    • Form Living Maljakko Växtlig pallon kanssa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161536429.jpg
      Form Living Form Living Maljakko Växtlig pallon kanssa Maljakko Växtlig pallon kanssa Maljakko Växtlig pallon kanssa Maljakko Växtlig pallon kanssa tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Maljakko Växtlig pallon kanssa
      • 07332844295094
      2
      18.34 EUR
    • Form Living Maljakko Suora
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157756008.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142019347.jpg
      Form Living Form Living Maljakko Suora Maljakko Suora Maljakko Suora Maljakko Suora tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Maljakko Suora
      • 07332844304215
      2
      15.79 EUR
    • Form Living Maljakko Lilly keskikokoinen 13x23 cm oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161536804.jpg
      Form Living Form Living Maljakko Lilly keskikokoinen 13x23 cm oranssi Maljakko Lilly keskikokoinen 13x23 cm oranssi Maljakko Lilly keskikokoinen 13x23 cm oranssi Form Living Maljakko Lilly keskikokoinen 13x23 cm oranssi tuotemerkiltä Form Living (1)
      Form Living Maljakko Lilly keskikokoinen 13x23 cm oranssi
      • 07332844374270
      2
      deal
      20.33 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Muuto (muuto)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excel (excel)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Form Living (form_living)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ginger Ray (ginger_ray)
      • HAY (hay)
      • Hilke Collection (hilke_collection)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Interstil (interstil)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Karakter (karakter)
      • Katriina Nuutinen (katriina_nuutinen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Knabstrup Keramik (knabstrup_keramik)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Louise Roe (louise_roe)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Menu (menu)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mimou (mimou)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pluto Produkter (pluto_produkter)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Raawii (raawii)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SEA glasbruk (sea_glasbruk)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woud (woud)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Georg Jensen Cafu (georg_jensen_cafu)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Ruutu (iittala_ruutu)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Kosta Boda Contast (kosta_boda_contast)
      • Kähler Hammershøi (ka_hler_hammersh_i)
      • Kähler Omaggio (ka_hler_omaggio)
      • Kähler Unico (ka_hler_unico)
      • Lyngby Porslin Lyngby (lyngby_porslin_lyngby)
      • Marimekko Flower (marimekko_flower)
      • Marimekko Urna (marimekko_urna)
      • Stelton Stockholm (stelton_stockholm)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kristalli (kristalli)
      • Kristallilasi (kristallilasi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 20 cm (korkeus_2)
      • 20 cm - 25 cm (korkeus_3)
      • ≥ 25 cm (korkeus_4)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 11 cm (halkaisija_cm__1)
      • 11 cm - 15 cm (halkaisija_cm__2)
      • 15 cm - 19 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 19 cm (halkaisija_cm__4)
    • Leveys (leveys):
      • < 13 cm (leveys_1)
      • 13 cm - 16 cm (leveys_2)
      • 16 cm - 20 cm (leveys_3)
      • ≥ 20 cm (leveys_4)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Rustic (rustic)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi